ING Bank Śląski - Oferta Kredyty


ING Bank Śląski  S.A. (ING BSK) - bank komercyjny z siedzibą w Katowicach, świadczący usługi bankowe dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji (bank uniwersalny). Powstał jako Bank Śląski w 1988 roku w wyniku wyodrebnienia z NBP. W 1991 zostal przeksztalcony z banku państwowego w spółkę akcyjną, a w 1994 jego akcje trafiły na GPW. Od 1996 r. większościowym udziałowcem banku jest holenderska Grupa ING. W 2001 roku Bank Śląski  połczono z ING Bank N.V. Oddział w Warszawie. Od tego czasu bank występuje pod szyldem ING Bank Śląski.

U dołu strony zobaczysz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez ING Bank.

Oferta kredytowa ING Bank Śląski:

ing bank
ING Bank
Kredyt Hipoteczny (waluty: PLN)

 • Wysokość kredytu: do 90% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty kredytu: do 40 lat
 • Atuty oferty:
  Szybka procedura kredytowa;
  Bardzo niskie oprocentowanie; 0 zł za wcześniejsza spłatę kredytu

Więcej informacji: Kredyt hipoteczny ING Bank

ing bank
ING Bank
Kredyt konsolidacyjny hipoteczny (waluty: PLN)

 • Wysokość kredytu: do 80% wartości nieruchomości (do 90% kredyt refinansowy)
 • Okres spłaty kredytu: do 40 lat
 • Atuty oferty: Atrakcyjne oprocentowanie; Wysokie zdolności kredytowe; 0 zł za wcześniejsza spłatę kredytu

Więcej informacji: Kredyt hipoteczny ING Bank

ing bank
ING Bank
Pożyczka hipoteczna (waluty: PLN)

 • Wysokość pożyczki: do 80% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty pożyczki: do 25 lat
 • Atuty oferty: Atrakcyjne oprocentowanie

Więcej informacji: Pożyczka ING

kredyt gotowkowy ingbank
ING Bank
Kredyt Gotówkowy

 • Wysokość kredytu: do 50 000 zł bez zabezpieczeń, do 15 000 zł bez zgody małżonka
 • Okres spłaty kredytu: do 5 lat
 • Atuty oferty: Min. wymagany dochód to 700 zł; oprocentowanie stałe; bez opłat za rozpatrzenie wniosku



Powiązane tagi
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 82)
Mr Elliot [2021-01-02 17:56:19]
Szczęśliwego Nowego Roku, witamy w 2021 roku. Aby rozpocząć rok, możesz ubiegać się o pożyczkę z oprocentowaniem zaledwie 2% w NOVA GLOBAL FINANCE. Niezależnie od tego, czy chcesz ożywić swój styl życia, czy też masz nieoczekiwany wydatek, z którym musisz sobie poradzić, pożyczka od NOVA GLOBAL FINANCE jest opłacalnym sposobem na osiągnięcie tego celu. Nova Global Finances jest elastyczna: możesz pożyczyć do 10 milionów euro, z odpowiednim okresem spłaty od 1 do 30 lat. Oferujemy szeroką gamę pożyczek osobistych, biznesowych, mieszkaniowych i konsolidacyjnych, które można dostosować do zmieniających się potrzeb i okoliczności przy oprocentowaniu 2%. Co dostałeś:  Natychmiastowy dostęp do środków po zatwierdzeniu  Konkurencyjne stopy procentowe  Elastyczne warunki spłaty  Możliwość szybszej spłaty kredytu (dopłaty obniżają wysokość kredytu)  Łatwe zatwierdzenie, jeśli potrzebujesz dodatkowych funduszy  Możesz ubiegać się o pożyczkę w dogodnym dla siebie miejscu i czasie Jak aplikować: Złożenie wniosku o pożyczkę jest szybkie i proste! Firmy lub osoby fizyczne zainteresowane złożeniem wniosku o pożyczkę w Nova Global Finances i potrzebują więcej informacji na temat JAK ZŁOŻYĆ APLIKACJĘ, powinny WYSŁAĆ E-MAIL na adres (novaglobalfinances@gmail.com) LUB skontaktować się z Panem Elliotem pod numerem WhatsApp: +31642117819, aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne. OWU mają zastosowanie.
Pamela Rosa Flores [2018-11-03 14:10:41]
Potrzebujesz pożyczki lub odrzuciłeś swój bank wcześniej, jest to okazja, której szukasz. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, takie jak kredyty dla przedsiębiorstw, kredyty samochodowe, kredyty korporacyjne, venture capital, kredyty mieszkaniowe, pożyczki studenckie lub dowolne kredyty z oprocentowaniem 2%. Zainteresowane osoby powinny teraz skontaktować się z nami: (pamelarosaflores11(A)gmail-com)
RobRoy [2018-04-26 19:46:30]
Uważajcie na nich! Lepiej wybrać alternatywny bank. Okres rozpatrywania wniosków o kredyt hipoteczny to zupełny dramat. Rozdmuchali swoją niby "promocję" i zupełnie nie radzą sobie z ilością wniosków kredytowych. Obecnie niczym niezwykłym nie jest czas oczekiwania w tym banku na decyzję ostateczną 2 miesiące! To chyba rekord na rynku kredytów hipotecznych ... Celowo wymyślają braki w dokumentacji aby zyskać na czasie, a przecież z ceną ich produktu szału nie ma. Można spokojnie znaleźć ciekawszą alternatywę i nie poddawać się chciwości tej firmy.
pozyczkasa.pl [2014-12-15 22:16:02]
ING ma obecnie bardzo dobrą ofertę na hiptekę, marża 1.65% bez dużego cross-sellu czyli bez dodatkowych produktów. Ubezpieczenie jest tanie i nie ma prowizji. Kredyt mieszkaniowy dostępny jest przy 20% wkładzie własnym wiec nie dla każdego. Jeśli chodzi o konto osobiste to nacisk położony jest na dostęp online który jest bardzo dobry. Więcej o koncie można poczytać na http://pozyczkasa.pl
Łukasz [2014-02-06 13:46:55]
Należy uważać na konta dla nieletnich dzieci. Po uzyskaniu pełnoletności są automatycznie przekształcane na konta direct i drogo zaczynają kosztować. Ponieważ miałem taki problem ze starszą córką, to z młodszą już przypilnowałem i poszedłem zamknąć jej subkonto student dzień przez osiemnastką. No stał się skandal, bo pomimo złożenia takiego oświadczenia woli, konto nie zostało zamknięte. Na całe szczęście wszystko mam bardzo dobrze udokumentowane i sprawa z powództwa cywilnego jest w toku. Gdyby ktoś miał taki sam problem, to proszę na maila, z chęcią udostępnię treść pozwu.
Jacek [2013-11-28 19:53:38]
Mam w ING konto firmowe.jest naprawdę OK.ale jeśli chodzi o KREDYT to masakra!....tydień czekałem na wiadomość ze Pani w Banku brakuje Pit z zeszłego roku.po dwóch tygodniach dowiedziałem się ze jednak nie dostanę kredytu.ponieważ Centrala nie wydała zgody.... A to wszystko dla tego ze proponowano ten kredyt na 36 rat,a ja się uparłem na 12 miesięcy. Po prostu nie dałem im wystarczająco zarobić.a tylko w ostatnim roku na czysto wpłaciłem na konto 330tys.zł.Stanowczo odradzam.
ED [2013-10-25 10:27:53]
Jak dla mnie jeśli chodzi o konto bank ok,ale jeśli chodzi o pożyczki gotówkowe to jakaś masakra.Co miasto to chyba inny obyczaj?.Korzystałam z obsługi w oddziałach w Żyrardowie i Sochaczewie.W Żyrardowie pracują tylko 2 panie które mają jakiekolwiek pojęcie i chęć do pracy z klientem,natomiast Sochaczew to chyba jakaś pomyłka!!!W ing miałam już kilka kredytów które w tym momencie są skonsolidowane w jeden i rata wynoci troszkę ponad 600zł.Potrzebowałam jednak jeszcze pilnie gotówki(nie dużej),więc udałam się do placówki w Sochaczewie gdzie pani sporządziła ze mną wniosek co było dosyć proste bo większość danych była już w systemie a wynagrodzenie wpływa na moje konto w ing od blisko 2 lat.Następnie poinformowała mnie że prześledzi mój rachunek i wyjaśni to co schodzi z mojego konta.Ok! następnie wysłała wniosek na "wyższy szczebel" i stwierdziła że zdolność jest tylko muszę donieść zaświadczenie z innego banku ze spłaciłam kredyt.Wiec po otrzymaniu takiego zaświadczenia udałam się do banku gdzie już obsługiwał mnie inny pan. Wysłał skanem zaświadczenie i po 4 h zadzwonił do mnie że jest odmowa i że nie mam zdolności!!!Dziwne bardzo!!mając tam konto od blisko 2 lat,mając zarobki 2 tys zł miesięcznie będąc panna bez innych zobowiązań prócz kredytu w ing który spływa z konta terminowo ja nie mam zdolności na prawie 3 razy mniejszą kwotę niż uzyskałam w oddziale w Żyrardowie.Również zajmuję się kredytami stąd wiem jak to wygląda dlatego następnego dnia złożyłam wniosek w konkurencyjnym banku i decyzja był pozytywna w ciągu 10minut.Czyż to nie dziwne ? Zawiodłam się bardzo na obsłudze i nie kompetencji głównie pracowników oddziału w Sochaczewie! I chyba czas na zmianę banku skoro bank "rodowy " nie docenia klienta!!!
Gregor [2013-10-12 13:37:01]
Jak dla mnie dobry bank,mam tam konto od 2009,ze wszystkich bankomatów mogę wybierać za free,miałem tak sporo kredytów,i też nie narzekałem nigdy. Zapytałem o kredyt sprawdzili decyzję kredytową,kasę miałem na koncie podpisałem umowę. Co do innych odradzam Gethin Bank Noble odradzam : złodzieje. Wziołem 4 tyś,a miałem do spłaty 8,z 15% oprocentowania skoczyli na 21%,no cóż miałem oprocentowanie zmienne
rob [2013-08-29 13:26:19]
JAK DLA MNIE NAJLEPSZY BANK I NAJLEPSZE WARUNKI, JAKO JEDYNY BANK NIE ROBIL MI PROBLEMOW Z KREDYTEM HIPOTECZNYM NA BUDOWE DOMU, WSZYSTKO SZYBKO I SPRAWNIE ZALATWIONE. OBSLUGA SUPER ODDZIAL RADOM UL ZEROMSKIEGO. MAM JUZ DWA KREDYTY W TYM BANKU I JESTEM ZADOWOLONY
monika [2012-02-14 00:15:44]
Ogólnie ING jest dobrym bankiem ma łatwą strone internetową,ale irytują mnie przelewy,które ostatnio wykonują przelewają jak im sie podoba kiedys przelewy miałam rano lub w południe a teraz wieczorami,a jesli chodzi o poniedziałki po weekendzie to juz wogóle można pomażyć o pieniądzach bo pewno dalej panie księgowe zmęczone po weekendzie kawe piją !!!!!!!
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 82

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl