Getin Bank Opinie


GETIN Bank
jest ogólnopolskim bankiem detalicznym oferujacym szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych oraz małych i mikro firm. Oferta GETIN Banku skierowana jest do Klientów, którzy oczekują sprawdzonych produktów, uproszczonych procedur obsługi i oceny ryzyka. Z usług GETIN Banku można skorzystać w 220 oddziałach (w tym 40 Biura Kredytów Hipotecznych Dom) we wszystkich większych miastach Polski oraz w szerokiej sieci pośredników. Biorąc pod uwagę rozwój konkurencyjnych produktów oraz szybki wzrost liczby placówek, a także wzrost aktywów, GETIN Bank można śmiało określić jako najbardziej dynamicznie rozwijający się Bank w Polsce. W styczniu 2010r. GETIN Bank połączył się z Noble Bankiem tworząc w ten sposób instytucję finansową o nazwie Getin Noble Bank SA.

Kredyty GetinBank:Poniżej znajdziesz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez Getin Bank. Zadaj pytanie odnośnie oferty GetinBank-u (kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy). Przedstaw swoje doświadczenia kredytowe z Getinem. Warto zaciągnąć kredyt w tym banku, czy lepiej go unikać ? Wyraź swoją opinie.
Powiązane tagi
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 193)
Dan [2014-07-21 17:54:13]
Banda nieudaczników. Po podpisaniu umowy zero profesjonalizmu. Kontakt niemożliwy. Brak odpowiedzi na próby kontaktu. Rozważam przeniesienie kredytu do innego banku, gdzie obsługa klienta jest na znacznie wyższym poziomie. Nigdy więcej kredytów w tym banku.
Leon [2014-04-09 12:01:49]
Np. kredyt załatwisz szybko, ale później to już same kłopoty. Np.wydostanie od nich zaświadczenia o saldzie kredytu graniczy z cudem.(mają na to aż 30 dni, które i tak nie są dotrzymywane. Po wzięciu kredytu klient staje się śmieciem, niepotrzebnym balastem. Można go lekceważyć, a w razie gdy jest niepokorny przyłożyć jakieś kolejne opłaty, ubezpieczenia itp. O wszystko trzeba walczyć (w dosłownym tego słowa znaczeniu). Przestrzegam, uwierzcie, bo cudze błędy mniej kosztują niż własne. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM GETIN NOBLE BANK ! Przestrzegajcie znajomych. To nie jest bank dla ludzi. To co ten bank z klientem wyprawia naprawdę trudno opisać
Marcin [2014-01-24 15:57:46]
Przestrzegam wszystkich przed tym bankiem.Pracownicy nie mają za grosz kultury osobistej.To naprawde szokujące, co sie tam dzieje.No już na gorszych chamów to naprawde ciężko trafic
Tom [2014-01-17 14:29:50]
Uwaga na Getin Bank w Kołobrzegu przy ulicy Łopuskiego .Panie prowadzące kredyty nadają się do warzywniaka a nie do tak poważnych spraw jak udzielanie kredytów . Potrafią obiecywać kredyt że już niby jest tylko potrzebne dodatkowe dokumenty przez następne 8 miesięcy . Na koniec przy naciskach o wynik potrafią spokojnie powiedzieć że kredytu nie będzie i tyle . Kolega wydał ponad 5 tysięcy złotych na różnego rodzaju tłumaczenia dokumentów po to tylko żeby "skompletować" papiery do już przydzielonego niby kredytu . Oczywiscie intencja była jasna - łapówka . Niestety nikt nie dostał więc i kredytu też nie ma ,tfu .Chamstwo , kłamstwo i mataczenie - normalna lichwa a nie bank .
rozżalona [2013-12-30 16:04:13]
Tylko nie getin bank ,naliczają odsetki po spłacie kredytu,od zera
krzysztof [2013-12-30 13:41:11]
polecam ten bank, mam tu kredyt hipoteczny i nie zapomnę jak doradca mi pomagał i był na każdy mój telefon, długo szukałem kredytu hipotecznego i ciągle były jakieś problemy w innych bankach, a dopiero w getin banku widziałem zaangażowanie doradcy, nawet konto przeniosłem i jestem bardzo na tak jeżeli chodzi o ten bank
M [2013-12-26 12:05:21]
Ludzie, pomozcie ! Jak ja mam sie uwolnic od tego banku ? Splacilam kredyt a odsetki dalej mi leca, z geting bank odsylaja mnie do beting noble, tam piekna pani za biurkiem nic nie wie... Dlaczego mam placic za nic, bo nikt nie wie jak zamknac konto .. Jedna wielka banda zlodziei !! Co robic, gdzie isc zeby sie tylko od nich uwolnic ???
Man [2013-12-18 17:47:16]
Odradzam ten bank ! Wzięliśmy w nim kredyt hipoteczny i żałuje teraz , szkoda nerwów bank porażka wiecznie ze wszystkim są problemy .Obsługa dramat infolinia tez , ludzie tam pracujący nie maja zielonego pojęcia o niczym i wprowadza cały czas w błąd .
ul [2013-12-18 11:23:56]
proszę napiszcie jaka kwota ubezpieczenia jest w getin przy 100 000 tys. kredytu [ ubezpieczenie na rok
Rafał [2013-12-14 11:05:41]
wzołem pożyczkę w Getin banku i teraz żauję że nie wziołem jej gdzie indziej takie koszty i opłaty jak u nich to chore ! ździercy i lichwiarze a miało to mnie kosztować "krocie" wg pracownika uważajcie na ten bank żauję, ze wcześniej nie przeczytałem ogólnych opinii na temat tego banku mądry polak po szkodzie
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 193

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2012 Portal-Kredytowy.pl