Pekao SA - Oferta, Opinie
Pekao

Bank Pekao SA działa od 79 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowej i największym bankiem w Polsce pod względem kapitalizacji rynkowej. Bank Pekao SA świadczy usługi dla około 5 milionów klientów, w tym ponad 250 tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw oraz ponad 15 tysięcy dużych firm. Jest także wiodącym bankiem w Polsce i największym bankiem w Europie Środkowo - Wschodniej pod względem kapitalizacji.

Oferta Pekao - Kredyty:


pko
Pekao SA
Kredyt Gotówkowy (Pożyczka Ekspresowa)


  • Wysokość kredytu: do 100.000 zł bez zabezpieczeń; do 200.000 zł przy zastosowaniu zabezpieczeń płynnych;
  • Okres spłaty kredytu: do 6 lat
  • Atuty oferty: Decyzja: 1 dzień; Opłata za wcześniejszą spłatę: 0zł; Możliwość wyboru dnia spłaty; Ubezpieczenie: 0%; Szybko i bez zbędnych formalności;
  • PROMOCJA dla osób, które złożą wniosek o pożyczkę przez internet: 0% prowizji, obniżone oprocentowanie.

Więcej informacji: Pożyczka Ekspresowa Pekao
kredyt mieszkaniowy pekao
Pekao SA
Kredyt Hipoteczny

  • Wysokość kredytu: do 100% wartości nieruchomości w PLN
  • Okres spłaty kredytu: do 30 lat
  • Atuty oferty:  Szybkie rozpatrywanie wniosku; Zawieszenie spłaty (tzw. wakacje kredytowe) łącznie nawet na okres 12 miesięcy; Wysoka zdolność kredytowa; Korzystne warunki wcześniejszej spłaty

Poniżej znajdziesz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez Pekao SA. Zadaj pytanie odnośnie oferty PKO SA (kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy). Przedstaw swoje doświadczenia kredytowe z Pekao. Warto zaciągnąć kredyt w tym banku, czy lepiej go unikać ? Wyraź swoją opinie.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 61)
kamil [2009-11-06 01:00:36]
dla mnie jest to idealny bank wszystkie sprawy od reki zalatwione.pozdrawiam pracownikow z elku
miku [2009-09-24 21:55:53]
ja składałem wniosek w Ostródzie - pełen profesjonalizm wśród prowadzących, swoje odczekałem (5 tygodni) byłem troche poddenerwowany bo wystawił mnie pko bp (trzymało mnie 2 miechy) ale wytrzymałem ciśnienie uff ja osobiście polecam ten bank
Fidel [2009-09-19 16:57:16]
Załatwianie kredytu trwało 3 miesiące. Kredyt "Rodzina na swoim" ha, ha, ironia losu jak pragnę zdrowia. Dzień przed podpisaniem umowy dowiedziałem się, że marża z 1,3 na 3%. Obecnie walczymy o wypłatę drugiej transzy. Również nie jest łatwo. Bank nie przyjmuje żadnych argumentów i dzięki nie wykonaniu harmonogramu na 5 tysięcy (pomimo faktur na kwotę większą niż kwota pierwszej transzy i zakupu materiałów na niewykonane prace) blokują mi 45 tysięcy. Charakterystyczne dla tego banku jest to, że jego pracownicy nie wykazują absolutnie żadnej pomocy, nie oddzwaniają, nie podpowiedzą. Wszystko zawsze na NIE! Nie można, nie da się, nie od nas to zależy.itp.
men [2009-07-26 19:09:56]
spłaciłem kredyt wcześniej (2006 roku) a do dzisiaj przysyłają pisma że mam do zapłacenia coraz większą kwotę ,ponieważ Pani nie zamknęła kredytu jak wcześniej go spłaciłem!mam nawet pismo z PKO że nic im nie zalegam ,a oni swoje dalej.Smiech na sali.
ola [2009-06-24 13:01:54]
Jesli chodzi o ten bank to faktycznie trzeba trafic na odpowiednich ludzi co tam pracują .Jakiś czas temu była w banku w celuz zmiany danych adresowych i okazało się że teoterycznie są nowe a praktycznie NIE !!!mało tego mam pozyczkę zaciągnięta na 5 lzostała juz połowa w styczniu zadzwoniłam do banku w celu sprawdzenia salda kredytu do spłaty było 10 tys obecnie jest 9 tys wczoraj myslałam ze zawału dostanę pracownik ,który udzielał mi tej infor.na pekao 24 wprowadził mnie w błąd ,tak pomyślałam bo na chwile obecna powinna byc połowa z tej kwoty do spłaty a poszłam zeby to spłacic w całosci jak sie okazało z 17 % bank podwyższył rate na 21%z hakiem i tym optymistycznym akcentem płacę dalej w ratach.Dodam ,że nie otrzymałam zawiadomienia od banku o zmianie oprocentowania chyba zapomnieli wysłać podobnie jak zrobili mnie z lokata .Wczesniej w banku BPH załozyłam lokate i po fuzji banków odział przejał PEKAO Sa lokata była na 12 mc zaczynała sie od 5 % i z każdym mc miało byc wiecej az do 9 % jednak równiez wczoraj upłyna termin wypłaty środków i odsetek doznałam kolejnego szoku z 9 % było tylko 4%za 12 mc to sie w głowie nie miesci człowiek oszczedza rok i jeszce traci i na domiar złego nie pofatygowali sie napisac ze oprocentowanie ,które było aktualne mc temu juz nie jest i ze spada z 9 na 4%.To jest oszustwo klienta umowa jasno mówi ze otrzynmam za rok 9 % w tej sytuacji postanowiłam się odwołać i będę walczyc o swoje
sara [2009-06-24 12:47:54]
Jeśli chodzi o kredyt hipoteczny to mi udało się super z tym bankiem,a mianowicie ok 3 lat temu wziełam kredyt na nowe mieszkanie i po roku je sprzedałam i splaciłam kredyt w całości dodam,że nie wszystkie banki godzą się na cos takiego w pierszym okresie spłaty kredytu.podczas załatwiania formalnosci zapytano mnie tel .czy jestem zainteresowana współpraca z tym bankiem odowiedziałam ,że być może i że mam kilka ofert które sa naprawde dobre i wtedy się zaczęło ale pozytywnie uzyskałam kredyt na wiekszą kwote i z dużo nizszym oprocentowaniem koszty za wycene mieszkania pokrył bank weksle i polisy pozostały z poprzedniego kredytu co dało sporo oszczędności i nie płaciłam prowizji od nowego kredytu tylko 1,5 %^ od spłaty pierwszego.Jak napisałam wydaje mi się ,że faktycznie trzeba trafic na solidny oddział banku i do ludzi ,którzy nie pracuja tam za kare:)jestem bardzo zadowolona nie biegam co 6 mc do banku z papierkami o zarobkach czy innymi jak moi znajomi co wzieli kredyty w innych bankach.
Stynka [2009-06-18 02:11:24]
Tragedia zwodzenie tylko człowieka to wycena za mała dodatkowe ubezpieczenia to od pracy,wieku i podziękowałem za współpracę Pekao.
Kris [2009-06-18 02:09:39]
W pekao obiecali podpisanie umowy maks w 3 tygodnie - właśnie mija pół roku, miesiąc temu zaktualizowałem wszystkie dokumenty, marżę powyższyli kilkakrotnie, telefonu nie odbierają - nic z kredytem nie robią a za chwile pewnie znów trzeba będzie dokumenty aktualizować - porażka -odradzam ten bank bo kredytów to on udzielać nie umie.
infor [2009-03-28 02:22:39]
W dniu 16 marca 2009r. bank Pekao S.A. wprowadził zmiany w ofercie kredytów hipotecznych, udzielanych w ramach programu "Rodzina na swoim". Podwyższeniu uległy poziomy marż.
anonim [2009-03-23 15:45:55]
W umowach wszystko zawarte, ale na korzyść banku, klijent jak nie pomyśli wcześniej i nie każe zapisać swoich uzgodnień, to jest przegrany do końca spłaty kredytu.
Strona opinii:   « 1 2 3 4 5 [6] 7 »
Wszystkich opinii: 61

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl