BOŚ - Kredyty Bank Ochrony Środowiska
Bank Ochrony Środowiska

BOŚ S.A. jest bankiem uniwersalnym i komercyjnym. Specjalizuje się w finansowaniu przedsięwzięć służących ochronie środowiska. Oferuje szeroką gamę produktów bankowych Klientom korporacyjnym, detalicznym i jednostkom samorządowym. Klienci banku obsługiwani są w 102 jednostkach na terenie kraju (oddziałach, oddziałach operacyjnych i punktach obsługi klientów). BOŚ prowadzi pełny zakres usług bankowych.

Oferta Banku Ochrony Środowiska - Kredyty:

kredyt mieszkaniowy bos
BOŚ
Kredyt Hipoteczny (waluty: PLN, USD, EUR)


  • Wysokość kredytu: do 100% wartości nieruchomości w PLN (bez wkładu własnego)
  • Okres spłaty kredytu: do 50 lat kredytowania wraz z wakacjami kredytowymi
  • Atuty oferty: Środki przeznaczone na spłatę innych kredytów, jak również na dowolny cel konsumpcyjny mogą stanowić aż do 50% kwoty całego kredytu hipotecznego. Wakacje kredytowe nawet do 3 lat.kredyt gotowkowy banku ochrony srodowiska
BOŚ
Kredyt Gotówkowy (Pożyczka gotówkowa)


  • Wysokość kredytu: od 1 000 do 80 000 zł
  • Okres spłaty kredytu: do 5 lat
  • Atuty oferty: Duży wybór walut: PLN, EURO, USD. Bez zbędnych formalności. Bez zabezpieczeń i poręczycieli. Od Klientów posiadających rachunek w BOŚ co najmniej 6 miesięcy bank nie wymaga zaświadczeń o dochodach.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 23)
Hubert [2018-11-02 12:40:53]
Planujesz docieplenie Twojego domu? Chcesz wymienić stary kocioł węglowy na gazowy lub zastanawiasz się nad instalacją kolektora słonecznego lub pompy ciepła? Myślisz o przydomowej oczyszczalni ścieków? Sfinansuj swoje plany EKOkredytem BOŚ. Obniż koszty utrzymania domu i uzyskaj nawet 40% spłatę Twojego kredytu dzięki dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW).
Joanna [2018-08-10 14:22:46]
Nie polecam kredytu w tym banku. W tamtym roku wzięłam pożyczkę na 21 400 zł (na umowie) a dostałam 20 000 zł (na rękę). Nie wiem co się stało zresztą ale to najmniejszy problem. Otóż moim największym zmartwieniem jest to, że kazali mi za ten kredyt zapłacić. Tak, miałam zapłacić za udzielenie mi pożyczki - 10 000 zł i dołączyć do tego zaświadczenie o zarobkach. Innymi słowy zostałam oszukana. Teraz jak tylko spóźnię się tydzień czy dwa z terminem albo nie zapłacę kompletnej raty, za każdym razem wysyłają sprawę do departamentu.
Rozczarowany [2017-02-08 06:47:27]
Niestety. Po 5 latach czekania na możliwość bezprowizyjnego wypłacania kredytu okazało się że prowizję trzeba jednak płacić ale za samo wypełnienie wniosku o nadpłatę kredytu. Kwota 200 zł niezależnie od kwoty nadpłaty. Niedługo za samo wejście do banku trzeba będzie zapłacić.
zapożyczona [2011-01-27 11:39:36]
Kredyt w BOSiu mam od sierpnia 2010, i początki przyprawiały mnie o koszmary - kwota w systemie internetowym inna niż w umowie, przymusowa karta kredytowa /z której i tak nie korzystam/, beznadziejny doradca w oddziale - nigdy nic nie wie, zawsze odsyła do centrali i strasznie długo odpowiadali. Plusem jest to, ze mieli niezłe warunki kiedy brałam kredyt i dla mnie jest on tani. Jednak całokształt usług oceniam nie bardzo... Mam rachunek i korzystam z niego tylko do spłaty rat. Nie ufam im na tyle, żeby korzystac z ich usług na codzień.
Piotrek [2010-12-15 16:59:00]
Polecam kredyt mieszkaniowy w BOS - teraz w grudniu maja naprawde fajne promocyjne warunki. Bank zrezygnował z prowizji (1,5 proc.), jeśli klient biorący kredyt złotowy będzie przelewał na konto min. 2 000 zł, a zainteresowany kredytem w euro 5 000 zł. Musi również wykupić ubezpieczenia do ROR oraz ubezpieczenie nieruchomości. Za uczestnictwo w programie inwestycyjnym przez okres co najmniej trzech lat, z wpłatą min. 200 zł miesięcznie, klient może dostać też zniżkę marży o 0,1 p.p., np. na 1,7 pkt proc. dla 90 proc. LTV.
jaca [2010-11-23 13:38:17]
Monit wysyłają i naliczją kary w trybie natychmiastowym. Reklamacji nie uznają i nawet nie odpisuja na nie. Człowiek który kontaktował sie ze mną telefonicznie wiedział tylko że jestem im dłuzny pieniądze, a nie wiedział nawet za co.
ex-klient BOŚ (nigdy więcej) [2010-11-12 23:57:02]
BOŚ to dno i metr mułu. Umowy kredytowe zawierające klauzule zakazane przez UOKiK, spread walutowy wyciągnięty w kosmos, jakby mogli, to by i kurs kupna był ujemny, a sprzedaży 100 x NBP. Popatrzcie jak wyglądał spread na przestrzeni kilku ostatnich lat (http://bosbank.pl/?page=wykres&code=CHF). Bezprowizyjna nadpłata kredytu - tylko pozornie, bo wymaga aneksu do umowy, a prowizja za aneks - kosmiczna. Podsumowując - bank powinien zająć się tym , co ma w nazwie. Czyli: ochroną środowiska.
petent [2010-11-11 18:16:54]
BOŚ oddzał w Gdańsku Osoba udzieląca kredytu hipotecznego niekompetentna ( niedouczona), w czasie zawierania umowy poszła na urlop, zastąpiła ją inna osoba. Pełna żenada. "Pani" kierownicza stojąca nad pracownikami udzielającymi pożyczek nic nie wie!!! Ma pretensje o to, że do niej się dzwoni i skąd ma się jej numer. Przełącza do"wyższego" urzędnika, który zas w bardzo arogancki sposób mówi, ze mój kredyt ( chodzi o sumę jaką chcę wiąć) jest mały ( czytaj nieważny) bo on ma na głowie osobę, która chce wziąć 11 milionów i mu przeszkadzam. Tak się traktuje klientow?
gregory [2010-10-20 21:25:42]
Aj ja czekałem 2 miesiące i po wielu wcześniejszych przesunięć terminów i zapewnień ze kredyt jest już przyznany na miejscu dowiedziałem się ze jednak nie dostanę.Najgorsze jest to że ze byłem zwodzony przez ponad dwa miesiące. Nie polecam (Białystok) Lipowa
ana [2010-10-20 16:11:39]
Nie polecam tego banku ,konto otworzyłam w tym banku szybko jak i szybko konto zostało zamknięte tylko nie wiem kto moje konto zamknął nie winnego nawet dyrektor nie wie jak to się mogło stać!!! Dostałam rekompensatę w postaci pieniędzy na ponownie otwartym koncie,a ponieważ nie korzystałam z tego konta ze 3 lata dowiedziałam się teraz że bank zamknął konto a rzekomy dług przejeła firma windykacyjna okazało się że bank udzielił mi debetu !!! tak zostałam oszukana i potraktowana przez ten bank więc uważajcie gdzie i z jakiego banku kożystać.
Strona opinii:   [1] 2 3 »
Wszystkich opinii: 23

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl