DnB Nord Kredyty - Aktualna Oferta, Opinie
dnbnord

Bank DnB NORD Polska jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się banków w Polsce. Po połączeniu z bankiem BISE (listopad 2007) specjalizacja Banku znacznie się rozszerzyła – w tej chwili DnB NORD obsługuje także małe i średnie firmy, klientów indywidualnych, jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe i wspólnoty mieszkaniowe – oferując tym Klientom nowoczesne produkty i usługi bankowe.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 60)
johny [2010-11-23 21:42:40]
dzisiaj dowiedziałem się że nie otrzymam kredytu hipotecznego bo moja przyszła nieruchomość jest w nie atrakcyjnym dla BANKU regionie albo się im nie podoba czy coś w tym stylu. Zastanawiam się czy oni chcą te nieruchomości kredytować czy może przejmować?. Absolutnie nie przejrzyste procedury, nie ma to chyba nic wspólnego z analizą moich mozliwości kredytowych bo takowe mam i biorę kredyt w innym banku.Przestrzegam przed składaniem wniosku w jednym a do tego Tym banku!
anka - domumenty zlozone [2010-10-25 16:21:11]
Witam wczoraj złożyliśmy wszystkie dokumenty do banku teraz czakamy???Ciekawe jak długo to potrwa czy wystarczy nam sił :). Pozdrawiam dam znać jak poszło
Paweł [2010-10-15 12:11:21]
Po ponad dwóch miesiącach rozpatrywania wniosków, na dwa tygodnie przed terminem zapłaty transzy, bank stwierdził, że dokumenty, które posiada (US, ZUS, opinia bankowa o rachunku), są nieaktualne, więc ja mam dostarczyć je teraz-zaraz. Na szczęście miałem pozytywną decyzję z innego banku, więc mogłem podziękować. Z tego, co wiem, DnB jest nastawione na duże korporacje, a przede wszystkim - jednostki samorządu terytorialnego. Kienta indywiudalnego traktują tak jak traktuje ludzi ZUS, US czy Poczta Polska, czyli jak namolnego petenta. Niech wracają do Norwegii - tam wszystko załatwiają w jeden dzień! Polarny...
mars [2010-09-28 18:49:53]
Komentarze trafione.My dostaliśmy decyzję kredytową szybko ok. 3tyg.,ale problem był z wypłatą transzy.Radzę unikac pośrednictwa doradców finansowych,dokumenty dostarczac samemu i dokładnie pytac gdzie,z jakimi pieczątkami i jak długo ważne.Procedury DnBNord są sztywne a personel mało kompetentny,trudny we współpracy.
desmosom [2010-09-11 23:12:38]
Podpisałam w banku umowę kredytową na kredyt hipoteczny, wszystko pięknie tyle że bank nie wypłacił na czas środków, spóźnił się i pieniądze zotały przekazane 3 dni później niż mój termin w umowie kupna nieruchomości..
Bambam [2010-09-08 22:01:03]
Polecam kredyt mieszkaniowy w euro w dnb nord, wg mnie aktualnie najtanszy z ofert wszystkich bankow. Promocja, która potrwa do końca listopada w banku DnB Nord dotyczy kredytów w euro od 200 tys. zł. Marża kredytu, niezależnie od wielkości wkładu własnego, wynosi 1,8 pkt proc., a dla kredytów od 400 tys. zł 1,6 pkt proc. Dodatkowo, bank nie pobiera prowizji. Przed klientem stawiane są jednak dwa wymogi: konto z wpływami min. 5 tys. zł miesięcznie i karta kredytowa. W sytuacji, kiedy kredytobiorca zdecyduje się przystąpić do długoterminowego programu oszczędnościowego marża spada o 0,4 pkt proc. W efekcie, dla kredytu 400 tys. zł z programem inwestycyjnym, marża wynosi 1,2 pkt proc., a rata trzydziestoletniego zobowiązania 1684 zł, miesięcznie ponad 200 zł mniej niż średnia rynkowa.
solist96 [2010-09-03 14:47:37]
dostarczanie nowych dokumentów, tylko po to aby usłyszeć po 2 miesiącach, że... decyzja negatywna. I to nie spowodu braku zdolności kredytowej. A kto pokryje, koszt wycen? A co z przekazanymi danymi osobowymi?
Paulina [2010-08-26 14:44:49]
My czekamy na decyzję od początku czerwca (dziś mamy 26 sierpnia). W miedzy czasie straciły aktualność przekazane im dokumenty i musieliśmy je dostarczać ponownie, jak również podpisywać po raz drugi umowę rezerwacyjną ze sprzedawcą domu. Niestety nasze koszty nieudanej współpracy z dnb nord to nie tylko koszt kopii i pozyskania tych dokumentów, ale także zaliczka wpłacona sprzedawcy domu. Wstępnie dnb nord zadeklarował, że mamy zdolność kredytową, wiec zapłaciliśmy sprzedawcy pieniądze tytułem rezerwacji domu. Jednak dziś wygląda na to, że dnb nord nas zwodzi i nie dostaniemy kredytu, a pieniadze wpłacone tytułem rezerwacji przepadną.
Doradca [2010-08-20 16:11:11]
Bank DnB Nord zmienia ofertę złotówkowych kredytów mieszkaniowych. Teraz osoby ubiegające się w tym banku o taki kredyt mogą uzyskać obniżenie wysokości marży nawet do poziomu 1,4% bądź 1,7% - porównaniu do wielkości kredytu. Osoby składające w Banku DnB NORD wniosek o złotówkowy kredyt mieszkaniowy, które założą jednocześnie konto osobiste (pakiet PERSONALE lub EKSKLUSIV) oraz złożą wniosek o kartę kredytową mogą liczyć na marżę w wysokości 1,7% (dla kredytów w zakresie 300 – 500 tys. złotych) oraz 1,4% (dla kredytów od 500 tys. PLN). Podczas całego okresu kredytowania (normalna marża waha się od 1,95% do 2,4% - w zależności od wielkości kredytu i wysokości własnego wkładu). Niższe marże są niezależne od kwoty wkładu własnego.
Michał [2010-07-28 16:27:57]
Na decyzję czekałem prawie dwa miesiące. Bank nie chciał dać kredytu na 90% wartości, bo było w nim też refinansowanie. Później decyzję zmienili. Teraz czekam już 2 tydzień na wypłatę pierwszej transzy, która pozwoli spłacić kredyt refinansowany, tak aby uruchomić transzę drugą, która jest zapłatą za nowe mieszkanie. Sprzedający już się niecierpliwi... O trzeciej transzy (wolna kwota) to nawet nie myślę, bo w tym tempie to będzie za parę miesięcy.
Strona opinii:   « 1 [2] 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 60

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl