Pekao SA - Oferta, Opinie
Pekao

Bank Pekao SA działa od 79 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowej i największym bankiem w Polsce pod względem kapitalizacji rynkowej. Bank Pekao SA świadczy usługi dla około 5 milionów klientów, w tym ponad 250 tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw oraz ponad 15 tysięcy dużych firm. Jest także wiodącym bankiem w Polsce i największym bankiem w Europie Środkowo - Wschodniej pod względem kapitalizacji.

Oferta Pekao - Kredyty:


pko
Pekao SA
Kredyt Gotówkowy (Pożyczka Ekspresowa)


  • Wysokość kredytu: do 100.000 zł bez zabezpieczeń; do 200.000 zł przy zastosowaniu zabezpieczeń płynnych;
  • Okres spłaty kredytu: do 6 lat
  • Atuty oferty: Decyzja: 1 dzień; Opłata za wcześniejszą spłatę: 0zł; Możliwość wyboru dnia spłaty; Ubezpieczenie: 0%; Szybko i bez zbędnych formalności;
  • PROMOCJA dla osób, które złożą wniosek o pożyczkę przez internet: 0% prowizji, obniżone oprocentowanie.

Więcej informacji: Pożyczka Ekspresowa Pekao
kredyt mieszkaniowy pekao
Pekao SA
Kredyt Hipoteczny

  • Wysokość kredytu: do 100% wartości nieruchomości w PLN
  • Okres spłaty kredytu: do 30 lat
  • Atuty oferty:  Szybkie rozpatrywanie wniosku; Zawieszenie spłaty (tzw. wakacje kredytowe) łącznie nawet na okres 12 miesięcy; Wysoka zdolność kredytowa; Korzystne warunki wcześniejszej spłaty

Poniżej znajdziesz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez Pekao SA. Zadaj pytanie odnośnie oferty PKO SA (kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy). Przedstaw swoje doświadczenia kredytowe z Pekao. Warto zaciągnąć kredyt w tym banku, czy lepiej go unikać ? Wyraź swoją opinie.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 59)
Credit Financier Home [2017-11-06 06:23:02]
* Oferuje stawkę 3% pożyczki odsetkowej * Ubezpieczenie dla bezgotówkowego przedsiębiorcy * Gwarancja na pieniądze Z dobrą oceną kredytową, Credit Financier Home oferuje kredyty zabezpieczające i pożyczki nie zabezpieczające dla osób fizycznych lub spółek lub stowarzyszeń spółdzielczych dla celów korzyści przemysłowych i osobistych. Adres kontaktowy: Whatsapp: +15184181390 Direct Mail creditfinancierhome@gmail.com
Irrua Specialist Hospital [2017-11-06 06:15:24]
Nazywam się Dr Wilson Jones ze Szpitala Specjalistycznego Irrua, jestem specjalistą w dziedzinie chirurgii narządów i zajmujemy się kupowaniem organów od ludzi, którzy chcą sprzedać, jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerek. Nie zwlekaj i wróć do nam, abyśmy mogli kontynuować dalej. I to jest nasz e-mail, jeśli jesteś gotowy sprzedać swoją nerkę. irruaspecialisthospital@gmail.com
Gregor [2014-02-18 13:12:25]
Uważam, że jest to jeden z nielicznych banków w Polsce, w którym można zarówno zaciągnąć kredyt, jak i założyć lokatę. Po wpadce z funduszami (miałem i mam, to wiem) na co nie mieli żadnego wpływu ludzie, którzy tam pracują, bank stał siętrochębardziej ludzki. Cenowo jest u nich ok - mająw tej chwili jeden z najtańszych kredytów mieszkaniowych (POLECAM). Cenię u nich to, że sąw miarękonserwatywnie i nie widzęco roku nowych, młodych ślicznych pań i panów na obsłudze, tylko doświadczonych i przyjaznych pracowników, do których mam zaufanie. Jeżeli mam sięwypowiadać "publicznie" to wolę zapłacić parę złotych więcej za pożyczkęczy konto, niż być obsługiwany w plastikowych bankach-budkach typu mBank, millenium czy temu podobne. Czy ktośzauważył, że pekao sa nie ma reklam w tv ? a inne banki - mało sięnie pozabijają z reklamą - a skąd biorą na reklamę? OD klientó, czyli nas...
wkurzony_kredytobiorca [2014-01-29 17:07:33]
Takie pytanie, Czy ktoś próbował złożyć pozew ze względu na działanie na szkodę klienta przeciwko takiemu bankowi? Mówię tutaj o sytuacji, gdy czas przedłuży się na tyle, że deweloper zacznie naliczać odsetki? Ja mam właśnie taką sytuację z PKO s.a. i zastanawiam się czy to ma sens?
renia [2013-11-22 19:45:50]
Ostrzegam przed tym bankiem! Po aferze bankomatowej z dn. 8 listopada przesłali mi na konto 2000, a po 3 tygodniach po prostu je sobie ściągnęli! tworząc mi na koncie debet. Wyglada to jak pranie brudnych pieniędzy! Sami bez mojej informacji wpłacają i wypłacają na moje prywatne konto! OBURZAJACE!!!
YODA [2013-10-31 20:40:49]
JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z KOMPETENTNEJ I MIŁEJ OBSŁUGI W BANKU PEKAO W GRÓJCU. OD ZŁOŻENIA WNIOSKU O KREDYT HIPOTECZNY DO PODPISANIA UMOWY I URUCHOMIENIA KREDYTU WSZYSTKO SPRAWNIE PROWADZIŁA PANI KASIA. DUŻO RZECZY MOŻNA BYŁO Z NIĄ WYJAŚNIĆ TELEFONICZNIE I DOSTARCZYĆ POCZTĄ ELEKT. BEZ POTRZEBY TELEPANIA SIĘ KILKA KILOMETRÓW PO TO TYLKO, ŻEBY NP. POSTAWIĆ KRZYŻYK W JAKIMŚ FORMULARZU. % I INNE KOSZTY DO ZAAKCEPTOWANIA W PORÓWNANIU CO PROPONOWAŁA KONKURENCJA, A SPRAWDZIŁEM DOKŁADNIE ZAMIM TRAFIŁEM DO TEGO BANKU.
Tajdzik [2013-08-09 17:02:56]
@nendznik65: A składałeś wniosek przez internet czy byłeś w oddziale? Bo przez internet jest duzo taniej: - Prowizja 0% - Oprocentowanie: 14,95% - Oprocentowanie rzeczywiste: - Opłata za wcześniejszą spłatę: 0zł - Możliwość wyboru dnia spłaty: TAK - Ubezpieczenie: 0% Tak więc jak widac powyżej warunki przy składaniu wniosku przez neta są o wilele lepsze.
nendznik65 [2013-08-07 14:38:03]
Ja mam w pekao sa pożyczkę ekspresową w kwocie 22 tys. na 60 miesięcy.Odsetki wyniosą 11.35o oraz ubezpieczenie pożyczki w kwocie 4.400.Razem 37.800 do spłaty. Zdecydowanie nie polecam .Zbójeckie odsetki plus odsetki ubezpieczenia naliczane codziennie.
anonim [2013-07-31 11:39:11]
Niestety ludzie popełniają błędy nie czytając zawiłych umów bankowych a doradcy kłamią fantastycznie żeby naciągnąć a potem dostać swoją prowizję.Kiedy podpisałem umowę z deweloperem i notariuszem i przyszło podpisać umowę kredytową z bankiem,zostałem poinformowany że trzeba dopłacić 3000zł za brak udziału własnego i 5500zł za przygotowanie kredytu,o czym wczesniej nie było mowy.Zwykłe naciąganie i chciałbym podziękować przedstawicielom z banku w Gdyni przy ul.Nowowiczlińskiej (Tesco)za profesjonade nabijanie w butelkę stałych klientów.
Tomasz [2013-06-25 16:01:48]
nie polecam współpracy z tym bankiem. Udzielono mi kredytu obrotowego bez żadnych zabezpieczeń, po roku, kiedy przyszło do przedłużenia, zażądano zabezpieczeń w postaci nieruchomości, kiedy nie zgodziłem się, wskazano mi termin 3 dni na spłatę 48 tys zł . Uwaga na ten bank i ich decydentów. Nie polecam.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 59

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl