Regulamin
Korzystanie z serwisu Portal-kredytowy.pl oznacza akceptację poniższego regulaminu.

1. Serwis Portal-kredytowy.pl szanuje i respektuje prawo do prywatności oraz ochrony danych osobowych użytkowników serwisu. Twoje dane nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

2. Niektóre obszary portalu mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.

3. Porady prezentowane na łamach serwisu Portal-kredytowy.pl powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie.

4. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań by prezentowane dane były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie może jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych w podejmowaniu decyzji.

5. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.

6. Zawarte w serwisie Portal-kredytowy.pl   opinie wyrażone przez społeczność w komentarzach lub w inny sposób wyrażają poglądy i opinie jego autora. Każdy z Użytkowników Portal-Kredytowy.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność wobec Portal-Kredytowy.pl i osób trzecich za zamieszczane na Forum wiadomości.

7. Treść komentarzy i opinii Użytkowników musi być zgodna z zasadami Netykiety.
W szczególności wypowiedzi publikowane przez Użytkowników na łamach serwisu Portal-Kredytowy.pl nie mogą zawierać treści: obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem; zawierać treści wzywających do popełnienia przestępstw, sprzecznych z zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, ani propagującej przemoc; zawierać treści naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe osób trzecich.

8. Portal-Kredytowy.pl zastrzega sobie prawo do kontrolowania treści wiadomości i ich modyfikowania, a nawet do usuwania wiadomości, które nie spełniają warunków określonych Regulaminem.

9.  Dodając komentarz jako Użytkownik, Portal-Kredytowy.pl uznaje, że jesteś autorem tej treści i właścicielem praw autorskich dodanego tekstu oraz że zamieszczając tekst przekazujesz portal-kredytowy.pl swoje prawa do korzystania, kopiowania, modyfikacji, publikacji i rozpowszechniania również w celu komercyjnym.

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl