ING Bank Śląski - Oferta Kredyty


ING Bank Śląski  S.A. (ING BSK) - bank komercyjny z siedzibą w Katowicach, świadczący usługi bankowe dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji (bank uniwersalny). Powstał jako Bank Śląski w 1988 roku w wyniku wyodrebnienia z NBP. W 1991 zostal przeksztalcony z banku państwowego w spółkę akcyjną, a w 1994 jego akcje trafiły na GPW. Od 1996 r. większościowym udziałowcem banku jest holenderska Grupa ING. W 2001 roku Bank Śląski  połczono z ING Bank N.V. Oddział w Warszawie. Od tego czasu bank występuje pod szyldem ING Bank Śląski.

U dołu strony zobaczysz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez ING Bank.

Oferta kredytowa ING Bank Śląski:

ing bank
ING Bank
Kredyt Hipoteczny (waluty: PLN)

 • Wysokość kredytu: do 90% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty kredytu: do 40 lat
 • Atuty oferty:
  Szybka procedura kredytowa;
  Bardzo niskie oprocentowanie; 0 zł za wcześniejsza spłatę kredytu

Więcej informacji: Kredyt hipoteczny ING Bank

ing bank
ING Bank
Kredyt konsolidacyjny hipoteczny (waluty: PLN)

 • Wysokość kredytu: do 80% wartości nieruchomości (do 90% kredyt refinansowy)
 • Okres spłaty kredytu: do 40 lat
 • Atuty oferty: Atrakcyjne oprocentowanie; Wysokie zdolności kredytowe; 0 zł za wcześniejsza spłatę kredytu

Więcej informacji: Kredyt hipoteczny ING Bank

ing bank
ING Bank
Pożyczka hipoteczna (waluty: PLN)

 • Wysokość pożyczki: do 80% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty pożyczki: do 25 lat
 • Atuty oferty: Atrakcyjne oprocentowanie

Więcej informacji: Pożyczka ING

kredyt gotowkowy ingbank
ING Bank
Kredyt Gotówkowy

 • Wysokość kredytu: do 50 000 zł bez zabezpieczeń, do 15 000 zł bez zgody małżonka
 • Okres spłaty kredytu: do 5 lat
 • Atuty oferty: Min. wymagany dochód to 700 zł; oprocentowanie stałe; bez opłat za rozpatrzenie wnioskuPowiązane tagi
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 80)
RobRoy [2018-04-26 19:46:30]
Uważajcie na nich! Lepiej wybrać alternatywny bank. Okres rozpatrywania wniosków o kredyt hipoteczny to zupełny dramat. Rozdmuchali swoją niby "promocję" i zupełnie nie radzą sobie z ilością wniosków kredytowych. Obecnie niczym niezwykłym nie jest czas oczekiwania w tym banku na decyzję ostateczną 2 miesiące! To chyba rekord na rynku kredytów hipotecznych ... Celowo wymyślają braki w dokumentacji aby zyskać na czasie, a przecież z ceną ich produktu szału nie ma. Można spokojnie znaleźć ciekawszą alternatywę i nie poddawać się chciwości tej firmy.
pozyczkasa.pl [2014-12-15 22:16:02]
ING ma obecnie bardzo dobrą ofertę na hiptekę, marża 1.65% bez dużego cross-sellu czyli bez dodatkowych produktów. Ubezpieczenie jest tanie i nie ma prowizji. Kredyt mieszkaniowy dostępny jest przy 20% wkładzie własnym wiec nie dla każdego. Jeśli chodzi o konto osobiste to nacisk położony jest na dostęp online który jest bardzo dobry. Więcej o koncie można poczytać na http://pozyczkasa.pl
Łukasz [2014-02-06 13:46:55]
Należy uważać na konta dla nieletnich dzieci. Po uzyskaniu pełnoletności są automatycznie przekształcane na konta direct i drogo zaczynają kosztować. Ponieważ miałem taki problem ze starszą córką, to z młodszą już przypilnowałem i poszedłem zamknąć jej subkonto student dzień przez osiemnastką. No stał się skandal, bo pomimo złożenia takiego oświadczenia woli, konto nie zostało zamknięte. Na całe szczęście wszystko mam bardzo dobrze udokumentowane i sprawa z powództwa cywilnego jest w toku. Gdyby ktoś miał taki sam problem, to proszę na maila, z chęcią udostępnię treść pozwu.
Jacek [2013-11-28 19:53:38]
Mam w ING konto firmowe.jest naprawdę OK.ale jeśli chodzi o KREDYT to masakra!....tydień czekałem na wiadomość ze Pani w Banku brakuje Pit z zeszłego roku.po dwóch tygodniach dowiedziałem się ze jednak nie dostanę kredytu.ponieważ Centrala nie wydała zgody.... A to wszystko dla tego ze proponowano ten kredyt na 36 rat,a ja się uparłem na 12 miesięcy. Po prostu nie dałem im wystarczająco zarobić.a tylko w ostatnim roku na czysto wpłaciłem na konto 330tys.zł.Stanowczo odradzam.
ED [2013-10-25 10:27:53]
Jak dla mnie jeśli chodzi o konto bank ok,ale jeśli chodzi o pożyczki gotówkowe to jakaś masakra.Co miasto to chyba inny obyczaj?.Korzystałam z obsługi w oddziałach w Żyrardowie i Sochaczewie.W Żyrardowie pracują tylko 2 panie które mają jakiekolwiek pojęcie i chęć do pracy z klientem,natomiast Sochaczew to chyba jakaś pomyłka!!!W ing miałam już kilka kredytów które w tym momencie są skonsolidowane w jeden i rata wynoci troszkę ponad 600zł.Potrzebowałam jednak jeszcze pilnie gotówki(nie dużej),więc udałam się do placówki w Sochaczewie gdzie pani sporządziła ze mną wniosek co było dosyć proste bo większość danych była już w systemie a wynagrodzenie wpływa na moje konto w ing od blisko 2 lat.Następnie poinformowała mnie że prześledzi mój rachunek i wyjaśni to co schodzi z mojego konta.Ok! następnie wysłała wniosek na "wyższy szczebel" i stwierdziła że zdolność jest tylko muszę donieść zaświadczenie z innego banku ze spłaciłam kredyt.Wiec po otrzymaniu takiego zaświadczenia udałam się do banku gdzie już obsługiwał mnie inny pan. Wysłał skanem zaświadczenie i po 4 h zadzwonił do mnie że jest odmowa i że nie mam zdolności!!!Dziwne bardzo!!mając tam konto od blisko 2 lat,mając zarobki 2 tys zł miesięcznie będąc panna bez innych zobowiązań prócz kredytu w ing który spływa z konta terminowo ja nie mam zdolności na prawie 3 razy mniejszą kwotę niż uzyskałam w oddziale w Żyrardowie.Również zajmuję się kredytami stąd wiem jak to wygląda dlatego następnego dnia złożyłam wniosek w konkurencyjnym banku i decyzja był pozytywna w ciągu 10minut.Czyż to nie dziwne ? Zawiodłam się bardzo na obsłudze i nie kompetencji głównie pracowników oddziału w Sochaczewie! I chyba czas na zmianę banku skoro bank "rodowy " nie docenia klienta!!!
Gregor [2013-10-12 13:37:01]
Jak dla mnie dobry bank,mam tam konto od 2009,ze wszystkich bankomatów mogę wybierać za free,miałem tak sporo kredytów,i też nie narzekałem nigdy. Zapytałem o kredyt sprawdzili decyzję kredytową,kasę miałem na koncie podpisałem umowę. Co do innych odradzam Gethin Bank Noble odradzam : złodzieje. Wziołem 4 tyś,a miałem do spłaty 8,z 15% oprocentowania skoczyli na 21%,no cóż miałem oprocentowanie zmienne
rob [2013-08-29 13:26:19]
JAK DLA MNIE NAJLEPSZY BANK I NAJLEPSZE WARUNKI, JAKO JEDYNY BANK NIE ROBIL MI PROBLEMOW Z KREDYTEM HIPOTECZNYM NA BUDOWE DOMU, WSZYSTKO SZYBKO I SPRAWNIE ZALATWIONE. OBSLUGA SUPER ODDZIAL RADOM UL ZEROMSKIEGO. MAM JUZ DWA KREDYTY W TYM BANKU I JESTEM ZADOWOLONY
monika [2012-02-14 00:15:44]
Ogólnie ING jest dobrym bankiem ma łatwą strone internetową,ale irytują mnie przelewy,które ostatnio wykonują przelewają jak im sie podoba kiedys przelewy miałam rano lub w południe a teraz wieczorami,a jesli chodzi o poniedziałki po weekendzie to juz wogóle można pomażyć o pieniądzach bo pewno dalej panie księgowe zmęczone po weekendzie kawe piją !!!!!!!
Beata [2011-08-02 19:15:59]
Czy może ktoś wie jak to jest z ing w Lublinie? Ile się czeka na decyzje kredytową?
Agata [2011-05-17 15:16:03]
mam kredyt hipoteczny od 5 lat, we własnym zakresie ubezpieczam dom, zawsze w tej samej ubezpieczalni, niestety po raz pierwzy bank zakwestionował pieczątkę na dostarczonej cesji, nie pomagają pisma od WARTY oświadczenia, pełnomicnictwa nic :( od marca bujam się a bank co 2 miesiące potrąca mi dodatkową kasę za monity, niestety nie mam mozliwości wyjaśnić niczego bo odsyłana jestem z Katowic do Gdańska i tak w kółko, nie pomagaja maile, nie pomagają reklamację jestem już kłębkiem nerwów.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 80

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl