Fortis Bank - Oferta
bnp paibas

Fortis Bank Polska S.A.
– bank komercyjny z siedzibą w Warszawie, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Głowny udziałowiec - Fortis Bank SA/NV - 99,1 % udziałów. Udziały tego banku (Fortis Bank SA/NV) w zostały przejęte przez rząd Belgii. W 2007 Fortis sfinalizował transakcję zakupu 100% akcji Dominet SA - właściciela Dominet Banku SA. Obecnie Fortis Bank należy do grupy BNP Paribas, wiodącej europejskiej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. BNP Paribas to największy bank w strefie euro pod względem zgromadzonych depozytów i, według Standard&Poor’s, jeden z sześciu najsolidniejszych banków na świecie. Zatrudnia ponad 200 tys. osób w 85 krajach. Grupa prowadzi działalność w zakresie m.in. bankowości detalicznej, korporacyjnej, inwestycyjnej oraz zarządzania aktywami i majątkiem.

Kredyty BNP Paribas - Aktualna Oferta:

Poniżej znajdziesz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez BNP Paribas. Zadaj pytanie odnośnie oferty BNP (kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy). Przedstaw swoje doświadczenia kredytowe z bankiem Paribas. Warto zaciągnąć kredyt w tym banku, czy lepiej go unikać ? Wyraź swoją opinie.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 64)
hmm... [2010-08-27 22:55:49]
Słuchajcie co wy narzekacie, jeżeli ktoś nie spłaca to ma na głowie windykatora i późniejsze etapy. Jeżeli klient nie jest rzetelny to płaci dodatowe koszty. Z drugiej strony wy wszyscy rzetelni spłacający po kredyt wiadomo gdzie iść ale z spłaceniem to już problem. ja mam w Żaglu - odradzam!!
dana [2010-08-27 21:37:15]
Mój mąż należał najpierw do Cuprum.potem Dominet a teraz oczywiście Fortis. Przed rokiem przedłużyli mu limit kredytowy wiedząc ,że jest emerytem z niskim dochodem. W tym roku nie przedłużyli umowy, Nie podali przyczyny a nigdy nie było problemów ze spłatą raty czy oprocentowania. Fakt, małe dochody miał bank z takiego klienta wieć jak musi łupić tych co dochody mają duże?
elous [2010-08-12 21:27:16]
z przyczyn kryzysu moja firma przestała przynosić dochody,opużniłam się ze spłatą kredytu ,ale w miarę możliwosci staram się spłacać. Pracownik banku potraktował mnie w szyderczy i bezczelny sposób jak margines który jest nie wypłacalny .przykre..spłacam kredyt zamykam kata i tyle mnie zobaczą.
oczytany [2010-08-06 13:33:56]
Do "Kredytobiorca [2010-06-19] Jeśli przeczytałaś uważnie umowę to wyraźnie piszę, że masz ubezpieczenie na wypadek śmierci, utraty pracy z winy pracodawcy czy NW. Nie sądzę, że urodzenie dziecka jest nieszczęśliwym wypadkiem. O ile mi wiadomo to jest coś takiego jak prolongowanie umowy do sześciu miesięcy. Przez ten okres Twój mąż napewno znalazłby pracę, a widykatorzy nie upominali by się o zwrot pieniędzy, których powtarzam to Ty je pożyczyłaś. Zanim weźmiecie kase z banku to zapoznajcie się z umową, a nie narzekajcie jak jest tylko źle. Osobićie posiadam kredyt i nikt mnie nie nęka. A dlaczego? Bo spłacam regularnie i tyle.
m [2010-07-21 17:31:41]
ja się dołączam do opinii poprzedników , na początku miłe uśmiechy ,wszystko ok, a potem ciągle dostarczanie nowych dokumentów , po 1,5 miesiąca oczekiwania i przeciągania przez bank jestem w punkcie wyjścia a potrzebuję pieniądze na budowę , nie polecam !!!!, zmieniłam bank
arek [2010-07-20 18:44:49]
Ja miałem troche inaczej. Skladalimsy papiery do dwoch bankow do pko BP oraz do bnp pariba fortis. Jak naradzie jestem zadowolony. W umowie sa pewne rzeczy ktore mi sie nie podobaja. Oprocentowanie kredytu to 6,35 ale w promocji z otwarciem konta oprocentowanie kredytu to 5,85 z tym ze com miesiac musze wplywac na konto 2500zl i robic 5 operacji karta w miesiacu. Jezeli chodzi o wplyw pieniedzy to nie musze byc to zarobki konieczne np. zarabiam 1500zl czyli brakuje 1000. Umawiam sie z siostra ze przelewa mi co miesiac 1000zl i juz w sumie mam 2500 a ja wyplacam i jej oddaje. A reszta ok. I odpowiedz kredytowa tez mielsimy szybko bo ok 2,5 tygodnia. Uruchomienie kredytu po podpisaniu umowy zajelo 5 dni.Narazie nie mam zlych odczuc i mam nadzieje ze sie to nie zmieni :) podzrawiam
k [2010-07-07 14:41:46]
Ja również zdecydowanie odradzam i potwierdzam te same odczucia, które mieli moi poprzednicy. Miła obsługa i koniec. źle wyedukowana.Na początku wszystko jest piękne i nie ma problemów. A potem robienie z ludzi idiotów, non stop nowe dokumenty...po półtora miesiąca podziękowaliśmy. W PKO BP decyzję dostaliśmy w półtora tygodnia, nie donosiliśmy żadnych dodatkowych dokumentów. To jest profesjonalizm.
remes1982 [2010-06-29 14:45:44]
Jedyny plus to przyklejony uśmiech obsługi ,zapewniającej , że wszystko jest na najlepszej drodze do finalizacji podpisania umowy . Prawda jest taka , że nic nie jest na najlepszej "drodze" , kompletny brak profesjonalizmu , Panie obsługujące klientów mają takie pojęcie o pracy w bankowej obsłudze klienta , jak Ja w prowadzeniu wachadłowca kosmicznego .
He [2010-06-24 23:20:35]
Przestrzegam przed Fortis Bankiem wszystkich, którzy szukają wiarygodnego banku. Nie miałem u nich żadnego kredytu ale za to z mojego konta zniknęły pieniądze. Później okazało się, że to ktoś z pracowników się pomylił. Szok
ja [2010-06-24 20:33:30]
witajcie , BGŻ ma do końca roku kredyt 0% prowizji na hipotekę. rodzina na swoim też. decyzja do 150 tys na oddziałach dla hipoteki bez rodziny na swoim, co przyśpiesza decyzję,którą jak wszystko gra z naszej strony odnośnie dokumentów weryfikują i uruchamiają kredyt w 5 dni. Wiem, bo skorzystałem, polecam. Obsługa fachowa, rzetelna. Nic nie wciskają. Ja skorzystałem w oddziale olkusz, bo mam najbliżej i nie żałuję:) profesjonalizm 100%, potrafią doradzić. Miałem starą księgę to Pani powiedziała, że sama sprawdzi.zaoszczędziłem kasę.
Strona opinii:   « 1 2 3 4 5 [6] 7 »
Wszystkich opinii: 64

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl