Tani Kredyt Mieszkaniowy - Ranking, Opinie
Kredyt mieszkaniowy to w większości przypadków zobowiązanie, jakie zaciągamy na co najmniej kilka lub kilkanaście lat. Dlatego wybierając ofertę warto zwrócić uwagę na wiele czynników, które wpływają na kredyt i powodują, że będzie on najlepiej dostosowany do konkretnych potrzeb.

Szukając najlepszego kredytu hipotecznego zwróć uwagę, jakie konkretnie warunki musisz spełnić, aby kredyt został uruchomiony (ubezpieczenia, dodatkowe zaświadczenia, KW). Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na konstrukcję oprocentowania: WIBOR/LIBOR w zależności od waluty kredytu + marża banku  - trzeba być świadomym że kredyty hipoteczne mają oprocentowanie zmienne więc raty mimo, że np. wybrany będzie system spłat w ratach "równych" mogą ulegać istotnym zmianom. W przypadku kredytu w walucie obcej dochodzi także ryzyko walutowe.  Ważne są dodatkowe koszty w postaci prowizji od udzielenia kredytu, ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, ubezpieczenia pomostowe do czasu wpisu hipoteki, czy wymagane przez niektóre banki ubezpieczenie na życie, itp. Należy także zwrócić uwagę na warunki ewentualnego przewalutowania w przyszłości (przeważnie wiąże się to z prowizją), możliwość wcześniejszej spłaty. Warto także sprawdzić czy mozna liczyć na kredyt mieszkaniowy z dopłatą Państwa do oprocentowania.

RANKING - Najczęściej wybierane kredyty mieszkaniowe

Z naszego rankingu dowiesz się, do których banków i doradców, w ostatnich 30 dniach, nasi użytkownicy wysłali najwięcej wniosków o kredyt hipoteczny.

Bieżace wyniki:
  1. Open Finance - Pomoc w wyborze kredytu mieszkaniowego - 28.4%,
  2. Millenium Bank - Kredyt hipoteczny - 14.2%
  3. PKO BP - Własny Kąt Hipoteczny - 11.2%
  4. Credit Agricole - Kredyt hipoteczny - 10.9%,
  5. Inne banki - 34.4%
Zobacz także:
Kalkulator zdolności kredytowej - oblicz na jaki kredyt Ciebie stać.

 
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 97)
Mr Elliot [2021-01-02 17:55:49]
Szczęśliwego Nowego Roku, witamy w 2021 roku. Aby rozpocząć rok, możesz ubiegać się o pożyczkę z oprocentowaniem zaledwie 2% w NOVA GLOBAL FINANCE. Niezależnie od tego, czy chcesz ożywić swój styl życia, czy też masz nieoczekiwany wydatek, z którym musisz sobie poradzić, pożyczka od NOVA GLOBAL FINANCE jest opłacalnym sposobem na osiągnięcie tego celu. Nova Global Finances jest elastyczna: możesz pożyczyć do 10 milionów euro, z odpowiednim okresem spłaty od 1 do 30 lat. Oferujemy szeroką gamę pożyczek osobistych, biznesowych, mieszkaniowych i konsolidacyjnych, które można dostosować do zmieniających się potrzeb i okoliczności przy oprocentowaniu 2%. Co dostałeś:  Natychmiastowy dostęp do środków po zatwierdzeniu  Konkurencyjne stopy procentowe  Elastyczne warunki spłaty  Możliwość szybszej spłaty kredytu (dopłaty obniżają wysokość kredytu)  Łatwe zatwierdzenie, jeśli potrzebujesz dodatkowych funduszy  Możesz ubiegać się o pożyczkę w dogodnym dla siebie miejscu i czasie Jak aplikować: Złożenie wniosku o pożyczkę jest szybkie i proste! Firmy lub osoby fizyczne zainteresowane złożeniem wniosku o pożyczkę w Nova Global Finances i potrzebują więcej informacji na temat JAK ZŁOŻYĆ APLIKACJĘ, powinny WYSŁAĆ E-MAIL na adres (novaglobalfinances@gmail.com) LUB skontaktować się z Panem Elliotem pod numerem WhatsApp: +31642117819, aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne. OWU mają zastosowanie.
Midland Credit Home [2020-11-23 11:24:25]
Szukasz finansowania biznesowego, finansów osobistych, kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych, studenckich, konsolidacyjnych, niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itp. ... Jesteś we właściwym miejscu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji E-mail: creditmidland@gmail.com https://midsetloanfirm.webs.com/ whatsapp: +48732104284 Firma pożyczkowa Midset
Marcin [2020-11-06 08:24:04]
Hej. 23 października zlozylem wniosek kompletny, mieszkanienie zarezerwowane do 30 listopada. Wyrobi sie z decyzja millenium?
Norah [2020-05-30 00:29:17]
Witam Panie i Panowie Czy naprawdę potrzebujesz pożyczki? Czy wpływa na ciebie gospodarka? Chcesz poprawić swój biznes? Potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć projekt? Czy jesteś rolnikiem i potrzebujesz pożyczki na sfinansowanie gospodarstwa? Czy potrzebujesz wsparcia finansowego na budowę domu lub zakup nieruchomości? Potrzebujesz pożyczki na inny cel? Możemy Ci pomóc, oferujemy pożyczki dla firm i osób prywatnych. Oferujemy różne opcje pożyczek każdemu, kto potrzebuje pomocy finansowej, a ze względu na to, co dzieje się na całym świecie, postanowiliśmy udzielić pożyczki o oprocentowaniu 2,50% rocznie, a także możesz zdecydować, ile chcesz pożyczać. Aby dowiedzieć się więcej o naszej wyjątkowej ofercie pożyczki, wyślij e-mail za pośrednictwem || novicapfinancialservices@gmail.com || lub Napisz do nas na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819 Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie we własnym dogodnym miejscu, używając telefonu lub laptopa.
Lenka Bolkova [2018-10-18 18:26:01]
Czy jesteś zainteresowany pożyczkami online? Czy potrzebujesz wiarygodnego pożyczkodawcy z potwierdzonym nagraniem? JEŚLI TAK. Skontaktuj się teraz z poniższymi danymi, a my Gwarantujemy Ci pożyczkę w ciągu 24 godzin. email: leni.bolkova01@gmail.com WYPEŁNIJ PONIŻSZĄ FORMĘ; Pełne imię i nazwisko: Wymagana kwota kredytu: Cel kredytowy: Czas trwania pożyczki: Numer telefonu: Adres / kraj: Dziękuję Ci. Lenka Bolkova leni.bolkova01@gmail.com
gionna [2018-05-18 05:00:34]
Witam wszystkich potrzeb kredytu lub finansowanie projektu prosimy o kontakt Mauro Pana, który pomoże Ci tutaj są poczty Sara.mauro61@gmail.com Sara.mauro61@gmail.com §
zana [2010-12-21 21:10:30]
witam ja mam problem ,moze ktos orientuje sie w ktorym banku dostaje sie kredyt jesli pracuje sie poza zagranica kraju ma sie jedno osobawa firme bo co pytam to trzeba pracowac w kraju?
klara25 [2010-12-05 15:43:29]
Tak naprawdę nie ma sensu wypowiadanie się czy kredyt w jednym banku jest lepszy od kredytu oferowanego przez inny bank. Warunki na jakich bank nam udziela kredytu są zależne od indywidualnej sytuacji biorącego kredyt (zdolność kredytowa, istniejące zobowiązania, rodzaj umowy o pracę, wiek kredytobiorcy itp.) Nie ma innej możliwości jak osobiste sprawdzenie warunków kredytowych jakie oferuje nam każdy z banków bo w przypadku każdej osoby wygląda to inaczej. Jest przy tym niestety trochę "chodzenia" ale warto poświęcić trochę czasu bo kredytem wiążemy się na całe życie. Dobrym i szybkim rozwiązaniem własnie ta stronka która porównuje aktualne oferty banków pod kątem maksymalnego okresu spłaty, wysokości kredytu, rodzaju waluty, oprocentowania itp.
klara [2010-12-02 21:05:32]
Miesiąc temu potrzebowałam kredytu hipotecznego na mieszkanie w wysokości 250000 przy wkładzie własnym 40000.
adas34 [2010-10-28 14:28:23]
Dzis odwiedzilem Millenium i takie mi zaproponowali warunki: -oprocentowanie - 5,54% 1 rata 1095 PLN. 97 rata 1705 PLN. Wycena na poziomie 333 000 PLN. Kolejnym reduktorem moze byc: - inwestycje w fundusze - redukcja o max. 0,2% oprocentowania.. Takze naprwde dobra oferte maja teraz
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 97

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl