Fortis Bank - Oferta
bnp paibas

Fortis Bank Polska S.A.
– bank komercyjny z siedzibą w Warszawie, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Głowny udziałowiec - Fortis Bank SA/NV - 99,1 % udziałów. Udziały tego banku (Fortis Bank SA/NV) w zostały przejęte przez rząd Belgii. W 2007 Fortis sfinalizował transakcję zakupu 100% akcji Dominet SA - właściciela Dominet Banku SA. Obecnie Fortis Bank należy do grupy BNP Paribas, wiodącej europejskiej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. BNP Paribas to największy bank w strefie euro pod względem zgromadzonych depozytów i, według Standard&Poor’s, jeden z sześciu najsolidniejszych banków na świecie. Zatrudnia ponad 200 tys. osób w 85 krajach. Grupa prowadzi działalność w zakresie m.in. bankowości detalicznej, korporacyjnej, inwestycyjnej oraz zarządzania aktywami i majątkiem.

Kredyty BNP Paribas - Aktualna Oferta:

Poniżej znajdziesz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez BNP Paribas. Zadaj pytanie odnośnie oferty BNP (kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy). Przedstaw swoje doświadczenia kredytowe z bankiem Paribas. Warto zaciągnąć kredyt w tym banku, czy lepiej go unikać ? Wyraź swoją opinie.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 64)
Monika [2011-06-07 12:52:44]
Jestem przed podpisaniem umowy, zobaczymy jaka ona będzie. Lecz nie o tym, nastawienie moje do Banku jest póki co średnie, złożylismy wniosek o kredyt 15 tys. Pani otrzymała od nas wszystkie dokumenty o dochodach (tak sobie życzyli) i jakież było moje zdziwienie kiedy to dzwoniła Pani analityk aby potwierdzić dane, wypytywała od dochody, praktycznie o wszystko co otrzymała na piśmie od pracodawcy. Uważam, że skoro podpisuję wniosek, skoro mają zaświadczenia z zakładu pracy to telefoniczne żądanie ode mnie potwierdzenia czy mówiłam prawdę jest trochę dziwne. Jak można wypytywać o takie rzeczy telefonicznie, zadając pytanie "ile Pani zarabia?", rozumiem proszę potwierdzić dane (wymieniając wszystko) przecież ja nie wiem z kim rozmawiam!!Zastanawiam się czy podpisać umowę, czy ja zniosę "takowe procedury" banku, które prowadzą do inwigilacji klienta na 100%?
zdziwiony [2011-05-23 18:39:01]
"Ten departament juz dzisiaj nie pracuje..." wiec zeby cos zalatwic musze w dobie przelewow elektronicznych czekac do 2 dni. ana co na ponowna aktywacje hasla do konta ! SKANDAL. Oczywisnie moja wina bo zapomnialem hasla. Zdaza sie za duzo ich mam, ale zeby czekac 2 dni?? to chyba juz lekka przesada i jeszcze przez tel uslyszalem ze " ten departament juz nie pracuje dzisiaj..." A co mnie to za przeproszeniem obchodzi !
mdmd [2011-01-07 12:20:32]
Ten bank to porażka, wstępnie powiedziano mi że z otrzymaniem kredytu nie będzie problemu, spełniłem wymogi dotyczące zdolności kredytowej aż ponadto co trzeba było.Kazano mi dostarczać coraz to więcej dokumentów, co robiłem. Nadmienie tylko że każde zaświadczenie dziś kosztuje. Analitycy w tym banku są niekompetentni do tego stopnia że nie umieją zdaje się korzystać z kalkulatora.Przeliczenie dochodowości w oparciu o stawki GUS wymaga naprawdę nie lichej inteligencji. Ale najgorsze jest to że, nie znają własnych procedur kredytowych. Kiedy na początku pytałem się o nieruchomość i o to czy nie będzie problemu z jej kredytowaniem, powiedziano mi że ponad wszelką wątpliwość co do nieruchomości nie będzie żadnego problemu. Skończyło się tym że bank odmówił mi bez podania żadnej przyczyny.A WIĘC JEŚLI MOGĘ TO PRZESTRZEGAM PRZED TYM BANKIEM.ZROBIONO SOBIE ZE MNIE KOPALNIE INFORMACJI DO CELÓW MARKETINGOWYCH
niezadowolony! [2010-12-24 15:55:58]
Wziąłem kredyt na samochód wnioskowałem o 21.500 i tyle mi przyznano oprocentowanie 8,9% + cesja na samochód(czyli całkiem fajny kredyt),gdy przyszły mi dokumenty okazało się że spłacam od 23.202 naliczyli sobie 1,700 prowizji czyli realny procent od sumy przyznanej to 15%. Oczywiście gdy brałem kredyt powiedziano że nie pobierają prowizji.
nieznany [2010-12-10 22:36:49]
Witam Jestem bardzo zadowolonym klientem tego banku. Czytając opinie napotkałem informacje o blokadzie konta z tym,ze osoba ta nie dodała informacji,że posiada zapewne rachunek firmowy i pewnie było to zajęcie egzekucyjne,dlatego została pobrana oplata w wysokości 250 zł. Co do kredytu samochodowego który u nich zaciągałem przebieg bardzo sprawnie. Zapoznałem sie również z oferta innych banków i stwierdzam,ze ta była najkorzystniejsza. Faktycznie zdarzył się błąd w umowie,ale kwestia przepisania wniosku i zmiany danych odbyła się bardzo szybko.Co do kredytu 29,000 tyś ponieważ o taką kwotę się starałem warunki kredytowe bardzo atrakcyjne -bez zaświadczenia o zarobkach - bez przewłaszczenia a w innych bankach przy tej kwocie wymagane było przewłaszczenie jak nie zastaw sadowy(dodatkowe koszty). - szybka wyplata kredytu Co do rejestracji wiem,ze w każdym banku musisz dokonać rejestracji pojazdu przed uruchomieniem kredytu w końcu samochód stanowi jego zabezpieczenia. Obsługa bardzo miła. Odnosząc się do opinii Zadowolonej napisała szczera prawdę. Jeżeli ktoś płaci raty w terminie nie ma żadnych problemów. Co do spłaty kredytu zostałem poinformowany przy zawieraniu umowy kredytowej,ze należy przy szybszej spłacie kredytu złożyć wniosek o jego Zamkniecie. Myślę,ze częściej powinniśmy uważnie czytać to co podpisujemy i słuchać tego co się do nas mówi. Nie twierdze,ze jest to bank idealny,al każdemu z nas zdarzają się pomyłki. Ja jestem zadowolony z tego banku.
volvo [2010-12-08 20:31:13]
4 lata temu brałem u nich kredyt jeszcze jako dominet bank.Kredyt ten spłaciłem bez żadnych problemów.Po pół roku zadzwonili z ofertą nowego kredytu na auto.Pomyślałem o 40000 na auto i po złożeniu dokumentów mineło 2 dni do decyzji(oczywiście pozytywnej)Oprocentowanie b.dobre9,9%,więc co tu narzekać.Narzekać mogą ci co kredytu nie spłacają albo ci którzy nie spłacali i teraz nie mogą dostać drugiego.Ja jestem mile zaskoczony,tym bardziej że praktycznie żaden bank mi hredytu dać nie chciał gdyż prowadzę działalność gospodarczą od niespełna pół roku a wszyscy wołają min.1 rok
Zadowolona [2010-12-08 13:23:13]
Ludzie, co Wy opowiadacie, jak nie spłacacie terminowo to w żadnym banku nie będą was nosić na rękach. Ja wziąęłam ostatnio kredyt - bez żadnych dodatkowych kosztów, tylko oprocentowanie 9,9, do tego dostałam w prezenie konto za 0zł - wszystko za darmo, wszytkie bankomaty, przelewy itp. Bardzo polecam!!!
kaska [2010-11-29 21:37:50]
niekompetentna obsluga.mile rozmawiaja na poczatku a pozniej jak zaczynaja sie problemy to nie wiedza sami o co chodzi stale jakies niedoplaty chodz place na czas,oszusci i jeszcze raz oszusci
rozczarowany klient [2010-11-19 16:56:16]
Witam moim zdaniem nie warto brać kredytu W tym banku ponieważ: na wszystkie zaświadczenia można wydać majątek ale to nie koniec na rozpatrzenie świadczeń które inne banki załatwiają od ręki ten bank załatwia po okresie co najmniej 1 tyg.. Poza tym obsługa jest nie miła i ciężko dojść do porozumienia
Zbulwersowany [2010-11-17 21:50:35]
Jestem bardzo niezadowolonyn klientem Fortis Banku.Gdybym wiedział że będą takie problemy z przyznaniem kredytu na samochód na pewno szukałbym gdzie indziej.Załatwianie tablic,i ubezpieczena przed przyznaniem kredytu .Potem ciągłe pomyłki na umowie i werfikacja wielokrotna w centrali.Czpianie się nieistotnych szczegółów , na umowie np.-(al.niepodległości) lub (niepodległości al.)i trzeba pisac nową umowę !I tak zmarnowane tego dnia 6 godzin razy 4 osoby i sprawa nie załatwiona!!!.Czy to paradoks.!?
Strona opinii:   « 1 2 3 [4] 5 6 7 »
Wszystkich opinii: 64

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl