Fortis Bank - Oferta
bnp paibas

Fortis Bank Polska S.A.
– bank komercyjny z siedzibą w Warszawie, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Głowny udziałowiec - Fortis Bank SA/NV - 99,1 % udziałów. Udziały tego banku (Fortis Bank SA/NV) w zostały przejęte przez rząd Belgii. W 2007 Fortis sfinalizował transakcję zakupu 100% akcji Dominet SA - właściciela Dominet Banku SA. Obecnie Fortis Bank należy do grupy BNP Paribas, wiodącej europejskiej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. BNP Paribas to największy bank w strefie euro pod względem zgromadzonych depozytów i, według Standard&Poor’s, jeden z sześciu najsolidniejszych banków na świecie. Zatrudnia ponad 200 tys. osób w 85 krajach. Grupa prowadzi działalność w zakresie m.in. bankowości detalicznej, korporacyjnej, inwestycyjnej oraz zarządzania aktywami i majątkiem.

Kredyty BNP Paribas - Aktualna Oferta:

Poniżej znajdziesz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez BNP Paribas. Zadaj pytanie odnośnie oferty BNP (kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy). Przedstaw swoje doświadczenia kredytowe z bankiem Paribas. Warto zaciągnąć kredyt w tym banku, czy lepiej go unikać ? Wyraź swoją opinie.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 64)
mirek-ula [2010-11-03 05:35:39]
przyznanie kredytu jest rzeczywiście zbyt długie ale warto go wychodzić gdyż promocje w stosunku do innych mają dobre ,kredyt brałem w ́odzi na Kościuszki i też miałem odmowę ,mimo dość dobrych zarobków ale pogmatwanego BIKu [nie wykreślone spłacone kredyty].ALE dzięki dociekliwości przesympatycznej PNI Uli która zajmowała się moją sprawą, kredyt dostałem .Polecam ten Bank i ten oddział, obsługa profesjonalna miła , tak powinno być w każdej placówce usługowej .Polecam . U mnie mają plusa.POZDRAWIAM
jezor1 [2010-10-28 12:53:29]
Faktycznie mają atrakcyjne oprocentowanie i brak prowizji ale co z tego jeśli odmawiają przyznania kredytu bez podania przyczyny. Dochód na przyzwoitym poziomie, praca w administracji państwowej, brak jakichkolwiek zobowiązań finansowych, historia w BIK-u - brak zaległości, a mimo wszystko odmowa. Niby miła obsługa, a później kilkakrotne dowożenie dokumentów i ostatecznie nici z kredytu. W innych bankach od ręki decyzja, podgląd historii w Bik-u itp., jedyny minus to większy całkowity koszt kredytu. Ale co z tego, ze u nich jest 9,9% skoro go nie przyznają. Mam wrażenie, że to tylko taki chwyt marketingowy aby ściągnąć klientów na inne droższe usługi.
Sławek [2010-10-26 21:32:57]
Witam! Nie dotrzymują warunków umowy, na reklamacje czeka się każdorazowo 30 dni roboczych. Nie wysyłają pism o niedopłatach i nie dzwonią, następnie w piśmie odpisują,że oddział wysyłał do klienta pisma i dzwonił i na tym koniec. Żadnych dat i potwierdzeń wysyłania pism. Dział reklamacji to wirtualne osoby z którymi nie ma kontaktu tylko dostępna jakaś niekompetentna osoba która z nikim nie połączy klient. Tylko pisma każą wysyłać a później 30 dni roboczych. W trakcie połączenia banku było takie zamieszanie i tyle zwolnień, że jedni na drugich zwalają winę. NIE POLECAM BANKÓW które szykują się do fuzji. Następnie przedłużenie karty kredytowej i oczywiście zmiana opłaty z poprzedniej 50 zł na 500 zł rocznie. 157000 zł kredytu na 30 lat rata 1350 zł. Uległa zmianie po roku 1100 zł, super promocja.
McKowalski [2010-10-13 14:37:22]
Dostałem odmowę udzielenia kredytu gotówkowego. Zdolność kredytowa w stosunku do kredytu - gigantyczna. Wszystkie kredyty, jakie brałem, w tym dwa u nich (tzn. w tym banku, z którym się połączyli) spłaciłem w całości i w terminie. Żadnych umorzeń, egzekucji, upadłości konsumenckich ... Raport BIK - czysty. Odpowiedź negatywna dopiero następnego dnia. W innym banku kwotę o jaką wnioskowałem przyznano mi od ręki, bez ubezpieczenia kredytu i z niższym oprocentowaniem (nie sądzę, aby opierali się na innych danych, bo jakich niby?).
Anuś [2010-10-04 21:33:17]
Ilu klientów tyle opinii, ja osobiście mam w tym banku konto, kredyt gotówkowy i kartę kredytową i jestem zadowolona. Spłacam w terminie, więc nikt się mnie nie czepia, ale gdybym nie była w stanie to mogę wystąpić o prolongatę. Mogę sobie wcześniej spłacić kredyt bez opłat, mogę korzystać ze środków banku na karcie kredytowej przez 61, mogę korzystać z darmowego assistance w koncie ROR itd, a wiem o tym wszystkim bo czytam umowy i regulaminy przed podpisaniem i Wam też to polecam. PS mają teraz świetny kredyt gotówkowy bez prowizji i ubezpieczeń (9,9%). Ja osobiście odradzam Pekao SA !
andrefranz [2010-09-29 20:21:24]
Witam Spłaciłem wcześniej kredyt na samochód, mam zaświadczenie, po 3 miesiącach poinformowali mnie że mam niedopłatę, później od nowa naliczali kredyt. 3 reklamacje i nic a to błąd w systemie przepraszają i proszą o wpłatę, a to inne wyjaśnienia. Już mam tego dosyć na dodatek po roku czasu znowu się odezwali i żądają 5 krotności niby zaległej sumy. Proszę o pomoc z chęcią założę im sprawę, mogę iść na układ z prawnikiem dla mnie 20% a dla prawnika 80%. Chodzi mi o to żeby pokazać im że nie wolno w ten sposób traktować klienta. Oczywiście wszystkie zaświadczenia itp. posiadam. compi@op.pl
seb [2010-09-29 17:48:48]
Dzisiaj dowiedziałem się że nie otrzymam roklini bo pięc dni po terminie zapłaciłem 260 złoty do Fortis bank (BNP pariba bank). W innych bankach też mi się niejednokrotnie zdarzyło spóźnić pare dni ale nikt z tego nie robił takiej afery. Polecam PKO, Millenium, M-Bank, PEKAO. Odradzam Citi, BPH, no i BNP (Fortis).
Metys [2010-09-25 01:47:03]
przyłączam się do grona niezadowolonych klientów.Miła i szybka obsługa przy zawarciu umowy kredytowej to plus. Niestety oprocentowanie lichwiarskie. Zawsze myślałem, że uczciwy interes polega na tym, że 2 strony mają korzyści w w przypadku kredytu korzyści osiąga głównie bank. Np, oprocentowanie 19,9% w skali rocznej plus ubezpieczenie. Praktycznie zaczynasz spłatę od odsetek, po 3 latach spłacisz dodatkowo ponad 60%.
Nieznajomy [2010-09-21 22:53:49]
Każdy bank sprawdza potencjalnego Klienta w BIK'u. W tej chwili do końca października jest u nich preferencyjny kredyt gotówkowy, ale jeżeli ktoś nie płaci terminowo rat wiadomo, że go nie uzyska. Generalnie Fortis jest całkiem niezłym bankiem, minus trzeba mu postawić za czas rozpatrywania wniosków o kredyt hipoteczny. Na decyzję czekaliśmy z żoną ponad 2 miesiące pomimo dostarczenia wszystkich dokumentów :|.
luba [2010-09-20 12:03:27]
Spłaciłam kredyt samochodowy i okazało się, że departament kredytowy ma miesiąc na wystawienie potwierdzenia, że kredyt jest rozliczony. Rozumiem, że sa jakieś terminy, ale sa tez różne sytuacje zyciowe. Samochód juz sprzedałam i nowi właściciele nie mogą zarejestrowac samochodu bez tego pisma. Niestety do departamentu kredytów nijak nie moę się dobić, a panie w banku tylko przepraszają za głupotę pomysłodawcy tego genialnego przepisu i bezradnie rozkładaja ręce.
Strona opinii:   « 1 2 3 4 [5] 6 7 »
Wszystkich opinii: 64

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl