Kredyt Bank - Oferta, Opinie


Kredyt Bank to instytucja, która łączy innowacyjność z tradycją solidnej bankowości. Od lat Kredyt Bank cieszy się zaufaniem tysięcy klientów co pomaga umacniać mu pozycję na polskim rynku finansowym. Jest to duży, giełdowy bank uniwersalny, notowany w pierwszej dziesiątce banków w Polsce. Obsługuje różne grupy klientów, ze szczególnym uwzględnieniem klientów detalicznych, private banking oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Strategicznym akcjonariuszem KredytBanku jest belgijska bankowo-ubezpieczeniowa Grupa KBC, która ma 80,00 proc. udział w kapitale akcyjnym banku. 

UWAGA - 4 stycznia Kredyt Bank połączył się z Bankiem Zachodnim WBK i obecnie nie funkcjonuje jako osobna instytucja.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 56)
Lajkonik [2010-10-18 14:29:02]
Jestem i bylam zawsze rzetelnym klientem zagla czyli kredyt banku.Obecnie prosilam i pisalam kilka prosb o rozlozenie na mniejsze raty z powodu udokumentowanych niestety bank jest zimny i bezduszny.Ludzie nie bierzcie w Kredyt Banku kredytow,ani nic na raty.
Karol [2010-10-16 13:17:03]
konto internetowe-zero funkcjonalności, przelewy z rachunku karty kredytowej-niemożliwe, opłaty za prowadzenie rachunków ekstremalnie wysokie, praktycznie nic nie można załatwić samemu przez internet lub infolinie-za każdym razem trzeba jechać do banku, połowę pism podpisać dyrektor oddział, który zawsze jest zajęty i trzeba czekać.
Joanna ́. [2010-10-10 17:39:38]
Polecam filię Kredyt Banku w Słubicach:doradcy klienta Panie Bogusia i Ania to przykład profesjonalizmu i kompetencji na najwyższym pozimie. Ofertę banku dostosowano do moich potrzeb i możliwości a decyzję otrzymałam po 7 dniach od złożenia wniosku.
Robert [2010-09-22 22:31:22]
Nie polecam Kredyt Banku!!!,kredyt spłaciłem miesiąc przed terminem, tylko jedną ratę zapłaciłem 2tygodnie po terminie bo byłem na urlopie.Za rzekome listy muszę zaplacic 90zł, pracownicy są nieuprzejmi.Jest to wyłudzanie pieniędzy.NIE POLECAM TEGO BANKU
:) [2010-09-18 15:19:42]
mamy kredyt hipoteczny w tym banku...braliśmy go w gdyni...jestem zadowolona.z przerażeniem czytam negatywne wpisy...
Robert [2010-09-10 05:44:11]
po spłacie kredytu nie otrzymałem od nich żadnej informacji, żadnego kontaktu, a teraz po 5-latach kiedy staram się o kredyt w innym banku okazało się że K.B SA zapisał mnie w BIK za zaległość 13zł wynikającą z póżniejszych spłat rat. Kwota bardzo mała, a problem wielki
Zyta [2010-08-10 09:37:16]
Właśnie po napisaniu komentarza,uzyskałam informację że odpowidż na moje podanie została wysłana w 2dni po wezwaniu przedsądowym.Wygląda na to że jeden urzędas nie wie co robi drugi.Czekam na listonosza-zobaczymy,ale jeszcze chcieli wyrwać 2dychy
Zyta [2010-08-10 09:18:12]
W lecie 2009 za pośrednictwem firmy Żagiel dokonałam zakupu na raty na kwotę1000zł.Ponieważ moja sytuacja finansowa uległa zmianie na niekorzystną,wpłat dokonywałam 2-3dniowym,sporadycznie tygodniowym opóżnieniem-dobra-moja wina,za to naliczano mi dodatkowe odsetki które też regulowałam.O co mi chodzi? A no o to że po całkowitej spłacie otrzymałam z tegoż niby-banku pismo z wezwaniem do zapłaty za monity po 20zł.oraz za połączenia telefoniczne,po9zł.(ciekawego mają operatora i stawki za minutę rozmowy)na łączną kwotę 172zł z czego odsetki wynosiły tylko4,75zł.do zapłaty w ciągu7dni.ponieważ w tym momencie nie mogłam sobie pozwolić na wydanie tej kwoty (mam 1000zł emerytury),wysłałam do banku list polecony oraz fax z prośbą,o rozłożenie tej kwoty na raty(chociażby dwie)i czekałam na odpowiedż.Po ok2 tygodniach zadzwoniłam do banku z zapytaniem czy może już jest i jaka decyzja.Osoba z którą rozmawiałam podała mi nr.tel.pod którym miałam uzyskać informację dotyczącą mojej prośby.Niestety ,albo zajęte, albo nikt nie odbierał.Jedyne czego się dowiedziałam od swojej poprzedniej rozmówczyni to że mają 30 dni na odpowiedż,oraz że mój list otrzymali 19**.Zrezygnowałam już z prób kontaktu tel.i czekałam na decyzję.9 następnego miesiąca dostałam list z banku-no jest odpowiedz-otwieram,a tam przedsądowe wezwanie do zapłaty i znów dodatkowe 20zł. to już razem prawie200.Przypominam że nie próbowałam wykręcić się od zapłaty tych lichwiarskich naliczeń a jedynie prosiłam o rozłożenie na raty.A jasnej odpowiedzi na moją prośbę nie dostałam-chyba że to jest odpowiedż.Dla tych którzy znajdą się w podobnej sytuacji-nie odbierajcie od nich telefonów-dzwonią z zastrzeżonych-jeżeli się tego spodziewacie,nie będą mogli doliczyć wam 9zł.
wiesław [2010-07-30 19:50:48]
bardzo odradzam ten bank, zraziłem się prowadząc ponad 2 lata konta swojej rodziny w tym banku konkretnie trzy konta swoje ,żony i syna studenta.zmiany związane z prowizją za wpłatę gotówkową na swoje konto-nonsens, przy zamykaniu konta przy opłacie za prowadzenie 15,99 pln mając na koncie końcówkę 12,34 miałem dołacić 3,64 pln i proszę sobie wyobrazić iż pobrano ode mnie dodatkową prowizję za wpłatę tych 3,64 pln w wysokości 7 pln-horror. zamknąłem wszystkie konta w tym banku. nie polecam tego banku, pracownicy podają różne wersje odpowiedzi na to samo pytanie.!!!
BerXXe [2010-07-26 15:32:57]
Odradzam każdemu. Wzięłem kredyt mieszkaniowy. Wszystko było ok puki płaciłem 3000 zł kredytu, kiedy teraz nie chcę przejść do innego banku i zrefinansować kredyt zaczęły się problemy. Krew zalewa - na każdym kroku robią problemy, gubią zaświadczenia, zmieniają terminy, odwlekają wszystkie rzeczy jak tylko mogą, dzięki tym, gierkom musiałem zapłacić następną ratę. walczę z nimi od 20 czerwca i o wszystko muszę się prosić, a panie wiecznie obrażone i z pretensjami że dlaczego ja chę zmienić bank. Pieniądze za kredyt wpłynęły w zeszłym tygodniu, do tej pory nie jestem w stanie uzyskać informacji kiedy dostanę zaświadczenie o spłacie itp itd itd itp. ODRADZAM KAŻDEMU - Masakra!!!!!!! - jak zliwkiduję wszystkie rachunki to opiszę wszystko dokładnie i podam oddział tego komunistycznego banku. Nie pakujcie się w kłopoty - poszukajcie jakiegoś zachodniego banku!!! kb to takie drugie pko bp trzeba do nich chodzić na kolanach i przepraszać że się przeszkodziło.
Strona opinii:   « 1 2 [3] 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 56

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl