Getin Bank Opinie


GETIN Bank
jest ogólnopolskim bankiem detalicznym oferujacym szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych oraz małych i mikro firm. Oferta GETIN Banku skierowana jest do Klientów, którzy oczekują sprawdzonych produktów, uproszczonych procedur obsługi i oceny ryzyka. Z usług GETIN Banku można skorzystać w 220 oddziałach (w tym 40 Biura Kredytów Hipotecznych Dom) we wszystkich większych miastach Polski oraz w szerokiej sieci pośredników. Biorąc pod uwagę rozwój konkurencyjnych produktów oraz szybki wzrost liczby placówek, a także wzrost aktywów, GETIN Bank można śmiało określić jako najbardziej dynamicznie rozwijający się Bank w Polsce. W styczniu 2010r. GETIN Bank połączył się z Noble Bankiem tworząc w ten sposób instytucję finansową o nazwie Getin Noble Bank SA.

Kredyty GetinBank:Poniżej znajdziesz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez Getin Bank. Zadaj pytanie odnośnie oferty GetinBank-u (kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy). Przedstaw swoje doświadczenia kredytowe z Getinem. Warto zaciągnąć kredyt w tym banku, czy lepiej go unikać ? Wyraź swoją opinie.
Powiązane tagi
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 206)
TRIPER [2018-07-11 21:02:15]
Każda negatywna opinia jest prawdziwa! Na infolini pracuja osoby które nie wiedza co mówią! Możesz wykonac 20 telefonów i mimo tego ze rozmowy sa nagrywane i maja dowódna na bzdury które mówia i na niekompetencje swoich pracowników nic do nich nie dociera, Nie ma osoby z która możesz prozmawiać złozyc reklamacje.Masz jeszcze wyjscie - napisac maila do osob które kompletnie nie wiedza co robia w tym banku. Nie wywiązuja sie z umowy i maja to wszystko gdzieś, olewaja klienta, kiedy chcesz wziąć kredyt wejda ci w tyłek, kiedy chcesz go spłacic przed terminem, boze bron, jesteś dla nich nie wazny. Mówią że oddzwonia i nikt nie oddzwania, na odpisanie na maila mają 48 godzin, nie odpisuja wcale lub po 2 tygodniach! Nie wiem kto tam pracuje, ludzie bez pojecia, wykształcenia, rozumu, nie wiem jak to inaczej nazwać. NAJGORSI , NAJMNIEJ ROZUMNI I NAJMNIEJ KOMPETENTNI KONSULTANCI Z JAKIMI MIAŁAM DO CZYNIENIA!!!!! ZARZĄDZIE jesli to czytasz weż się za swoich pracowników infolini i administracji bo to jest WSTYD!!!!!
brendon [2018-06-26 14:00:07]
Przegladalem rozne propozycje kredytowania zakupu auta i najkorzystniejsza oferta to GNB, wybralem,polecam. Dokumentacja i formalnosci w dobrym tempie.
Wunia [2018-05-30 10:41:16]
Zauważyłam że bank od początku roku znacznie się zmienił a zwlaszcza obsluga klijenta, żeby jeszcze popracowali nad informatykami w systemie udzielania kredytow bank byłby doskonałym partnerem, a wiem o czym piszę bo współpracuję z czterema innymi bankami.
gina [2018-03-27 17:51:46]
Bank ma na tyle szeroką ofertę, że produkty można dopasować do wymagań. Dwie strony biorą udział w umowie więc po fakcie nie ma co narzekać zwłaszcza w temacie kredytów, które chętnie się konsumuje.
szef [2018-03-14 13:23:09]
A ja mam jak najgorszą opinię o Banku. Korzystam z ich usług dość długo ale mam wrażenie, że obsługa w palcówkach jest coraz gorsza. Są to osoby niekompetentne, wykazujące się brakiem empati. Często nie umiejące odpowiedzieć nawet na proste pytania. nie znające swoich bankowych procedur. Kultura obsługi często pozostawia wiele do życzenia. Załatwienie formalności zajęło mi prawie 3 godziny. Już szukam innego banku i polecam to innym.
max [2018-01-05 16:40:16]
złodzieje do kredytu na kwote 200000 w pierwszych 3 latach ubezpieczenie w 30000 tys.dopisanych do kredytu.
MIMI [2017-11-30 09:56:42]
BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI,ŻE MIAŁ NAS W SWOJEJ OPIECE!
Karolina [2017-10-23 20:50:52]
Najgorszy bank. Przy placeniu za bilet bank pobral trzykrotnie srodki z mojego i nie chce ich zwrocic!!! Nie przypuszczalam, ze takie rzeczy moga sie wydarzyc we wspolczesnych czasach. Zlozylam reklamacje, ale bank upiera sie, ze nie widzi powodu, dla ktorego mialby mi zwrocic moje pieniadze. Zwykli zlodzieje.
S_aw_o [2017-09-19 17:16:51]
Nie polecam. Jest to chyba jedyny bank, w którym nic nie można normalnie załatwić. W oddziela na hasło "kredyt hipoteczny" dostają drgawek i z przerażeniem w oczach informują, że nie mają dostępu do danych. Proszę na infolinii o dokumenty, jakie ubezpieczenia zawarto w moim imieniu, za które składka jest doliczana do raty, przysyłają OWU Życie, OC i OP bez nr polis, daty zawarcia itp. Zero danych. Dzwonię do firmy ubezpieczeniowej - nic o moich ubezpieczeniach nie wiedzą. Wysyłam pocztą, bo inaczej nie można, zgłoszenie szkody, "młodsza specjalistka" odpisuje jakby w ogóle nie czytała pisma. Dzwonię, nie można się absolutnie skontaktować z działem, który w moim imieniu wydaje moje pieniądze. Ponieważ chciałem zgłosić szkodę z OP (ochrona prawna) to proszę o podanie nru polisy i szerszych danych. Okazuje się, że po 3 miesiącach moje ubezpieczenie nie miało OP a samo OC, chociaż w OWU jest to na jednej stronie. Przypadek?
waldemar [2017-05-27 18:31:29]
Getin to z pewnością największy/najlepszy bank samochodowy. Sprawdzałem opcje gdzie indziej i zdecydowałem sie na kredytowanie auta własnie tutaj.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 206

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl