Pekao SA - Oferta, Opinie
Pekao

Bank Pekao SA działa od 79 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowej i największym bankiem w Polsce pod względem kapitalizacji rynkowej. Bank Pekao SA świadczy usługi dla około 5 milionów klientów, w tym ponad 250 tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw oraz ponad 15 tysięcy dużych firm. Jest także wiodącym bankiem w Polsce i największym bankiem w Europie Środkowo - Wschodniej pod względem kapitalizacji.

Oferta Pekao - Kredyty:


pko
Pekao SA
Kredyt Gotówkowy (Pożyczka Ekspresowa)


  • Wysokość kredytu: do 100.000 zł bez zabezpieczeń; do 200.000 zł przy zastosowaniu zabezpieczeń płynnych;
  • Okres spłaty kredytu: do 6 lat
  • Atuty oferty: Decyzja: 1 dzień; Opłata za wcześniejszą spłatę: 0zł; Możliwość wyboru dnia spłaty; Ubezpieczenie: 0%; Szybko i bez zbędnych formalności;
  • PROMOCJA dla osób, które złożą wniosek o pożyczkę przez internet: 0% prowizji, obniżone oprocentowanie.

Więcej informacji: Pożyczka Ekspresowa Pekao
kredyt mieszkaniowy pekao
Pekao SA
Kredyt Hipoteczny

  • Wysokość kredytu: do 100% wartości nieruchomości w PLN
  • Okres spłaty kredytu: do 30 lat
  • Atuty oferty:  Szybkie rozpatrywanie wniosku; Zawieszenie spłaty (tzw. wakacje kredytowe) łącznie nawet na okres 12 miesięcy; Wysoka zdolność kredytowa; Korzystne warunki wcześniejszej spłaty

Poniżej znajdziesz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez Pekao SA. Zadaj pytanie odnośnie oferty PKO SA (kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy). Przedstaw swoje doświadczenia kredytowe z Pekao. Warto zaciągnąć kredyt w tym banku, czy lepiej go unikać ? Wyraź swoją opinie.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 61)
Lutheran Hospital [2019-05-20 10:41:28]
To jest publiczne ogłoszenie dla każdego, kto chce sprzedać nerkę, mamy pacjentów, którzy potrzebują przeszczepu nerki, więc jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerki, skontaktuj się z nami na nasz e-mail na iowalutheranhospital@gmail.com Możesz również zadzwonić lub napisać do nas na WhatsApp pod numerem +1 515 882 1607. UWAGA: Twoje bezpieczeństwo jest gwarantowane, a nasz pacjent zgodził się zapłacić dużą kwotę pieniędzy każdemu, kto zgodzi się na oddanie nerki, aby je uratować. Mamy nadzieję usłyszeć od ciebie, abyś mógł uratować życie.
George Mason [2018-05-12 01:53:01]
BESTE VERFÜGBARE ART ZU FINANZIELLER FREIHEIT {upstoxfunding@yahoo.com} Suchst du nach finanzieller Freiheit? Sind Sie verschuldet, brauchen Sie einen Kredit, um ein neues Unternehmen zu gründen? Oder Sie brechen finanziell zusammen, brauchen Sie einen Kredit, um ein Auto oder ein Haus zu kaufen? Wurdest du jemals von deiner Bank jemals in Finanzen zurückgewiesen? Sie möchten Ihre Finanzen verbessern? Sie brauchen ein Darlehen, um Ihre Rechnungen abzuzahlen? Nicht mehr suchen, wir begrüßen Sie für eine Gelegenheit, alle Arten von Darlehen zu einem sehr günstigen 3% Zinssatz für andere zu bekommen. Für Informationen kontaktieren Sie uns jetzt per E-Mail unter: {upstoxfunding@yahoo.com}   Hast du einen schlechten Kredit? Brauchen Sie Geld um Rechnungen zu bezahlen? Ist es notwendig, ein neues Unternehmen zu gründen? Haben Sie ein unfertiges Projekt wegen schlechter Finanzierung? Benötigen Sie Geld, um in eine Spezialität zu investieren, von der Sie profitieren? Und Sie wissen nicht, was zu tun ist. Wir bieten die folgenden Darlehen an: sowohl Privatkredite [sicher und ungesichert], Geschäftskredite [sicher und ungesichert], Kombinationsdarlehen, Studentendarlehen, Konsolidierungsdarlehen und so viele andere. Firmenname: UPSTOX FUNDING Firma E-Mail: upstoxfunding@yahoo.com Text / Anruf: (302) 273-5794.
Credit Financier Home [2017-11-06 06:23:02]
* Oferuje stawkę 3% pożyczki odsetkowej * Ubezpieczenie dla bezgotówkowego przedsiębiorcy * Gwarancja na pieniądze Z dobrą oceną kredytową, Credit Financier Home oferuje kredyty zabezpieczające i pożyczki nie zabezpieczające dla osób fizycznych lub spółek lub stowarzyszeń spółdzielczych dla celów korzyści przemysłowych i osobistych. Adres kontaktowy: Whatsapp: +15184181390 Direct Mail creditfinancierhome@gmail.com
Irrua Specialist Hospital [2017-11-06 06:15:24]
Nazywam się Dr Wilson Jones ze Szpitala Specjalistycznego Irrua, jestem specjalistą w dziedzinie chirurgii narządów i zajmujemy się kupowaniem organów od ludzi, którzy chcą sprzedać, jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerek. Nie zwlekaj i wróć do nam, abyśmy mogli kontynuować dalej. I to jest nasz e-mail, jeśli jesteś gotowy sprzedać swoją nerkę. irruaspecialisthospital@gmail.com
Gregor [2014-02-18 13:12:25]
Uważam, że jest to jeden z nielicznych banków w Polsce, w którym można zarówno zaciągnąć kredyt, jak i założyć lokatę. Po wpadce z funduszami (miałem i mam, to wiem) na co nie mieli żadnego wpływu ludzie, którzy tam pracują, bank stał siętrochębardziej ludzki. Cenowo jest u nich ok - mająw tej chwili jeden z najtańszych kredytów mieszkaniowych (POLECAM). Cenię u nich to, że sąw miarękonserwatywnie i nie widzęco roku nowych, młodych ślicznych pań i panów na obsłudze, tylko doświadczonych i przyjaznych pracowników, do których mam zaufanie. Jeżeli mam sięwypowiadać "publicznie" to wolę zapłacić parę złotych więcej za pożyczkęczy konto, niż być obsługiwany w plastikowych bankach-budkach typu mBank, millenium czy temu podobne. Czy ktośzauważył, że pekao sa nie ma reklam w tv ? a inne banki - mało sięnie pozabijają z reklamą - a skąd biorą na reklamę? OD klientó, czyli nas...
wkurzony_kredytobiorca [2014-01-29 17:07:33]
Takie pytanie, Czy ktoś próbował złożyć pozew ze względu na działanie na szkodę klienta przeciwko takiemu bankowi? Mówię tutaj o sytuacji, gdy czas przedłuży się na tyle, że deweloper zacznie naliczać odsetki? Ja mam właśnie taką sytuację z PKO s.a. i zastanawiam się czy to ma sens?
renia [2013-11-22 19:45:50]
Ostrzegam przed tym bankiem! Po aferze bankomatowej z dn. 8 listopada przesłali mi na konto 2000, a po 3 tygodniach po prostu je sobie ściągnęli! tworząc mi na koncie debet. Wyglada to jak pranie brudnych pieniędzy! Sami bez mojej informacji wpłacają i wypłacają na moje prywatne konto! OBURZAJACE!!!
YODA [2013-10-31 20:40:49]
JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z KOMPETENTNEJ I MIŁEJ OBSŁUGI W BANKU PEKAO W GRÓJCU. OD ZŁOŻENIA WNIOSKU O KREDYT HIPOTECZNY DO PODPISANIA UMOWY I URUCHOMIENIA KREDYTU WSZYSTKO SPRAWNIE PROWADZIŁA PANI KASIA. DUŻO RZECZY MOŻNA BYŁO Z NIĄ WYJAŚNIĆ TELEFONICZNIE I DOSTARCZYĆ POCZTĄ ELEKT. BEZ POTRZEBY TELEPANIA SIĘ KILKA KILOMETRÓW PO TO TYLKO, ŻEBY NP. POSTAWIĆ KRZYŻYK W JAKIMŚ FORMULARZU. % I INNE KOSZTY DO ZAAKCEPTOWANIA W PORÓWNANIU CO PROPONOWAŁA KONKURENCJA, A SPRAWDZIŁEM DOKŁADNIE ZAMIM TRAFIŁEM DO TEGO BANKU.
Tajdzik [2013-08-09 17:02:56]
@nendznik65: A składałeś wniosek przez internet czy byłeś w oddziale? Bo przez internet jest duzo taniej: - Prowizja 0% - Oprocentowanie: 14,95% - Oprocentowanie rzeczywiste: - Opłata za wcześniejszą spłatę: 0zł - Możliwość wyboru dnia spłaty: TAK - Ubezpieczenie: 0% Tak więc jak widac powyżej warunki przy składaniu wniosku przez neta są o wilele lepsze.
nendznik65 [2013-08-07 14:38:03]
Ja mam w pekao sa pożyczkę ekspresową w kwocie 22 tys. na 60 miesięcy.Odsetki wyniosą 11.35o oraz ubezpieczenie pożyczki w kwocie 4.400.Razem 37.800 do spłaty. Zdecydowanie nie polecam .Zbójeckie odsetki plus odsetki ubezpieczenia naliczane codziennie.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 61

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl