Kredyt mieszkaniowy, gotówkowy w Polbanku - Wasze Opinie


Polbank EFG
jest nazwą handlową EFG Eurobank Ergasias S.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Należy do najbardziej dynamicznego banku w Grecji funkcjonującego pod nazwą EFG Eurobank Ergasias i zajmującego czołową pozycję pod względem udziału w szybko rozwijających się segmentach rynku. EFG Eurobank Ergasias S.A. powstał w 1990 roku pod nazwą Euromerchant Bank. Dzisiaj oferuje pełną gamę produktów bankowych adresowanych do Klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych.

Oferta Raiffeisen PolBank - Kredyty:


Poniżej znajdziesz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez PolBank. Przedstaw swoje doświadczenia kredytowe z PolBankiem. Zadaj pytanie odnośnie oferty PolBank-u (kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy). Warto zaciągnąć kredyt w tym banku, czy lepiej go unikać ? Wyraź swoją opinie.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 444)
nie polecam [2013-12-12 12:21:41]
Nie polecam! Za konto premium, po pół roku trzeba zapłacić aż 49 zł miesięcznie. Opłata wymyślona z kosmosu! przy regulaminie konta, jest napisane, że będzie naliczana opłata. Bez podania wysokości. ale nawet się nie spodziewałam że to bedzie tak wysoka opłata 49 zł!!! Obsługa telefoniczna jest niemiła. Od razu wiedzą o co chodzi, zapewne ciągle dzwonią zdenerwowani klienci i dlatego biuro obsługi klienta jest podirytowane, a prezesi siedzą i zacierają rączki. Bo po co reagować na lawinowe skargi klientów...
tom [2013-11-13 12:22:36]
nie polecam nikomu .nie kompetentne pracownice banku. chamskie i krzycza jakby mialy depresje... to sie nazywa podejscie do klienta.dziekuje. a kredyt - jesli jestes wlascicielem czego kolwiek nie zaplacisz paru rat z braku pracy to wezma ci co masz. dziekuje bardzo
piotr [2012-04-06 18:32:44]
Nie brałem kredytu w tym banku, ale miałem z nim co nieco do czynienia. Pracownicy wprowadzają w błąd, czy z niekompetencji czy umyślnie trudno powiedzieć. Należy wszystko dokładnie czytać a nie wierzyć ani jednemu słowu, które mówią. Podpisz pan tu, podpisz pan tu, to bezpłatne, a po trzech latach dowiadujesz się ile masz zapłacić za owo "bezpłatne".
nie zadowolony klient [2012-03-13 09:24:55]
Polbank w Częstochowie to jakies nieporozumienie. Dyrektor oddziału przyjmuje klientów w "to chyba był gabinet" w pozycji prawie leżącej. Jaki dyrektor taki gabinet. Niekompetencja pani na którą trafiłam była żenujaca. Brak jakiegokolwiek doradztwa, cwaniactwo i wyzysk a ponodto brak dobrego wychowania. Omijajcie ten niby bank z daleka.
przeciętny mały przedsiębiorca [2012-01-25 21:10:29]
Ja załatwiam kredyt w tym banku od chyba września, już nie pamiętam dokładnie od kiedy. Miałem dostać bez problemu 100 tyś. zł .Zapłaciłem za wniosek .Dostarczyłem stertę dokumentów księgowych za 3 lata, zaświadczenia o nie zaleganiu ,zaświadczenia z zus, tłumaczenia dlaczego obroty w zeszłym roku mi spadły ( a komu nie spadły?), księgę wieczystą mojego mieszkania , oświadczenia poręczycieli, i dokumenty potwierdzające własność poręczycieli, ubezpieczenie na życie , musiałem założyć terminal do płatności którego wcale nie potrzebuję, ale taki warunek , założyć kolejne konto firmowe.Średnio co 2 tyg. coś nowego musiałem zrobić,dostarczyć , albo jeszcze raz to samo ,tylko za kolejny miesiąc. Mamy prawie luty no i jest , wreszcie jest umowa przygotowana do podpisu .....na 15 tysięcy..... ;) Podpisać ?
Daniel do Rafa [2011-06-02 22:44:30]
Niewierzę w cudowną przemianę podejścia do klienta Polbanku. Chyba że potracili tylu klientów iż "poszli po rozum do głowy". Widzę jedną zmianę na tym forum o Polbanku - mniejsza częstotliwość wpisów niż np. dwa lata temu, co świadczy o drastycznym spadku zainteresowania klientów biznesowych tym bankiem. Myślę, że wszystkie problemy przed tobą, obym się mylił. Życzę ci wszystkiego dobrego i pozdrawiam. Daniel.
`Raf [2011-06-01 18:51:23]
Ja brałem kredyt hipoteczny na ponad pół miliona w ́odzi na Piotrkowskiej - trafił mi się super doradca, który nadal opiekuje się tym kredytem. Bez zastrzeżeń.
Daniel [2011-05-12 21:52:11]
Wczoraj dzwonił do mnie przedstawiciel Polbanku z ofertą usług bankowych. Grzecznie odmówiłem jakiej kolwiek współpracy z tym bankiem. Kiedyś byłem ich klientem raty płacone regularnie, obroty wymagane na koncie zawsze. Raz dosolili mi karę 74 zł za brak obrotów na koncie, podobno za mało wpłaciłem, a jak chciałem zwiększyć kredyt to zarządali zabezpieczenia hipoteki na trzech moich nieruchomościach w centrum miasta. Natychmiast wziołem kredyt w innym banku, spłaciłem kredyt w Polbanku i zlikwidowałem u nich konto na działalność. Choć by mieli nie wiem jak dobrą ofertę to nie chcę. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
dzak [2011-04-28 12:31:34]
Bank jak bank kazdy ma swoje przepisy a poza tym polecam.
asa [2011-03-07 16:15:14]
Minął miesiąc, zadzwoniłem i poinformowano mnie, że reklamacja nawet nie została jeszcze nikomu przydzielona i że dostanę pismo z informacją o przedłużeniu okresu na rozpatrzenie reklamacji.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 444

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl