Kredyty MetroBank
Metrobank

Metrobank
to bankowy oddział specjalistyczny, wydzielony ze struktur Noble Banku. Jego zadaniem jest przygotowywanie nowoczesnych rozwiązań kredytowych. Znakiem rozpoznawczym metrobanku są: innowacyjne produkty, elastyczne procedury, indywidualny sposób podejścia do sytuacji finansowej Kredytobiorcy oraz szybkość w podejmowaniu decyzji kredytowych.

Oferta MetroBanku - Kredyty:


kredyt mieszkaniowy metrobank
MetroBank
Kredyt Hipoteczny (waluty: PLN, CHF, EUR)


  • Wysokość kredytu: do 100% wartości nieruchomości
  • Okres spłaty kredytu: do 30 lat
  • Atuty oferty: Do oceny zdolności kredytowej w metrobanku bank uwzględnia niestandardowe źródła dochodów (np. z najmu)Wasze Opinie (liczba komentarzy: 15)
Depeszak [2011-08-24 14:28:11]
poproszę o kontakt na priva tych z państwa którym proponowano lub którzy podpisali kredyt w metrobanku, oczywiście za pośrednictwem open finance. pozdrawiam Wojtek
dave [2011-05-21 16:32:22]
witam, ja otrzymalem kredyt jako jedyny tylko w getinbank a tak chyba nigdy z zona i synkiem nie mielibysmy wlasnego mieszkania bo cale zycie jest problem poniewaz pracuje za granica a jestesmy przeciez w unii, wiec ja bardzo polecam ten wlasnie bank i tylko ten, bo gdyby nie getin to cale zycie bysmy musieli wynajmowac za kupe kasy mieszkanie przeciez teraz te ceny w polsce za wynajem to jakas komedia przerazenie bierze w ogole nie adekwatne do zarobkow w naszym kraju a ja musialbym n zachodzie do emerytury bez rodziny pracowac i zyc, to jakis koszmar.
klient banku [2010-07-02 14:46:36]
w 2007 brałem kredyt w open finance w Lublinie (ul.Okopowa) ,na początku było wszystko OK nawet lepiej ,dzwonili kilka razy dziennie i byli bardzo uprzejmi ,po podpisaniu umowy wyszło szydło z worka i sie zaczęło ,cała masa problemów i komplikacji ,zwiększenie zabezpieczenia ,terminy ,ponaglania ,a telefonów dziwnym trafem nie odbierał NIKT ,dodam że całą sprawę załatwiał bezpośrednio kierownik Tomasz Mańka ,kredyt kończył się w czerwcu i dostałem "propozycję" przedłużenia kredytu ,jako że w międzyczasie założyłem u nich konto ,złotą kartę ,kupiłem fundusze NOBLA liczyłem na lepsze warunki ,i wyliczyłem ! że wg. nowych warunków obsługa kredytu będzie droższa o bagatela 300% ,słownie trzysta.kierownik wyjaśnił mi że "dobre warunki" są dla nowych klientów na lep, później bank musi na nich zarobić żeby ściągnąć następnych itd;dodam że nową umowę dostałem w przeddzień ukończenia starej ,tak żebym nie miał czasu na żadne ruchy wycofania czy rezygnacji ,jednocześnie z informacją że nie ma żadnych możliwości negocjacji ani zmiany warunków
ja [2010-06-24 20:26:05]
witajcie , BGŻ ma do końca roku kredyt 0% prowizji na hipotekę. rodzina na swoim też. decyzja do 150 tys na oddziałach dla hipoteki bez rodziny na swoim, co przyśpiesza decyzję,którą jak wszystko gra z naszej strony odnośnie dokumentów weryfikują i uruchamiają kredyt w 5 dni. Wiem, bo skorzystałem, polecam. Obsługa fachowa, rzetelna. Nic nie wciskają. Ja skorzystałem w oddziale olkusz, bo mam najbliżej i nie żałuję:) profesjonalizm 100%, potrafią doradzić. Miałem starą księgę to Pani powiedziała, że sama sprawdzi.zaoszczędziłem kasę.
Mousebucks [2010-02-27 14:30:33]
Kredyt w Metrobanku jest idealnym rozwiązaniem dla osoby, która ma mało czasu na załatwienie kredytu (są mega szybcy), i każdej innej nietypowej sytuacji. Ja dostałem od doradcy z Open Finance kilka ofert (w tym Metrobank) ale jakiegoś specjalnego nacisku ze strony doradcy nie odczuwałem !
spoko [2010-02-15 13:44:14]
Nie polecam Opena, gdyż tutaj mamy do czynienia z konfliktem interesów na dużą skalę. Open Finance należy do tej samej grupy kapitałowej co Noble, Metro i Getin bank. Wybranie przez doradcę najlepszej oferty spośród innych banków jest fikcją, gdyż ostatecznie mamy do wyboru 1. bank z w/w listy – doświadczyłem tego osobiście. Mało tego jest to bardzo niekorzystny kredyt, a oszukańcze warunki są w aneksach np. Mini% II. Uwaga na ten brzydki chwyt, gdyż aneks tylko pozornie jest dobrą ofertą: po 2 latach masz podnosione oprocentowanie o 3% i łączny koszt kredytu o 30%. Jeżeli już musisz korzystać z Open Finance to żądaj wszystkiegio na piśmie i domagaj się możliwości zapoznania się z aneksami na kilka dni przed podpisaniem., a najlepiej jak na pierwszym spotkaniu oświadczysz, że nie interesują cię kredyty z grupy Getin Noble np. Metrobanku, … a zobaczysz jak wygląda mocno zdziwiony i spanikowany “niezależny” doradca OF.
ZUZANNA30 [2010-02-04 12:41:59]
Moi kochani ja załatwiam kredyt mieszkaniowy w metro banku i to jest jakis KOSMOS nigdy nie brałam kredytu wiec bank nie ma mnie jak sprawdzic(kłopot)dokumenty z US(kłopot)i dodatkowo ze względu na to ze nie bałam kredytu musze wpłacić 7 tys poręczenia (kłopot).Po za tym wszystkim jeżli kożystasz z open finance to masz jeden bank do dyspozycji czyli GET IN i jego gałęzie czyli NOBLE i METRO ja nawet nie dostałam dokumentów że inne banki mogły mi go przyznać.
Doradca [2009-12-04 11:43:40]
Metrobank pod koniec listopada obniżył marże odsetkowe o 0,6 pkt. proc. Obecnie najlepsi klienci mogą uzyskać w obu bankach minimalne oprocentowanie w wysokości 7,9 proc.
aniak [2009-10-27 07:26:50]
Jeśli ktoś chce skorzystać z oferty Metrobanku przedstawianej w Open niech poważnie się zastanowi. BÁAGAN delikatnie rzecz ujmując,panujący w obu instytucjach doprowadził do tego, że od trzech miesięcy mam podpisaną umowę, spłacam odsetki a jeszcze nie zobaczyłam pożyczonych pieniędzy.Wicznie giną w Banku podpisane wielokrotnie dokumenty wymagane do zwolnienia kaucji.Dowiaduję się o tym, jak sama zadzwonię na infolinię.W Open nic nie mogą na to poradzić, a Ja czuję się jak oszukana ostatnia idiotka!!!!!!!!
Dante [2009-10-21 06:55:36]
inne warunki przy podpisywaniu umowy inne kiedy przyszły raty
Strona opinii:   [1] 2 »
Wszystkich opinii: 15

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl