O serwisie
Serwis Portal-Kredytowy.pl to centrum informacji na wszelkie tematy związane z kredytowaniem i kredytami. Misją serwisu portal-kredytowy.pl jest pomoc w dotarciu do wartościowych i praktycznych informacji na temat kredytów największych polskich banków (m. in. PKO BP, Santander Consumer Bank, Dom Bank, Millenium Bank, mBank, MultiBank, Citi Handlowy, Bank BPH, ING Bank Śląski, GE Money Bank, Lukas Bank, Bank Zachodni WBK). Prezentujemy zestawienia i porównania kredytów mieszkaniowych, samochodowych czy też gotówkowych. U nas także zobaczysz aktualny ranking kredytów i dowiesz się jakie kredyt jest najchętniej wybierany przez użytkowników serwisu.

Serwis Portal-Kredytowy.pl współpracuje z firmą Money.pl w dystrybucji produktów finansowych. Firma Money.pl jest administratorem platformy transakcyjnej serwisu online.portal-kredytowy.pl.

Redaktorzy serwisu dokładają wszelkich starań, by prezentowane dane były kompletne i aktualne, nie mogą jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych w podejmowaniu decyzji przez czytelników.

Redakatorzy serwisu
Kontakt -> tutaj


Raz2.pl Systemy informatyczne

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl