Allianz Bank - Opinie, Oferta


Allianz Bank Polska S.A. został utworzony od podstaw przez TU Allianz Polska S.A., które jest w 100% właścicielem spółki. Dzięki niemu Grupa Allianz Polska może kompleksowo zaspokajać potrzeby finansowe swoich klientów. Licencję operacyjną bank otrzymał 1 września 2008 r. Allianz Bank Polska S.A. jako bank detaliczny oferuje pełen zakres nowoczesnych produktów dla klientów indywidualnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Niewątpliwym atutem tej oferty jest możliwość skorzystania z niej zarówno w sposób konwencjonalny poprzez kontakt z pracownikiem oddziału lub agentem, jak i za pośrednictwem Internetu. Dzięki systemowi bankowości elektronicznej uzyskuje się całodobowy dostęp do własnego konta, lokat i kredytów.


alianz
Allianz Bank
Kredyt gotówkowy


  • Wysokość kredytu: do 130 000 zł (na dowolny cel)
  • Okres spłaty: do 7 lat
  • Atuty oferty: Możliwość zmiany daty spłaty raty. Możliwość skrócenia lub przedłużenia okresu spłaty. Przy umowie na czas nieokreślony i kredycie do 30 000 zł możliwość otrzymania kredytu bez konieczności przedstawienia zaświadczenia o wynagrodzeniu i bez zgody współmałżonka.

Więcej informacji: Kredyt gotówkowy Allianz
alianz
Allianz Bank
Kredyt Hipoteczny (waluty: PLN)


  • Wysokość kredytu: do 105% wartości nieruchomości
  • Okres spłaty kredytu: do 50 lat
  • Atuty oferty: brak konieczności przedstawiania faktur i rachunków przy budowie systemem gospodarczym; możliwość łączenia różnych celów kredytowych w jednej umowie kredytowej; możliwość skredytowania większości opłat okołokredytowych; szybki termin otrzymania kredytu

Poniżej znajdziesz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez Allianz. Zadaj pytanie odnośnie oferty Allianz Bank (kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy).  Warto zaciągnąć kredyt w tym banku, czy lepiej go unikać ? Wyraź swoją opinie i uświadom innych.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 18)
Aldi [2010-10-04 21:45:09]
Ciekawe..., ale wpis od ja [2010-06-24 20:27 jest jeszcze w kilku dyskusjach o innych bankach na tym portalu. Swoją drogą pracowniku oddziału BGŻ Olkusz gratuluję pomysłu, he, he , he ...trzeba te plany jakoś wyrabiać , nie ?
klientz [2010-09-29 12:18:59]
Witam Pewien znajomy posiada kredyt w tym banku, i tylko niskie oprocentowanie i pewna sytuacja w BIK-u powstrzymuje go od przejścia do innego banku. Nowych klienów chciałem poinformowac i przestrzec o nieterminowym płaceniu rat w tym banku. mając kredyt np na 7 lat może zdarzyć się że kilka razy spóźnisz się ze spłatą raty(różne sytuacje życiowe),ważne, że rata napewno wpłynie. Bank stosuje ciekawy proceder aby zatrzymać klienta i ciągnąć z niego kasę. Mianowicie sumuje sobie dni zaległosci nietermnowo spłacanych rat i gdy suma tych dni przekroczy 60 podaje informację do BIK, że pan(i) X zalega z ratą. W tym momencie nie muszę dodawac że bokuje sie tym samym jakąkolwiek możliwość wzięcia w innym banku kredytu, chociażby konsolidacyjnego. W opini pracowników BIK, klient trafia do rejestru jeżeli jego wymagalność raty przkroczy 60 dni ( jednej raty) i bank od minimum 30 dni poinformował o tym zadłużeniu klienta. Podobne stanowisko mają Komisja nadzoru finansowego. Widać Bank Allianz ma swoją interpretację prawa. Współczuję tym co mają kredyty na 40 i 50 lat :)
gosciu [2010-09-23 13:04:43]
Oferta kredytów mieszkaniowych w Allianz Banku od 1 września br. została wzbogacona o kilka nowych rozwiązań: ubezpieczenie w razie utraty dochodów o szerokim zakresie a także karencję w spłacie kapitału kredytu i wakacje kredytowe. Nowy zakres ochrony ubezpieczeniowej w razie czasowej niezdolności do pracy, poważnego zachorowania, utraty pracy oraz śmierci na skutek nieszczęśliwego wypadku jest szeroki i uzależniony od typu wynagrodzenia Klienta w momencie zaistnienia zdarzenia ubezpieczeniowego. Wspólnie z najnowszym ubezpieczeniem Allianz Bank dodał do oferty karencję przy spłacie części kapitałowej oraz miesięczne zawieszenie spłaty kredytu (tzw. wakacje kredytowe). Dzięki wakacjom kredytowym użytkownicy mogą zawiesić spłatę raty kredytu, która zawiera zarówno część kapitałową jak również odsetkową na na czas jednego miesiąca. Karencja natomiast umożliwia zawieszenie spłaty części kapitałowej raty kredytu maksymalnie na 3 miesiące. W tym czasie Klient jest zobowiązany do spłaty jedynie części odsetkowej i innych wymaganych opłat (np. składek ubezpieczeniowych).
anonim [2010-09-13 21:47:08]
Polecam. Latwo mozna dostac w allianz banku kredyt gotowkowy. i to naprawde spore kwoty
Pablo [2010-07-07 12:23:05]
Ne mogłeś dostać kredytu w takim wieku ja starałem się o kredyt a mam 20 i powiedzieli ze dopiero po skończonych 21 latach można się o niego ubiegać chyba ze jak kolega niżej napisał byłeś z współkredytobiorcą . Szczerze mówiąc jestem tym zmartwiony bo staram się już spory czas o kredyt 4500 zł a mój dochód miesięczny to 1500 zł netto a każdy mi odmawia nie wiem czemu może wie ktoś gdzie mógłbym się obiegać o kredyt ??
Marlenkaa [2010-07-06 21:53:22]
Ja jak mialam 19 lat dostalam kerdyt w Kredyt Banku na auto :):):) Wszystkie inne banki odmawialy ze wzgledu na wiek a jednak sie udalo :) Rok pozniej dobralam pieniazki na remont mieszkania :) Polecam :)
p) [2010-07-06 21:10:22]
Ciekawe jak 19latek dostał kredyt skoro minimalny próg wiekowy to 21 lat .. chyba że był współkredytobiorcą ze starszą osobą..;P
PRACOWNIK [2010-07-04 19:59:20]
Nie wiem skąd ktoś o nicku "klient" wziął stwierdzenie że ubezpieczenie jest obowiązkowe..Bo to totalna bzdura.. do 60 m-cy ubezpieczenie nie jest obowiązkowe.. Dopiero od 60-84 m-cy następuje obowiązkowe ubezpieczenie..
kris [2010-07-01 13:05:39]
A ja mam 19 lat chciałem 8 tys na auto i dostałem na drugi dzien tnz przyszła decyzja ze kredyt jest przyznany i pieniadze miałem na koncie praktycznie w tym samym dniu jak dla mnie polecam
ja [2010-06-24 20:27:04]
witajcie , BGŻ ma do końca roku kredyt 0% prowizji na hipotekę. rodzina na swoim też. decyzja do 150 tys na oddziałach dla hipoteki bez rodziny na swoim, co przyśpiesza decyzję,którą jak wszystko gra z naszej strony odnośnie dokumentów weryfikują i uruchamiają kredyt w 5 dni. Wiem, bo skorzystałem, polecam. Obsługa fachowa, rzetelna. Nic nie wciskają. Ja skorzystałem w oddziale olkusz, bo mam najbliżej i nie żałuję:) profesjonalizm 100%, potrafią doradzić. Miałem starą księgę to Pani powiedziała, że sama sprawdzi.zaoszczędziłem kasę.
Strona opinii:   [1] 2 »
Wszystkich opinii: 18

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl