DnB Nord Kredyty - Aktualna Oferta, Opinie
dnbnord

Bank DnB NORD Polska jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się banków w Polsce. Po połączeniu z bankiem BISE (listopad 2007) specjalizacja Banku znacznie się rozszerzyła – w tej chwili DnB NORD obsługuje także małe i średnie firmy, klientów indywidualnych, jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe i wspólnoty mieszkaniowe – oferując tym Klientom nowoczesne produkty i usługi bankowe.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 60)
Norah [2020-05-30 00:33:23]
Witam Panie i Panowie Czy naprawdę potrzebujesz pożyczki? Czy wpływa na ciebie gospodarka? Chcesz poprawić swój biznes? Potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć projekt? Czy jesteś rolnikiem i potrzebujesz pożyczki na sfinansowanie gospodarstwa? Czy potrzebujesz wsparcia finansowego na budowę domu lub zakup nieruchomości? Potrzebujesz pożyczki na inny cel? Możemy Ci pomóc, oferujemy pożyczki dla firm i osób prywatnych. Oferujemy różne opcje pożyczek każdemu, kto potrzebuje pomocy finansowej, a ze względu na to, co dzieje się na całym świecie, postanowiliśmy udzielić pożyczki o oprocentowaniu 2,50% rocznie, a także możesz zdecydować, ile chcesz pożyczać. Aby dowiedzieć się więcej o naszej wyjątkowej ofercie pożyczki, wyślij e-mail za pośrednictwem || novicapfinancialservices@gmail.com || lub Napisz do nas na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819 Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie we własnym dogodnym miejscu, używając telefonu lub laptopa.
Nikowski [2011-05-31 15:14:36]
Odp dla Zygmunta. Ma Pan chyba wyjatkowe szczescie. Zadne procedury sie nie zmienilu i walcze juz z bankiem od 6 miesiacy o wpis do hipoteki, widomo bank zarabia na podwyzszonym oprocentowaniu. dokumenty, dokuemty i dokumenty. Nie wszystkie na raz,nie. Jeden po drugim. To zabiera wiecej czasu! W 100% zgadzam sie z Dawidem i to samo czuje. Podpisalem umowe, ale dzis robie wszystko aby refinansowac ten kredyt gdzie indziej. to chyba wystarczy jako argument?
Dawid [2011-05-11 23:40:25]
Moja historia wygląda tak: warunki kredytu spełnione na ho ho dużą kwotę, własna działka i mieszkanie za 200 tyś zł jako zabezpieczenie ewentualnie. Miało być 7 dni roboczych na decyzję ale jak to bywa - święta, majówka no i po 10 dniach roboczych i dziesiątków wykonanych telefonach do doradcy Pan łaskawie odebrał (pewnie dzwonek go męczył). Po czy Pan z rozbrajającą szczerością twierdzi mi, że ich bank może kredytować 60% budowy i najpierw muszę wydać 100 tyś zł by otrzymać kredyt 350 tyś zł. Pomyślałem na początku, że to program "Mamy Cię" ale ku mojemu zdziwieniu nikt się nie śmiał. Zmarnowałem 2 tygodnie czasu tylko po to by pan z banku zaproponował mi abym wydał swoje wirtualne chyba pieniądze bym mógł otrzymać kredyt - no tego jeszcze nie słyszałem jak żyję 30 lat. Nic, zadzwoniłem do Milenium i na wtorek mam podjechać podpisać już umowę (3 dni na decyzję) to jest tempo. Panowie z Milenium pośmiali się, że kolejny z DNB Noed do nich trafia. No Panowie analitycy z DNB NORD - powiem tak: "macie jak w Banku, że wyrobię Wam najgorszą opinię u znajomych pytających o dobry bank" ...jak w Banku !!! Dla mnie to analitycy z tego Banku muszą chyba zaczerpnąć świeżego powietrza bo zasiedzieli się we własnej rutynie. Panowie tylko tak dalej, a skończycie na pożyczkach typu Provident.Żegnam, nie zadowolony Klient ROKU.
zygmunt [2011-03-07 17:53:15]
A ja zupełnie odwrotnie, jak najbardziej polecam ten bank. Aplikując o kredyt hipoteczny miałem wątpliwości, czy do DnB Nord w ogóle składać wniosek kredytowy, mając na uwadze opinie na temat tego banku. Spotkałem się jednak z doradcą, który poinformował, że w obecnej chwili całkowicie zmieniły się procedury i jest to zupełnie inny bank, niż ten z forów internetowych. Zalecił, abym na wszelki wypadek złożył także wnioski kredytowe w innych bankach i tak też zrobiłem. Jakież było moje zdziwienie jak już po niespełna 1 tygodniu otrzymałem informację od opiekuna z DnB, że została wydana pozytywna decyzja kredytowa dla mojego wniosku i co najważniejsze bezwarunkowa :) Po kolejnych kilku dniach otrzymałem już umowę kredytową. Z wypłata też nie było problemów. Tempo ekspresowe. Nie wiem, czy to wyjątek, ale zarówno z kredytu, jak i obsługi jestem bardzo zadowolony.
cynamon [2011-01-10 22:25:21]
Nie polecam tego banku, bardzo długi proces weryfikacji dokumentów. Wymagali operatu szacunkowego za który musiałem zapłacić, a potem wydali odmowę powołujac się na rzeczy które zupełnie nie odpowiadały zapisom w operacie, tak jakby tego wogóle nie czytali.
Puzon70 [2011-01-04 15:53:50]
Potwierdzam wpis kolegi Johny. U mnie dokładnie ta sama sytuacja. Też dla nich moja nieruchomość jest nieatrakcyjna. Pozostałe warunki mam spełnione i to z nawiązką!! W innych bankach chętnie mi dadzą pożyczkę pod hipotekę mojej nieruchomości. Szkoda na nich czasu. Odradzam!!!
gość [2010-12-29 14:09:31]
TO BANK DLA MEGA CIERPLIWYCH!!!! rok temu wzięłam z mężem kredyt hipoteczny w DnB - załatwienie formalności trwało 4 MIESIĄCE. teraz od 7 MIESIĘCY próbujemy POPISAĆ ANEKS wyłączający mnie z kredytu z powodu rozwodu. od MIESIĄCA nie możemy podpisać dokumentów, bo wciąż nie są gotowe mimo pozytywnej decyzji. ŻENADA. kredyt był tani, ale kolejnego NA PEWNO NIE WEZMĘ W TYM BANKU. bałagan i błędy w papierach.
Klientka [2010-12-23 12:09:21]
Dziwią mnie tak negatywne opinie zwłaszcza na temat długości rozpatrywania wniosku. U nas wniosek złożony był 5 grudnia i po 6 dniach była już decyzja pozytywna. Dziś jesteśmy już po podpisaniu umowy. Doradca na którego trafiliśmy był najbardziej profesjonalnym doradcą jakiego spotkaliśmy z mężem we wszystkich odwiedzanych Bankach. Nie wiem jak wszystko będzie wyglądało w daleszej obsłudze kredytu, ale jak narazie widzę same plusy. Wydaję mi się, że tak naprawdę wszystko zależy od przejrzystości zatrudnienia, zadłużenia nas samych oraz atrakcyjności kupowanej nieruchomości i wtedy problemów nie ma:)
Zinnat [2010-12-20 22:23:21]
Nie polecam tego banku. Maja niesamowity bałagan.Dwóch pracowników banku dzwoniło do mnie z dwoma innymi ofertami jednocześnie !!!??? Jeden dawał marżę 1,8 drugi 1,6. Po dniu okazało się,że jeden z nich nie wiedział o nowej promocji !!!! Tak naprawdę to DNB Nord dobrze wygląda tylko na tabelkach doradców. Kontakt z ich pracownikami to traumatologiczne doznanie. Są strasznie wyniośli i zarozumiali, kiedy pyta się o szczegóły dają wymijające odpowiedzi. SZKODA NA TĄ FIRMĄ CZASU!!!
rozczarowany [2010-12-08 10:47:12]
Dostałem decyzję kredytową po 3 miesiącach, ale taką, której nie mógłbym spełnić. Musiałbym zupełnie zmienić warunki umowy przedwstępnej z deweloperem - ta decyzja była taka, jakby w ogóle analityk nie czytał tej umowy. Jak przeczytałem warunki wypłaty transz, to miałem już na wstępie wrażenie, że mogą z byle powodu odmówić wypłaty. Mając ponad 30% wkładu własnego i dobre zarobki czułem się jakbym szedł do nich po milion zł. mając jakieś 1000 zł. dochodu miesięcznego.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 60

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl