BOŚ - Kredyty Bank Ochrony Środowiska
Bank Ochrony Środowiska

BOŚ S.A. jest bankiem uniwersalnym i komercyjnym. Specjalizuje się w finansowaniu przedsięwzięć służących ochronie środowiska. Oferuje szeroką gamę produktów bankowych Klientom korporacyjnym, detalicznym i jednostkom samorządowym. Klienci banku obsługiwani są w 102 jednostkach na terenie kraju (oddziałach, oddziałach operacyjnych i punktach obsługi klientów). BOŚ prowadzi pełny zakres usług bankowych.

Oferta Banku Ochrony Środowiska - Kredyty:

kredyt mieszkaniowy bos
BOŚ
Kredyt Hipoteczny (waluty: PLN, USD, EUR)


  • Wysokość kredytu: do 100% wartości nieruchomości w PLN (bez wkładu własnego)
  • Okres spłaty kredytu: do 50 lat kredytowania wraz z wakacjami kredytowymi
  • Atuty oferty: Środki przeznaczone na spłatę innych kredytów, jak również na dowolny cel konsumpcyjny mogą stanowić aż do 50% kwoty całego kredytu hipotecznego. Wakacje kredytowe nawet do 3 lat.kredyt gotowkowy banku ochrony srodowiska
BOŚ
Kredyt Gotówkowy (Pożyczka gotówkowa)


  • Wysokość kredytu: od 1 000 do 80 000 zł
  • Okres spłaty kredytu: do 5 lat
  • Atuty oferty: Duży wybór walut: PLN, EURO, USD. Bez zbędnych formalności. Bez zabezpieczeń i poręczycieli. Od Klientów posiadających rachunek w BOŚ co najmniej 6 miesięcy bank nie wymaga zaświadczeń o dochodach.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 21)
Rozczarowany [2017-02-08 06:47:27]
Niestety. Po 5 latach czekania na możliwość bezprowizyjnego wypłacania kredytu okazało się że prowizję trzeba jednak płacić ale za samo wypełnienie wniosku o nadpłatę kredytu. Kwota 200 zł niezależnie od kwoty nadpłaty. Niedługo za samo wejście do banku trzeba będzie zapłacić.
zapożyczona [2011-01-27 11:39:36]
Kredyt w BOSiu mam od sierpnia 2010, i początki przyprawiały mnie o koszmary - kwota w systemie internetowym inna niż w umowie, przymusowa karta kredytowa /z której i tak nie korzystam/, beznadziejny doradca w oddziale - nigdy nic nie wie, zawsze odsyła do centrali i strasznie długo odpowiadali. Plusem jest to, ze mieli niezłe warunki kiedy brałam kredyt i dla mnie jest on tani. Jednak całokształt usług oceniam nie bardzo... Mam rachunek i korzystam z niego tylko do spłaty rat. Nie ufam im na tyle, żeby korzystac z ich usług na codzień.
Piotrek [2010-12-15 16:59:00]
Polecam kredyt mieszkaniowy w BOS - teraz w grudniu maja naprawde fajne promocyjne warunki. Bank zrezygnował z prowizji (1,5 proc.), jeśli klient biorący kredyt złotowy będzie przelewał na konto min. 2 000 zł, a zainteresowany kredytem w euro 5 000 zł. Musi również wykupić ubezpieczenia do ROR oraz ubezpieczenie nieruchomości. Za uczestnictwo w programie inwestycyjnym przez okres co najmniej trzech lat, z wpłatą min. 200 zł miesięcznie, klient może dostać też zniżkę marży o 0,1 p.p., np. na 1,7 pkt proc. dla 90 proc. LTV.
jaca [2010-11-23 13:38:17]
Monit wysyłają i naliczją kary w trybie natychmiastowym. Reklamacji nie uznają i nawet nie odpisuja na nie. Człowiek który kontaktował sie ze mną telefonicznie wiedział tylko że jestem im dłuzny pieniądze, a nie wiedział nawet za co.
ex-klient BOŚ (nigdy więcej) [2010-11-12 23:57:02]
BOŚ to dno i metr mułu. Umowy kredytowe zawierające klauzule zakazane przez UOKiK, spread walutowy wyciągnięty w kosmos, jakby mogli, to by i kurs kupna był ujemny, a sprzedaży 100 x NBP. Popatrzcie jak wyglądał spread na przestrzeni kilku ostatnich lat (http://bosbank.pl/?page=wykres&code=CHF). Bezprowizyjna nadpłata kredytu - tylko pozornie, bo wymaga aneksu do umowy, a prowizja za aneks - kosmiczna. Podsumowując - bank powinien zająć się tym , co ma w nazwie. Czyli: ochroną środowiska.
petent [2010-11-11 18:16:54]
BOŚ oddzał w Gdańsku Osoba udzieląca kredytu hipotecznego niekompetentna ( niedouczona), w czasie zawierania umowy poszła na urlop, zastąpiła ją inna osoba. Pełna żenada. "Pani" kierownicza stojąca nad pracownikami udzielającymi pożyczek nic nie wie!!! Ma pretensje o to, że do niej się dzwoni i skąd ma się jej numer. Przełącza do"wyższego" urzędnika, który zas w bardzo arogancki sposób mówi, ze mój kredyt ( chodzi o sumę jaką chcę wiąć) jest mały ( czytaj nieważny) bo on ma na głowie osobę, która chce wziąć 11 milionów i mu przeszkadzam. Tak się traktuje klientow?
gregory [2010-10-20 21:25:42]
Aj ja czekałem 2 miesiące i po wielu wcześniejszych przesunięć terminów i zapewnień ze kredyt jest już przyznany na miejscu dowiedziałem się ze jednak nie dostanę.Najgorsze jest to że ze byłem zwodzony przez ponad dwa miesiące. Nie polecam (Białystok) Lipowa
ana [2010-10-20 16:11:39]
Nie polecam tego banku ,konto otworzyłam w tym banku szybko jak i szybko konto zostało zamknięte tylko nie wiem kto moje konto zamknął nie winnego nawet dyrektor nie wie jak to się mogło stać!!! Dostałam rekompensatę w postaci pieniędzy na ponownie otwartym koncie,a ponieważ nie korzystałam z tego konta ze 3 lata dowiedziałam się teraz że bank zamknął konto a rzekomy dług przejeła firma windykacyjna okazało się że bank udzielił mi debetu !!! tak zostałam oszukana i potraktowana przez ten bank więc uważajcie gdzie i z jakiego banku kożystać.
jaśko [2010-10-07 11:03:55]
Brałem kredyt mieszkaniowy w BOŚ we frankach i jestem bardzo zadowolony można uzyskać informację telefonicznie panie były bardzo miłe i uprzejme POLECAM!!
Mirek [2010-09-08 22:05:21]
Polecam kredyt mieszkaniowy w euro w BOŚ. Dla kredytów powyżej 150 tys. zł bank zmniejsza teraz standardową marżę dla kredytów w euro o 0,15 pkt proc., a dla kredytów zaciąganych w pln o 0,3 pkt proc., jednocześnie nie pobierając przy tym prowizji za udzielenie. Niestety należy zobowiązać się do zasilania rachunku (2 tys. zł miesięcznie), aktywnie korzystać z konta oraz wykupić ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych. dodatkowo, istnieje możliwość dalszej obniżki marży po przystąpieniu do długoterminowego programu oszczędnościowego.
Strona opinii:   [1] 2 3 »
Wszystkich opinii: 21

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl