Pekao SA - Oferta, Opinie
Pekao

Bank Pekao SA działa od 79 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowej i największym bankiem w Polsce pod względem kapitalizacji rynkowej. Bank Pekao SA świadczy usługi dla około 5 milionów klientów, w tym ponad 250 tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw oraz ponad 15 tysięcy dużych firm. Jest także wiodącym bankiem w Polsce i największym bankiem w Europie Środkowo - Wschodniej pod względem kapitalizacji.

Oferta Pekao - Kredyty:


pko
Pekao SA
Kredyt Gotówkowy (Pożyczka Ekspresowa)


  • Wysokość kredytu: do 100.000 zł bez zabezpieczeń; do 200.000 zł przy zastosowaniu zabezpieczeń płynnych;
  • Okres spłaty kredytu: do 6 lat
  • Atuty oferty: Decyzja: 1 dzień; Opłata za wcześniejszą spłatę: 0zł; Możliwość wyboru dnia spłaty; Ubezpieczenie: 0%; Szybko i bez zbędnych formalności;
  • PROMOCJA dla osób, które złożą wniosek o pożyczkę przez internet: 0% prowizji, obniżone oprocentowanie.

Więcej informacji: Pożyczka Ekspresowa Pekao
kredyt mieszkaniowy pekao
Pekao SA
Kredyt Hipoteczny

  • Wysokość kredytu: do 100% wartości nieruchomości w PLN
  • Okres spłaty kredytu: do 30 lat
  • Atuty oferty:  Szybkie rozpatrywanie wniosku; Zawieszenie spłaty (tzw. wakacje kredytowe) łącznie nawet na okres 12 miesięcy; Wysoka zdolność kredytowa; Korzystne warunki wcześniejszej spłaty

Poniżej znajdziesz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez Pekao SA. Zadaj pytanie odnośnie oferty PKO SA (kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy). Przedstaw swoje doświadczenia kredytowe z Pekao. Warto zaciągnąć kredyt w tym banku, czy lepiej go unikać ? Wyraź swoją opinie.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 61)
Jola [2010-07-17 10:48:06]
Półtora roku temu wzięliśmy z mężem kredyt hipoteczny w pekao sa.Od samego początku mamy problemy z paniami "specjalistkami" (tak mają na pieczątkach) od kredytów. Jedna wpisała złą kwotę w dokumentach do księgi wieczystej, druga po roku prostując sprawę nie podała nowego adresu (telefony do sądu po nr. przesyłki. jazda na pocztę oddaloną 35km).Okazało się. że bank nie przesłał wszystkich potrzebnych dokumentów do sądu.Niestety od tygodnia z ową "specjalistką" nie mogę się skontaktować. Wygląda na to, cały bank poszedł na urlop, bo nikt nie odbiera telefonów.Mój przypadek dotyczy oddziału na ul. Jasnej w Warszawie.Potencjalnym kredytobiorcom tego oddziału radze dobrze pilnować pań od kredytów, bo potem są tylko same problemy, strata nerwów. pieniędzy i czasu.
Piotrek [2010-07-16 22:50:26]
Dołączam do klientów uciekających z tego banku. Jestem ich klientem od 6 lat. Posiadam, także od 4 lat konto firmowe. Mam kredyt hipoteczny na 10 lat, czyli już ponad połowa za mną.Mam też inny kredyt który jest już spłacony w 80%. Niestety w tym kredycie miałem poślizgi (do 10 dni) ze spłatą 3 ostatnich rat. Aktualnie starałem się o kredyt, we wniosku za znaczyłem, chęć spłaty tego mniejszego kredytu. Zostałem odesłany z kwitkiem. Bank uznał że jestem nierzetelnym klientem, gdyż nie spłaciłem w terminie 3 ostatnich rat. Pieniądze, był mi bardzo potrzebne a bank na mnie się wypiął. Decyzję zaakceptowałem ale konto firmowe już jest przeniesione do innego banku, trochę jest z tym formalności ale warto. Handlowiec, był zdziwiony że chcę zamknąć konto, no i oczywiście robił problemy.
́ukasz [2010-07-07 09:57:17]
Ja jestem bardzo zadowolony z Pekao S.A. Jestem nowym klientem i zaoferowali mi konsolidacje mojego kredytu gotówkowego w ramach "wakacyjnej przeprowadzki". Przy tej samej ilości rat zaoszczędze miesięcznie 100zł. A co do obsługi to polecam korzystanie z placowek partnerskich banku - widać że im zależy na kliencie, niestety w oddziale nie zawsze jest ok.
ja [2010-06-24 20:24:29]
witajcie , BGŻ ma do końca roku kredyt 0% prowizji na hipotekę. rodzina na swoim też. decyzja do 150 tys na oddziałach dla hipoteki bez rodziny na swoim, co przyśpiesza decyzję,którą jak wszystko gra z naszej strony odnośnie dokumentów weryfikują i uruchamiają kredyt w 5 dni. Wiem, bo skorzystałem, polecam. Obsługa fachowa, rzetelna. Nic nie wciskają. Ja skorzystałem w oddziale olkusz, bo mam najbliżej i nie żałuję:) profesjonalizm 100%, potrafią doradzić. Miałem starą księgę to Pani powiedziała, że sama sprawdzi.zaoszczędziłem kasę.
Zbyszek [2010-06-24 14:54:09]
Czytam, czytam te opinnie i nic dziwnego,że zdania są podzielone, każdy oczekuje i spodziewa się czegoś innego - wszytkim na juz nie dogodzisz. Osobiście nie mam złego zadnia o tym Banku mamy w nim konto z Żoną od ́adnychj kilku lat, Dzieciaki jescze jak były na studiach też założyły sobie konta darmówki i w zasadzie nikt nam nigdy problemów nie robił. Czy jak było trzeba coś załatwić, podobnie z kredytem. Tak już żartobliwie- może to tylko w Warszawie przy Jana Pawła. Pozdrwiam forumowiczów.
Beta [2010-06-24 14:26:08]
w zeszlum miesiącu brałam kredyt właśnie w Pekao i szczerze mówiac bylam mile zaskoczona z kilku względów. Po pierwsze dlatego,że jestem młoda osobą (22 lata) nigdy wczesniej nie maialma zadnego kredytu i wiele banków mi z tego powodu odmówiło, poza tym biorąc pod uwage rate, bo tym sie sugerowalam najbardziej, to nie jest źle i da się ponegoscjować:P
kaska [2010-06-16 12:39:50]
za prowadzenie konta sporo kasuja to jeszcze za wypłate z innego bankomatu kasy biora 45 zł prowizji
ingeo [2010-05-14 19:09:29]
MIÁEM NIE MIŁĄ SYTUACJĘ DZWONIĄC NA INFOLINIĘ. PANI NIE POTRAFÍA ODPOWIEDZIEĆ NA ŻADNE MOJE PYTANIE TYLKO CÁY CZAS KAZÁA CZEKAĆ ŻE NIBY SPRAWDZI I TAK MNIE PRZETRZYMYWÁA NA LINII DO 30 MINUT AŻ SAM SIĘ ROZŁĄCZÝEM. NASTĘPNIE OKAZÁO SIĘ ŻE ZA ROZMOWĘ ZAṔACÍEM 20 Ź.
paul [2010-05-11 12:18:38]
miałem konto w pekao s.a. zgubiłem karte,i chciałem na dowód kase swoja wypłacic,i miałem z tym problem.obsługa najgorsza na swiecie,zaglowali mna miedzy oddziałami jak piłeczka tenisowa.zero logicznych informacji
ania [2010-04-27 09:01:21]
Faktycznie -rózne są opinie-ja załozyłam to konto w czasie studiów,aby Tato przelewał mi pieniądze (bo też miał tam konto).Konto zakładałm tam gdzie studiowałam(olsztyn).Obsługa była niemiła.Po studiach wróciłam do domu(pod W-wę).Zgubiła karty i zaczęło się.Zablokowałam je i chciałam na dowód wypł.pieniądze w oddz. w moim mieście.Odmówiono mi.Bo konto zakładałam gdzie indziej!Żenada!Zapytałam Pani czy mam jechać do Olsztyna aby wypłacić 100zł?Po ostrej wymianie zdać musiałam czekać 1dzień,aby przefaksowali moje papiery do tego oddz.Śmiech na sali!Powiedziałam,ze w takim razie chcę zamknąc konto.A pani mówi:"Musi Pani jechac do Olsztyna...",he,he...na razie jeszcze się nie wybrałam.Korzystam z Pekao24,coraz drożej,za zbyt rzadkie uzywanie karty muszę płacić"karę",za przelewy które sama robię-też płacę...Po prostu wstyd.Chcę wziąć hipoteczny i dlatego nie likwiduje na razie konta.Ale muszę się mocno zastanowić-bo może dla nich jestem zbyt biednym klientem.Teraz załozyłam lokatę 20tys.Żenujące oprocentowanie-jakieś 34zł na miesiąc...
Strona opinii:   « 1 2 3 [4] 5 6 7 »
Wszystkich opinii: 61

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl