Kredyt Bank - Oferta, Opinie


Kredyt Bank to instytucja, która łączy innowacyjność z tradycją solidnej bankowości. Od lat Kredyt Bank cieszy się zaufaniem tysięcy klientów co pomaga umacniać mu pozycję na polskim rynku finansowym. Jest to duży, giełdowy bank uniwersalny, notowany w pierwszej dziesiątce banków w Polsce. Obsługuje różne grupy klientów, ze szczególnym uwzględnieniem klientów detalicznych, private banking oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Strategicznym akcjonariuszem KredytBanku jest belgijska bankowo-ubezpieczeniowa Grupa KBC, która ma 80,00 proc. udział w kapitale akcyjnym banku. 

UWAGA - 4 stycznia Kredyt Bank połączył się z Bankiem Zachodnim WBK i obecnie nie funkcjonuje jako osobna instytucja.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 56)
klient [2010-03-21 16:48:43]
nie wiem bralm kredyt w placowce Zagiel,ale udzielony byl przez KB.dostalam karte,ktora jest wazna do grudnia 2o10.splacalam minimalne kwoty naleznennie bylo opoznien ok do czasu.otoz w marcu otrzymuje telefon z windykacji z chamskimi odzywkami.o co chodzi?podobno nie splacam naleznosci i bank tenKB przekazal sprawe windykacji z wpisem do BIK.nie mialam monitow z baku nawet telefonow ,zadnych informacji,jak mnie potraktowano,poczatkowo sie zdenerwowalam ale pomyslalam ze w panstwie bezprawia i pseudo bankowcow wszystko jest mozliwe.zaraz zaplacilam wszystko,ale bank radze omijac i to szeroko.jest kryzys i was tez moze dosiegnac.
misiek [2010-03-03 10:09:43]
odradzam kredyt gotówkowy za każdą ratę pobierają dodatkowo 15pln za fricko,niby osługa,tak że koszt każdej raty jest o nią zwiększony,oddział w Lublinie posiada beznadziejną firmę windykacyjną wymuszającą pieniądze kłamstwami-dzwonią po kilka razy a na zapytanie czy mnie obciążą kosztem zaprzeczają a następnie przesyłają rachunki-dzwonią przed terminem raty żeby niby przypomnieć,mówię kiedy zapłacę-mam dowód wpłaty a oni przesyłają monit-jedno oszustwo-NIE POLECAM!!!!!!
Alicja [2010-02-24 16:24:39]
Wszyscy krytykujący KB. W każdym oddziale pracuja inni ludzie. Można trafić na ludzi niekompetentnych , niemiłych. Ja mam dobre doswiadczenia z wyjatkiem dyr. KB w Kielcach. Ale z nim nie musze mieć do czynienia. Jest dla mnie najtaniej i pani ,która udzieliła mi kredytu podchodzi właściwie do klienta. Mysle ,że spłacony solidnie poprzeni kredyt i idealna historia w BIK została doceniona. Dobry klient sam wie ile da rade spłacic i jak długo będzie spłacał kredyt. Ja jestem w stanie ocenć swoja sytuacje na trzy lata do przodu. Ci którzy sparzyli sie w jednej filii banku mogą spróbować w innej . Moga być milsi ludzie, jak wszędzie.
Alicja [2010-02-24 15:07:28]
Korzystam z drugiego kredytu gotókowegow tym banku (Kielce). Nie ma lepszej oferty dla stałych klientów. Przemiła pani Edyta umie doradzić , docenia solidnego klienta. Plus tego banku jest taki ,że nie musi byc kredyt ubezpieczony i są okresowo krótkie promocje, wtedy nie pobieraja prowizji. Za kredyt 12 000 zł , rata 398, 57zł./na 3 lata Koszt cały kredytu na trzy lata -2348,52zł. W innych bankach porównywałam koszt co najmniej 4500. Ostatnio podniesli oprocentowanie na 15 % ale to i tak taniej niz gdzie indziej. Przykład mbank - kredyt 3000/24 m-ce. Oprocentowanie 12,79 ale prowizja 87,38 zł i ubezpieczenie 103,68. Koszt kredytu z odsetkami 620,64. W Kredyt Banku w czasie promocji opr. 15% ale bez ub. i prowizji koszt 491,04 . I tak taniej o 129,61.W czasie kiedy nie ma promocji stały kloient płaci prowizje 4 % , nowy 5 %. Wtedy koszta kredytu w mbanku (Kredyt dla Ciebie na podstawie historii w mBanku ) jest cenowo zblizony do Kredyt Banku. Inne banki nie warte zachodu.Sprawdzałam prawie wszystkie. A najbardziej chciało mi się śmiać z Eurobanku ,bo pan mówił owego czasu ,że u nich najtaniej bo oprocentowanie 7% (około )
M. [2010-01-29 14:04:07]
Miałam wątpliwą przyjemność rozmowy z pracownikiem tego banku-pan był niegrzeczny delikatnie mówiąc-krzykiem chce zagłuszyć swoją niekompetencję.Wogóle nie słucha co się do niego mówi.Nie POLECAM WSPółPRACY.
Paweł [2010-01-15 18:41:27]
mam kredyt na 160000, obsługa pierwsza klasa oddział Chrzanów.kredyt i wypłate pieniędzy otrzymałem w ciągu 2 tygodni bardzo polecam
bafi80 [2009-12-28 13:26:07]
ja mam kredyt hipoteczny w tym banku-załatwiony przez Expandera. Bardzo miła obsługa, przez telefon i osobiście mam wyznaczoną panią która zna spraw i zawsze pomoże doradzi. Kredyt też super 180 000 na 30 lat, wiadomo po 30 ;latach będzie tego sporo ale oprocentowanie najniższe z wszystkich banków. Gdy brałam kredyt rok temu oprocentowanie było 7,05 a dzis czyli od lipca mam !!!!!!!! 5,06%. Nie wiem czy ktoś ma niższe w złotówkach. Jestem bardzo zadowolona. A dodam że pracuję w innym banku i tam najtańszy kredyt to 8,5!!!!.
były pracownik [2009-12-16 15:49:34]
przez ponad 5 lat byłem pracownikiem tego banku, więc znam procedury i wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy wznowiono mi nieużywana kartę kredytową, a, że starałam się o hipotekę, więc musiałam kartę zamknąć, poszłam więc do najbliższej placówki banku, a tam jedna panna odsyła mnie do drugiej, bo ona tylko może wpłatę przyjąć w całej placówce i nie może blokować kasy - rozglądam się, jestem jedynym klientem, więc raczej opcji zblokowania kasy niema, no dobrze, poszłam do drugiej pani, a ta mi mówi, że karta była zakładana w ́odzi i tam muszę ją zamknąć, kiedy powiedziałam jesteśmy w Warszawie, czy Pani sobie ze mnie kpi, że teraz mnie wysyła 150km, żeby zamknąć kartę, którą mi nie potrzebnie wznowiliście, ona stwierdza, nie da się inaczej, no jakaś kpina, zdziwiła się mocno kiedy jej podpiwedziałam, że może poprosić placówkę w ́odzi o przefaksowanie karty wzorów podpisów i w końcu jednak przyjęła dyspozycję. Poprosiłam również o zaświadczenie (niezbędne mi do hipoteki), że karta jest zamknięta i zgadnijcie? mamy grudzień, zaświadczenie zamówiłam we wrześniu i nadal go nie mam. Uważam, że każdy bank ma lepsze i gorsze procedury i zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, kto będzie się tu wywnętrzniał
klient [2009-12-01 18:47:10]
faktycznie personel mają do dupy,zwłaszcza w olsztynku,panie są bardzo wyrachowane i jak się je prosi o historje rachunku z dochodami za 6mc to wydrukuje w dwuch odcinkach za okres 3mc a potem głupio się śmieje i każe mi to sklejać,ale kase za tą usługe to wiedzą jak wziąść.a jeżeli płace i prosze o historie to niech mi da to o co proszę,a ona woła koleżanke i sobie jaja ze mnie robią,tak właśnie szanują klienta,osobiście mam doś tego banku bo ciężko się tam czego kolwiek doprosić.
magda [2009-10-29 19:10:44]
mam kredyt mieszkaniowy w tym banku. Prowadzony w III/o krakow. Polecam obsluge, bez probolemu wszystko zalatwiam na dlugiej
Strona opinii:   « 1 2 3 4 [5] 6 »
Wszystkich opinii: 56

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl