DnB Nord Kredyty - Aktualna Oferta, Opinie
dnbnord

Bank DnB NORD Polska jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się banków w Polsce. Po połączeniu z bankiem BISE (listopad 2007) specjalizacja Banku znacznie się rozszerzyła – w tej chwili DnB NORD obsługuje także małe i średnie firmy, klientów indywidualnych, jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe i wspólnoty mieszkaniowe – oferując tym Klientom nowoczesne produkty i usługi bankowe.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 60)
Piter [2010-07-22 12:50:18]
Do wszystkich ktorzy narzekaja iz bank nie wyrobil sie z decyzja w 10 dni. Wg mnie to podstawa do złożenia reklamacji i domagania się marży 1,6%. Oczywiście ma to zastosowanie jeśli faktycznie został przekroczony termin 10 dni roboczych od dnia wpływu wniosku do Centrali Banku.
Michal [2010-07-17 22:41:23]
Polecam wg mnie to obecnie najlepsza oferta na kredyt w euro: prowizja 0 PLN, Brak ubezpieczeń na życie,niskiego wkładu nawet przy 90% LTV, prosty niezłożony cross-selling tylko na 5 lat, szybki okres weryfikacji, kredyt indeksowany.minusy: wysoki spread, ograniczona oferta przy rynku pierwotnym
stefan [2010-07-16 19:28:52]
my czekamy na decyzję od 16 czerwca, bo wtedy został złożony wniosek i nadal lipa :( a nasza sytuacja, jak u przedmówcy - jest prosta i klarowna! myślimy już o innych bankach, które dają decyzję Gwarantowaną do 3 tygodni!
iza [2010-06-28 17:13:25]
Witam, też załatwiałam w tym banku promocyjny kredyt. W momencie składania dokumentów wszyscy fachowcy tego banku twierdzili, że na 100% dostanę go bo spełniamy warunki z nawiązką. Potem zaczęli zwlekać z terminem rozstrzygnięcia, a w końcu dzisiaj okazało się, że nie dostaliśmy kredytu.
Krzysztof Wójcik - specjalista ds. produktów hip [2010-06-18 15:40:36]
Witam serdecznie, Jako że promocja która trwała do 15 czerwca dobiegła końca a Bank nadal „trzyma rękę na pulsie” Jako specjalista ds. produktów hipotecznych chciałbym przedstawić nową ofertę banku: „Promocja Wakacyjna” Jakie są założenia ‘Promocji wakacyjnej”? Korzystając z innych produktów Banku możemy w dowolny sposób kształtować swoją marżę kredytową. Dodatkowo przez okres 12 miesięcy albo 36 miesięcy (tylko kredyty w EUR) Klient ma gwarantowaną marżę w wysokości 1,60%.
Anulka111 [2010-05-31 22:02:56]
Straszny bałagan w tym banku, mamy niestety w DNB Nord kredyt hipoteczny, na który czekaliśmy 1,5 miesiąca. W trakcie podpisywania umowy, bank się pomylił i trzeba było ją aneksować co kosztowało nas 3 dodatkowe dni (nerwy u dewelopera z powodu opóźnienia) i prawie 10 tys zł, ze względu na kurs waluty (3 dni wcześniej był dużo niższy), potem 2 miesiące czekaliśmy na karty do konta, teraz czekamy na cesje umowy ubezpieczenia, bo ta którą odebralismy oczywiście miała błędy, przygotowanie kompletu dokumentów o wpis do hipoteki trwało 3 tygodnie (w umowie kredytowej bank zapisał, że musimy w ciągu 14 dni zrobić wpis, a sami przygotowują dokumenty 3 tyg.) i okazało się, że są nblędy w dokumentach więc następnego dnia jechaliśmy do banku ponownie. Kolejny błąd -pomimo, że zadeklarowaliśmy spłatę z konta walutowego, raty kredytowe bank ściągał nam z konta złotówkowego, do czasu wyjaśnienia, które zajęło około tygodnia. Konto w internecie jest słabe (nieczytelne, nieprzejrzyste - w porównaniu z mbankiem lub Multibankiem to lata 90te), co jakiś czas odrzuca mi przelew (przelew między kontami wewnętrznymi 3 zł!!), nie wiadomo z jakiej przyczyny. Zasadniczo lepiej wziąć nieco droższy kredyt w innym banku i zaoszczędzić zdrowie i kasę. Aha konsultant na infolinii pn-pt tylko do 20.00 i bardzo mało oddziałów (chyba 3). Czekamy 3 lata i zmywamy się z tego banku jak najszybciej.
Marta [2010-05-28 10:12:52]
Bede w DNB skladac wniosek w piatek. Jedno mnie zastanawia. Moj analityk powiedzial 1.5 tyg. temu, ze jest decyzja wstepna do 10ciu dni roboczych i dopiero po niej musze dostarczyc operat. Kilka dni pozniej powiedzial, ze juz bank wycofal sie z decyzji wstepnej i teraz wydaje tylko ostateczna i potrzebny jest operat na juz. Troche nie fair, zwlaszcza, ze akurat bylam za granica i kosztowalo mnie to sporo nerwow. I w sumie nie wiem, na czym stoje.
Piotr Soboń [2010-05-14 09:31:26]
Chciałbym poinformować wszystkich o NOWEJ PROMOCJI w DnB NORD Polska * Prowizja z tytułu udzielania Produktu Hipotecznego: 0% * Marża w pierwszym roku kredytowania: 0% * Marża po okresie pierwszego roku: 1,70% – bez względu na poziom LTV i kwotę (pod warunkiem otwarcia / posiadania Pakietu Personale lub karty kredytowej) * Gwarantowany czas podjęcia decyzji kredytowej (od daty wpływu wniosku do centrali Banku do daty podjęcia decyzji kredytowej): do 10 dni roboczych – jeżeli nie zostanie dotrzymany przez Bank wówczas marża po okresie pierwszego roku wynosi 1,60% – bez względu na poziom LTV i kwotę * Prowizja z tytułu przedterminowej spłaty – częściowej albo całkowitej – w całym okresie kredytowania: 0% * Produkty Hipoteczne jakich dotyczy Nowa Promocja: Kredyt hipoteczny; Kredyt budowlano-hipoteczny; Kredyt konsolidacyjny; Pożyczka hipoteczna. Warunki zupełnie nieosiągalne w jakimkolwiek innym Banku dla większości kredytobiorców. Polecam wszystkim, ponieważ promocja trwa tylko 1 miesiąc! -- Piotr Soboń Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych DnB NORD Polska S.A.
Doradca Banku-Małopolska [2010-05-06 20:22:08]
Bank posiada w tej chwili naprawdę dobrą ofertę. Poza zerową marżą i brakiem dodatkowych wymaganych ubezpieczeń istnieje szereg opcji umożliwiających obnizkę marży. Od 12 kwietnia czas procesowania wniosków uległ znacznemu skróceniu a wydawane decyzje są precyzyjne.
Brick [2010-05-05 12:36:26]
Może i mają niskie marże i prowizja=0, ale otrzymać kredyt hipoteczny to ciezko. 14.02.2010 złożyliśmy wszystkie potrzebne dokumenty na kredyt hipoteczny pod budowę domu, tylko na 450tys. Po 2-3tyg dostaliśmy informację o spełnieniu wszystkich warunków oraz że posiadamy zdolność kredytową dla tej kwoty. Teraz tylko mieliśmy poczekać na przygotowanie umowy. Po kilku tygodniach okazało się, że jeszcze nie... że musimy czekać. Chyba prawie po 2 miesiącach dostaliśmy informację, że bank ma jakąś restrukturyzację (czyt. bałagan) i że musimy poczekać jeszcze chwilę, ale dostaniemy za to niższą marżę o 0,1%. Mijały kolejne tygodnie. Wreszcie Pan z banku zadzwonił i powiedział, że już nie mamy zdolności kredytowej.
Strona opinii:   « 1 2 [3] 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 60

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl