BOŚ - Kredyty Bank Ochrony Środowiska
Bank Ochrony Środowiska

BOŚ S.A. jest bankiem uniwersalnym i komercyjnym. Specjalizuje się w finansowaniu przedsięwzięć służących ochronie środowiska. Oferuje szeroką gamę produktów bankowych Klientom korporacyjnym, detalicznym i jednostkom samorządowym. Klienci banku obsługiwani są w 102 jednostkach na terenie kraju (oddziałach, oddziałach operacyjnych i punktach obsługi klientów). BOŚ prowadzi pełny zakres usług bankowych.

Oferta Banku Ochrony Środowiska - Kredyty:

kredyt mieszkaniowy bos
BOŚ
Kredyt Hipoteczny (waluty: PLN, USD, EUR)


  • Wysokość kredytu: do 100% wartości nieruchomości w PLN (bez wkładu własnego)
  • Okres spłaty kredytu: do 50 lat kredytowania wraz z wakacjami kredytowymi
  • Atuty oferty: Środki przeznaczone na spłatę innych kredytów, jak również na dowolny cel konsumpcyjny mogą stanowić aż do 50% kwoty całego kredytu hipotecznego. Wakacje kredytowe nawet do 3 lat.kredyt gotowkowy banku ochrony srodowiska
BOŚ
Kredyt Gotówkowy (Pożyczka gotówkowa)


  • Wysokość kredytu: od 1 000 do 80 000 zł
  • Okres spłaty kredytu: do 5 lat
  • Atuty oferty: Duży wybór walut: PLN, EURO, USD. Bez zbędnych formalności. Bez zabezpieczeń i poręczycieli. Od Klientów posiadających rachunek w BOŚ co najmniej 6 miesięcy bank nie wymaga zaświadczeń o dochodach.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 33)
Fabian [2019-02-14 09:12:52]
Karta kredytowa Mastercard Gold to wygodne podróże, wstęp do ponad 800 saloników VIP na lotniskach oraz szeroki pakiet zniżek w placówkach handlowych, a także program lojalnościowy. Na pewno plusami z posiadania w/w karty jest : • Wysoki limit kredytowy – nawet do 150 000 zł • Możliwość korzystania z kredytu nawet do 56 dni, nie płacisz żadnych odsetek • Atrakcyjne warunki cenowe dla rodzin wielodzietnych
Fabian [2019-02-14 09:07:30]
Karta kredytowa Mastercard Standard w ofercie produktowej BOŚ została przygotowana z myślą o osobach, które chcą wygodnie i bezpiecznie zapłacić za wszystkie swoje codzienne zakupy. Możesz korzystać z kredytu nawet do 56 dni, nie płacąc żadnych odsetek. Warto pokreślić , iż jest 0 zł opłaty za wydanie i używanie karty – wystarczy, że aktywnie z niej korzystasz wykonując transakcje na kwotę min. 600 zł miesięcznie. Możesz korzystać z wysokiego limitu kredytowego – nawet do 25 000 zł .
Albert [2019-02-11 06:23:16]
Inną pożyczką w ofercie BOŚ jest POŻYCZKA NA DOBRY START- na zakup materiałów i sprzętów potrzebnych uczniowi w szkole. By ją uzyskać należy do wniosku dołączą jeden z poniżej wymienionych dokumentów: odpis aktu urodzenia dziecka, legitymację szkolną dziecka, świadectwo szkolne. Serdecznie polecam dla rodziców, których pociechy rozpoczynają nowy rok szkolny.
Michał [2019-02-08 12:16:15]
Hipoteka na domy drewniane to doskonałe rozwiązanie , pozwalające na sfinansowanie swojego wymarzonego domu. Benefity z tytułu posiadania domu drewnianego zbudowanego w technologii szkieletowej prefabrykowanej: szybki czas budowy domu, niski koszt eksploatacji, możliwość montażu domu o każdej porze roku. Jest to doskonałe rozwiązanie , gdyż istnieje długi okres kredytowania – do 35 lat i kredytowanie do 80% wartości nieruchomości. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na wybór swojego przyszłego domu udaj się do oddziału BOŚ i zapytaj o Hipotekę na domy drewniane.
Wiktor [2019-02-07 10:41:53]
Szybka pożyczka hipoteczna w BOŚ to najtańszy sposób na małe i duże potrzeby. Na remont, spłatę pożyczek w innym banku, zakup samochodu, wymarzone wakacje lub inne większe wydatki. Na jej spłatę będziesz miał aż 30 lat więc raty nie obciążą zbytnio Twojego domowego budżetu. Niewątpliwe Korzyści Pożyczki hipotecznej w BOŚ to: • wysoka kwota pożyczki - do 70% wartości lokalu mieszkalnego, domu jednorodzinnego lub działki budowlanej, niezależnie od waluty pożyczki - do 60% wartości działki rekreacyjnej, domu letniskowego lub nieruchomości rolno-siedliskowej
Waldemar Osoliński [2019-02-06 10:44:44]
BOŚ w swojej ofercie produktowej posiada PRZEJRZYSTĄ POŻYCZKĘ , która skierowana jest do osób fizycznych chcących aby wokół swojego domu było jak najmniej zanieczyszczeń w atmosferze, poprzez wymianę urządzeń grzewczych na te, które ich nie emitują. Jest to atrakcyjny produkt na rynku bankowym , ponieważ by uzyskać przedmiotową pożyczkę wystarczy złożyć wniosek przez internet. Serdecznie polecam osobom , które szukają atrakcyjnej pożyczki chcąc jednocześnie zadbać o czystość powietrza.
Mateusz [2019-02-06 10:41:31]
Serdecznie polecam Eko pożyczkę Zielona Inwestycja dostępną w Banku Ochrony Środowiska. W/w pożyczkę możesz wziąć na zakup lub refinansowanie zakupu materiałów o charakterze ekologicznym. Bank sfinansuje Twoje wydatki o charakterze ekologicznym poniesione nawet 3 miesiące przed datą złożenia wniosku o EKOpożyczkę. Warto podkreślić , iż możesz wybrać kwotę pożyczki od 1 000 zł do 150 000 zł brutto , a okres kredytowania wynosi do 10 lat .
Rafał [2019-01-31 11:49:55]
Pragnę gorąco polecić Odlotową pożyczkę z oferty produktowej BOŚ. Pożyczkobiorca może otrzymać od 1000 zł do 150.000 zł na swój upatrzony cel konsumpcyjny, niezwiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej . Z pożyczki może skorzystać posiadacz konta oszczędnościowo – rozliczeniowego w BOŚ Banku z aktywną kartą debetową.
Ryszard [2019-01-31 11:46:46]
Gorąco polecam Pożyczkę w koncie dostępną w BOŚ - korzystasz kiedy chcesz, a pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel nie związany z działalnością gospodarczą. Możesz wybrać kwotę pożyczki od 500 zł do 200 000 zł, w zależności od rodzaju konta i wpływów . Warto zapytać o preferencyjne warunki dla Posiadaczy Karty Dużej Rodziny .
Adam [2019-01-31 11:43:28]
Jeśli chcesz zamieszkać w wymarzonych czterech kątach, polecam Kredyt hipoteczny BOŚ. Jego plusami są : atrakcyjna marża, długi okres kredytowania - aż do 35 lat, kredytowanie nawet do 90% wartości nieruchomości , spłata kredytu w wygodnych ratach – stałych lub malejących, twój osobisty prawnik on-line, atrakcyjne warunki cenowe dla rodzin wielodzietnych. Krótko mówiąc, idealna oferta dla osoby chcącej zamieszkać w swoim własnym mieszkaniu.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 »
Wszystkich opinii: 33

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl