Kredyt Konsolidacyjny - RANKING 12.2017, Wasze Opinie
Kredyt konsolidacyjny służy do spłacenia innych drogich kredytów – gotówkowych, samochodowych, ratalnych itp. Dzięki niemu można też pozbyć się drogiego kredytu mieszkaniowego (kredyt refinansowy) czy zadłużenia w karcie kredytowej. Zaciągając kredyt konsolidacyjny można znacznie obniżyć swoje koszty zadłużenia i miesięczne obciążenia z tytułu zaciągnietych kredytów. Kredytobiorca zyskuje także wygodę – spłaca tylko jedną ratę w miesiącu, zamiast kilku.

RANKING - Najczęściej wybierane kredyty konsolidacyjne

Z naszego rankingu dowiesz się, do których banków i doradców kredytowych, w ostatnich 30 dniach, nasi użytkownicy wysłali najwięcej wniosków o konsolidację swoich kredytów w jeden kredyt konsolidacyjny.

Bieżace wyniki:
 1. Open Finance (Pomoc doradcy w wyborze kredytu konsolidacyjnego) - 18.4%,
 2. Alior Bank - (Kredyt konsolidacyjny bez hipoteki (gotówkowy) - 18.2%,
 3. Millenium Bank (Kredyt konsolidacyjny) - 14.2%,
 4. Citi Handlowy (kredyt konsolidacyjny gotówkowy do 120 000 zł) - 10.9%,
 5. Inne banki - 38.5%
Kredyt konsolidacyjny hipoteczny (z zabezpieczeniem hipotecznym) czy kredyt konsolidacyjny gotówkowy (bez zabezpieczenia hipotecznego) ?

Gotówkowy kredyt konsolidacyjny bez hipoteki  to często jedyne wyjście dla osób nie posiadającyh nieruchomości. Jest on zazwyczaj wyżej oprocentowany (droższy) niż kredyt konsolidacyjny z zabezpieczeniem hipotecznym, a okres spłaty tego kredytu na ogół jest stosunkowo krótki (poniżej 15 lat). Także maksymalne kwoty kredytu konsolidacyjnego bez hipoteki są niższe.

PORÓWNANIE -  gdzie najłatwiej otrzymać  gotówkowy kredyt konsolidacyjny?
 1. Alior Bank - Konsolidacyjna pożyczka gotówkowa - (kredyt do 150 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń, bardzo długi okres spłaty aż do 10 lat, dzięki temu wysokość raty mozna ograniczyć do minimum; GWARANCJA NAJNIŻSZEJ RATY; Prowizja 0%;)
 2. DB Kredyt - Gotówkowy kredyt konsolidacyjny (kredyt do 150 000 zł, Oprocentowanie już od 9,5%; okres spłaty do 7 lat, bez poręczycieli i zabezpieczeń, dodatkowa gotówka na dowolne wydatki),
 3. Citi Handlowy - Pozyczka konsolidacyjna- (minimum formalności przy zawieraniu umowy, kredyt do 120 000 zł, okres spłaty do 7 lat, możliwość otrzymania dodatkowych pieniędzy do dyspozycji)

Hipoteczny kredytu konsolidacyjny to kredyt, którego zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości. Nie musi ona jednak koniecznie należeć do kredytobiorcy. Mając tak dobre zabezpieczenie bank może zaoferować dużo niższe oprocentowanie i długi okres spłaty (nawet 40 lat)Jest to na pewno dużo tańszy sposób na pozyskanie pieniądza niż dostępne na rynku szybkie konsolidacyjne kredyty gotówkowe.

PORÓWNANIE -  gdzie najłatwiej otrzymać  hipoteczny kredyt konsolidacyjny?
 1. Open Finance - Kredyt konsolidacyjny -refinansowy (do 80% wartości nieruchomości; możliwość skorzystania z uproszczonych zasad dokumentowania dochodu; okres spłaty do 40 lat;
 2. Millenium Bank - Kredyt konsolidacyjny (do 90% wartości nieruchomości, akceptacja wielu źródeł dochodów; atrakcyjny poziom marż i oprocentowania; ) ,
 3. Getin Bank - Kredyt konsolidacyjny - (bardzo szybka decyzja kredytowa, Akceptacja wszystkich źródeł dochodów, uproszczone badanie zdolności kredytowej dla osób zaufania publicznego)

U dołu strony zobaczysz dyskusje na temat kredytów konsolidacyjnych.
Poniżej zostały zebrane linki do formularzy kontaktowych z doradcami kredytowymi czołowych banków zajmujących się konsolidacja kredytów :
alior
Alior Bank
Kredyt konsolidacyjny


 • Wysokość kredytu: do 150 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń
 • Okres spłaty kredytu: do 10 lat
 • Atuty oferty:
  Wyjątkowo niska rata, bo maksymalny okres spłaty wynosi 10 lat. Minimum formalności.
  Pożyczkę można wykorzystać na dowolny cel lub na spłatę innych kredytów (gotówkowych, na samochód, kart kredytowych) i dzięki temu płacić jedną, niższą ratę.
 • PROMOCJA: Gwarancja Najniższej Raty - Alior Bank gwarantuje, rata kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku będzie niższa od oferowanej przez inne banki.


Więcej informacji: Kredyt konsolidacyjny Alior Bank
Deutsche Bank
Deutsche Bank
Kredyt Konsolidacyjny gotówkowy

 • Cel: spłata zobowiązań finansowych w innych bankach
 • Wysokość kredytu: do 150 000 zł
 • Okres spłaty kredytu: do 7 lat
 • Atuty oferty: Oprocentowanie już od 9,5%, szybka decyzja kredytowa, brak zbędnych formalności.

Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny Deutsche Bank

Bank Millenium
Millenium Bank
Kredyt Konsolidacyjny:

 • Cel: dowolny, spłata zobowiązań finansowych
 • Wysokość kredytu: od 20 000 zł do 90% wartości nieruchomości nieruchomości (jeśli jednym z konsolidowanych zobowiązań jest kredyt mieszkaniowy) lub do 70% wartości nieruchomości (w przypadku spłaty wyłącznie kredytów i pożyczek na cele konsumpcyjne)
 • Okres spłaty kredytu: do 30 lat
 • Atuty oferty: minimum formalności, szybka decyzja kredytowa, atrakcyjne oprocentowanie
 • PROMOCJA: Możliwość obniżki marży o 0,3 pkt. proc.

Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny Millenium Bank

Dom Bank
Getin Bank
Kredyt konsolidacyjny (waluty: PLN, EURO)

 • Cel: spłata zobowiązań finansowych, istnieje możliwość powiększenia kredytu o środki na dodatkowe cele
 • Wysokość kredytu: do 60% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty kredytu: do 20 lat
 • Atuty oferty: akceptacja wszystkich źródeł dochodów, uproszczone badanie zdolności kredytowej, szybka procedura


Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny Getin Bank

ING Bank
ING Bank Śląski
Kredyt Konsolidacyjny (Waluty: PLN):

 • Cel: spłata zobowiązań finansowych
 • Wysokość kredytu: od 20 000 zł do 90% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty kredytu: do 40 lat

Więcej informacji: Konsolidacyjny kredyt hipoteczny ING

mBank
mBank
Kredyt Konsolidacyjny w mPLANie:

 • Cel: spłata zobowiązań w innych bankach
 • Wysokość kredytu: od 80 100 zł do 85% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty kredytu: do 30 lat

Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny mBank

PKO BP
PKO Bank Polski
Kredyt Konsolidacyjny:

 • Cel: spłata kredytów, spłata debetów, do 40% kredytu można przeznaczyć na inne dowolne cele
 • Wysokość kredytu: do 80% wartości nieruchomości w PLN
 • Okres spłaty kredytu: do 25 lat
 • Atuty oferty: brak minimalnej kwoty kredytu; możliwość zawieszenia spłaty 1 raty w ciągu roku;

Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny PKO BP


Uwaga. Jeśli nie masz czasu i chcesz się szybko dowiedzieć, jaki bank ma najlepszą ofertę i czy jest w ogóle możliwe by został przyznany Ci kredyt skorzystaj z pomocy eksperta - niezależnego Doradcy Kredytowego Open Finance. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa.

Doradca kredytowy Open Finance:
 • Bezpłatnie porówna oferty wszystkich banków, posłuży Ci fachową pomocą, radą, wskazówkami jak uzyskać najtańszy kredyt konsolidacyjny i czy jest to wogóle możliwe,
 • Bezpłatnie pomoże Ci załatwić wszelkie formalności,
 • Open Finance ma oddziały w całej Polsce, doradcy Expandera są mobilni i otwarci na oczekiwania klienta
 • Prosty przykład:Autor zestawienia: Ania Solska
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 504)
Hana [2021-08-31 08:22:03]
Cześć wszystkim. Jestem wogeova hana, prywatny pożyczkodawca. Udzielam prywatnej pożyczki osobistej w wysokości do 10 milionów i pożyczki biznesowej w wysokości do 50 milionów. Z minimalną dokumentacją w ciągu 24 godzin. Skontaktuj się teraz ze mną bezpośrednio pod adresem wogeovahana@gmail.com lub WhatsApp: +420723117416 w sprawie pożyczki.
Reece kyle [2021-08-27 01:01:14]
Cześć wszystkim, Czy jesteś zainteresowany zaciągnięciem jakiejkolwiek pożyczki z bardzo elastyczną stopą procentową 2%? Jeśli tak, skontaktuj się z Reece kyle na e-mail (reecekyle23@gmail.com), a gwarantuję Ci 100%, że pomogą Ci w każdej kwocie pożyczki bez stresu. Ta firma jest uczciwa i wiarygodna i zawsze przyjdą ci z pomocą z pomocą e-maila z pomocą finansową na adres. E-mail: (reecekyle23@gmail.com)
Pamela Rosa Flores [2021-08-02 20:34:46]
Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, legalny i niezawodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczki na jasnych i zrozumiałych warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych oraz na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, już teraz skontaktuj się ze mną bezpośrednio: pamelarosaflores11(A)gmail-com.
Iwona Marczuk [2021-02-16 17:32:09]
cześć Skontaktuj się z Fundwise Finance Limited, zapewniam 100% gwarancji, że ten prywatny pożyczkodawca zaoferuje ci pomoc przy pożyczce. Otrzymałem pomoc od tego prywatnego pożyczkodawcy bez stresu. To jest tam oficjalny e-mail: (fundwisefinancelimited@outlook.com)
Lapek Hejak [2020-12-19 19:56:23]
Czesc. Nazywam sie Lapek Hejak. Kontakt Peter Krajcovic na senatorrpwalter@gmail.com dla kredytu. Otrzymalem od niego pozyczke w wysokosci 800 000 zl. Pozyczka jest zabezpieczona.
Garanti Loans [2020-12-19 19:56:10]
Osobom prywatnym lub firmom oferujemy pozyczke do 25 milionów, po wiecej informacji prosimy o kontakt pod adresem garrantiloans@gmail.com
Ziraat Loans [2020-12-19 19:54:15]
Witaj. Skontaktuj sie z nami pod adresem ziraatloans@gmail.com, aby uzyskac pozyczke. Oferujemy pozyczke w wysokosci 2% na maksymalnie 30 lat.
Claudia Klein [2020-12-18 16:03:30]
Komplementy sezonu !! Złóż wniosek o pożyczkę w Spotlight Global Services z oprocentowaniem 3% * Czy szukasz środków na założenie własnej firmy? * Poszukujesz kredytów na realizację dużych projektów? * Potrzebujesz pożyczki w mniej niż 24 godziny? * Potrzebujesz szybkiej pożyczki na różne cele? * Czy masz problem z ekonomią? * Czy Twój bank lub inna instytucja finansowa odmówił Ci pożyczki? Jeśli tak, moja firma może ci pomóc. Oferujemy najlepsze usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy doskonałą okazję do uzyskania korzystnego finansowania dzięki pożyczce osobistej do 5 mln euro oraz pożyczce biznesowej do 15 mln euro. Warunki umowy są jasne i zorganizowane przez obie strony. Miesięczne płatności i okresy spłaty można dostosować do swoich możliwości finansowych. Dzięki indywidualnemu podejściu do indywidualnych potrzeb prawie wszyscy wnioskodawcy mogą otrzymać pożyczkę. Zainteresowane osoby lub firmy prosimy o kontakt na adres: E-mail: spotlightglobalservices@gmail.com | WhatsApp: +4915758108767 Możesz nas łatwo sprawdzić na naszej stronie internetowej poprzez: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial || Jesteśmy pasjonatami, aby liczyć się z włączeniem finansowym. Nasze pożyczki i produkty inwestycyjne mają na celu zapewnienie wygody i wartości. Dzięki Spotlight Global Financial Services możesz pożegnać się ze wszystkimi kryzysami finansowymi i trudnościami, ponieważ jesteśmy certyfikowani, godni zaufania, niezawodni, wydajni, szybcy i dynamiczni Gorące pozdrowienia Claudia Klein
Kelvin Ericksson [2020-12-08 02:25:04]
Są licencjonowaną i doświadczoną grupą hakerów, którzy przez lata służyli i dostarczali swoje usługi na całym świecie. Ich usługi są bezpieczne i objęte gwarancją w 100%, ponieważ należą do grupy Szlachetnych Hakerów, którzy szanują ludzką sympatię do rozmowy… Mogę pobić się w klatkę piersiową, aby zaświadczyć o ich biegłości… Skontaktuj się z tą grupą hakerów przez blankatmmaster5555@GMAIL.COM lub Whatsapp : +31970050333695 Spędzili nawet dwie dekady w zawodzie hakera jako dobrze wykwalifikowani hakerzy, a ich reputacja jest pozytywnie oceniana. Ludzie wybierają ich, ponieważ nie zawodzą. Oferują wszelkie sposoby korzystania z usług hakerskich, które nie są ograniczone do następujących; * Odzyskiwanie fałszywych funduszy * NIEOGRANICZONE LOGOWANIE NETFLIX * Przelew KREDYTOWY * Ładowanie Bitcoin * Usunięcie starej oceny kredytowej * Nieograniczona pusta karta bankomatowa z kodem śledzenia do odbioru * Pomoc Zarejestruj się w ILLUMINATI i szybciej zdobądź sławę * Usuń filmy z YouTube lub zwiększ liczbę wyświetleń * transfer szkolny i fałszowanie świadectw * Zweryfikuj konta dla przelewu Paypal i logowania do banku * Hack Court System i wyczyść rejestry karne *Kopalnia bitcoinów * Dostawa kartą kredytową * Aktualizacja ocen szkolnych * Hack Facebooka * Whatsapp Hack * Lokalizacja IP * Usuwa złą jazdę * Hack logowania do banku I inne niezliczone usługi, ale nie za darmo… dostarczają doskonale bez żalu ze strony żadnego klienta… link e-mail: BLAMKATMMASTER5555@GMAIL.COM WhatsApp + 3197005033695 Witryna internetowa: http: //blankatmmaster5555.wixsite.com/ Harkers Naprawdę są licencjonowanymi na całym świecie guru internetu ... ponieważ twój uśmiech jest ich szczęściem ......
Reece kyle [2020-11-24 23:10:14]
Witaj Szybko pożyczymy do 10 milionów i więcej w ciągu 48 godzin (dni robocze). możesz wszystko łatwo zrobić przez Internet w ciągu kilku godzin. Aby uzyskać pożyczkę, skontaktuj się z nami pod adresem reecekyle23@gmail.com.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 504

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl