Kredyt Konsolidacyjny - RANKING 12.2017, Wasze Opinie
Kredyt konsolidacyjny służy do spłacenia innych drogich kredytów – gotówkowych, samochodowych, ratalnych itp. Dzięki niemu można też pozbyć się drogiego kredytu mieszkaniowego (kredyt refinansowy) czy zadłużenia w karcie kredytowej. Zaciągając kredyt konsolidacyjny można znacznie obniżyć swoje koszty zadłużenia i miesięczne obciążenia z tytułu zaciągnietych kredytów. Kredytobiorca zyskuje także wygodę – spłaca tylko jedną ratę w miesiącu, zamiast kilku.

RANKING - Najczęściej wybierane kredyty konsolidacyjne

Z naszego rankingu dowiesz się, do których banków i doradców kredytowych, w ostatnich 30 dniach, nasi użytkownicy wysłali najwięcej wniosków o konsolidację swoich kredytów w jeden kredyt konsolidacyjny.

Bieżace wyniki:
 1. Open Finance (Pomoc doradcy w wyborze kredytu konsolidacyjnego) - 18.4%,
 2. Alior Bank - (Kredyt konsolidacyjny bez hipoteki (gotówkowy) - 18.2%,
 3. Millenium Bank (Kredyt konsolidacyjny) - 14.2%,
 4. Citi Handlowy (kredyt konsolidacyjny gotówkowy do 120 000 zł) - 10.9%,
 5. Inne banki - 38.5%
Kredyt konsolidacyjny hipoteczny (z zabezpieczeniem hipotecznym) czy kredyt konsolidacyjny gotówkowy (bez zabezpieczenia hipotecznego) ?

Gotówkowy kredyt konsolidacyjny bez hipoteki  to często jedyne wyjście dla osób nie posiadającyh nieruchomości. Jest on zazwyczaj wyżej oprocentowany (droższy) niż kredyt konsolidacyjny z zabezpieczeniem hipotecznym, a okres spłaty tego kredytu na ogół jest stosunkowo krótki (poniżej 15 lat). Także maksymalne kwoty kredytu konsolidacyjnego bez hipoteki są niższe.

PORÓWNANIE -  gdzie najłatwiej otrzymać  gotówkowy kredyt konsolidacyjny?
 1. Alior Bank - Konsolidacyjna pożyczka gotówkowa - (kredyt do 150 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń, bardzo długi okres spłaty aż do 10 lat, dzięki temu wysokość raty mozna ograniczyć do minimum; GWARANCJA NAJNIŻSZEJ RATY; Prowizja 0%;)
 2. DB Kredyt - Gotówkowy kredyt konsolidacyjny (kredyt do 150 000 zł, Oprocentowanie już od 9,5%; okres spłaty do 7 lat, bez poręczycieli i zabezpieczeń, dodatkowa gotówka na dowolne wydatki),
 3. Citi Handlowy - Pozyczka konsolidacyjna- (minimum formalności przy zawieraniu umowy, kredyt do 120 000 zł, okres spłaty do 7 lat, możliwość otrzymania dodatkowych pieniędzy do dyspozycji)

Hipoteczny kredytu konsolidacyjny to kredyt, którego zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości. Nie musi ona jednak koniecznie należeć do kredytobiorcy. Mając tak dobre zabezpieczenie bank może zaoferować dużo niższe oprocentowanie i długi okres spłaty (nawet 40 lat)Jest to na pewno dużo tańszy sposób na pozyskanie pieniądza niż dostępne na rynku szybkie konsolidacyjne kredyty gotówkowe.

PORÓWNANIE -  gdzie najłatwiej otrzymać  hipoteczny kredyt konsolidacyjny?
 1. Open Finance - Kredyt konsolidacyjny -refinansowy (do 80% wartości nieruchomości; możliwość skorzystania z uproszczonych zasad dokumentowania dochodu; okres spłaty do 40 lat;
 2. Millenium Bank - Kredyt konsolidacyjny (do 90% wartości nieruchomości, akceptacja wielu źródeł dochodów; atrakcyjny poziom marż i oprocentowania; ) ,
 3. Getin Bank - Kredyt konsolidacyjny - (bardzo szybka decyzja kredytowa, Akceptacja wszystkich źródeł dochodów, uproszczone badanie zdolności kredytowej dla osób zaufania publicznego)

U dołu strony zobaczysz dyskusje na temat kredytów konsolidacyjnych.
Poniżej zostały zebrane linki do formularzy kontaktowych z doradcami kredytowymi czołowych banków zajmujących się konsolidacja kredytów :
alior
Alior Bank
Kredyt konsolidacyjny


 • Wysokość kredytu: do 150 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń
 • Okres spłaty kredytu: do 10 lat
 • Atuty oferty:
  Wyjątkowo niska rata, bo maksymalny okres spłaty wynosi 10 lat. Minimum formalności.
  Pożyczkę można wykorzystać na dowolny cel lub na spłatę innych kredytów (gotówkowych, na samochód, kart kredytowych) i dzięki temu płacić jedną, niższą ratę.
 • PROMOCJA: Gwarancja Najniższej Raty - Alior Bank gwarantuje, rata kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku będzie niższa od oferowanej przez inne banki.


Więcej informacji: Kredyt konsolidacyjny Alior Bank
Deutsche Bank
Deutsche Bank
Kredyt Konsolidacyjny gotówkowy

 • Cel: spłata zobowiązań finansowych w innych bankach
 • Wysokość kredytu: do 150 000 zł
 • Okres spłaty kredytu: do 7 lat
 • Atuty oferty: Oprocentowanie już od 9,5%, szybka decyzja kredytowa, brak zbędnych formalności.

Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny Deutsche Bank

Bank Millenium
Millenium Bank
Kredyt Konsolidacyjny:

 • Cel: dowolny, spłata zobowiązań finansowych
 • Wysokość kredytu: od 20 000 zł do 90% wartości nieruchomości nieruchomości (jeśli jednym z konsolidowanych zobowiązań jest kredyt mieszkaniowy) lub do 70% wartości nieruchomości (w przypadku spłaty wyłącznie kredytów i pożyczek na cele konsumpcyjne)
 • Okres spłaty kredytu: do 30 lat
 • Atuty oferty: minimum formalności, szybka decyzja kredytowa, atrakcyjne oprocentowanie
 • PROMOCJA: Możliwość obniżki marży o 0,3 pkt. proc.

Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny Millenium Bank

Dom Bank
Getin Bank
Kredyt konsolidacyjny (waluty: PLN, EURO)

 • Cel: spłata zobowiązań finansowych, istnieje możliwość powiększenia kredytu o środki na dodatkowe cele
 • Wysokość kredytu: do 60% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty kredytu: do 20 lat
 • Atuty oferty: akceptacja wszystkich źródeł dochodów, uproszczone badanie zdolności kredytowej, szybka procedura


Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny Getin Bank

ING Bank
ING Bank Śląski
Kredyt Konsolidacyjny (Waluty: PLN):

 • Cel: spłata zobowiązań finansowych
 • Wysokość kredytu: od 20 000 zł do 90% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty kredytu: do 40 lat

Więcej informacji: Konsolidacyjny kredyt hipoteczny ING

mBank
mBank
Kredyt Konsolidacyjny w mPLANie:

 • Cel: spłata zobowiązań w innych bankach
 • Wysokość kredytu: od 80 100 zł do 85% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty kredytu: do 30 lat

Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny mBank

PKO BP
PKO Bank Polski
Kredyt Konsolidacyjny:

 • Cel: spłata kredytów, spłata debetów, do 40% kredytu można przeznaczyć na inne dowolne cele
 • Wysokość kredytu: do 80% wartości nieruchomości w PLN
 • Okres spłaty kredytu: do 25 lat
 • Atuty oferty: brak minimalnej kwoty kredytu; możliwość zawieszenia spłaty 1 raty w ciągu roku;

Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny PKO BP


Uwaga. Jeśli nie masz czasu i chcesz się szybko dowiedzieć, jaki bank ma najlepszą ofertę i czy jest w ogóle możliwe by został przyznany Ci kredyt skorzystaj z pomocy eksperta - niezależnego Doradcy Kredytowego Open Finance. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa.

Doradca kredytowy Open Finance:
 • Bezpłatnie porówna oferty wszystkich banków, posłuży Ci fachową pomocą, radą, wskazówkami jak uzyskać najtańszy kredyt konsolidacyjny i czy jest to wogóle możliwe,
 • Bezpłatnie pomoże Ci załatwić wszelkie formalności,
 • Open Finance ma oddziały w całej Polsce, doradcy Expandera są mobilni i otwarci na oczekiwania klienta
 • Prosty przykład:Autor zestawienia: Ania Solska
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 473)
Elena [2019-02-04 03:16:12]
Drodzy Pożyczka Poszukiwacze. Masz jakiekolwiek trudności finansowe? Czy chcesz założyć własną firmę? Ta firma pożyczkowa została utworzona organizacje praw człowieka na całym świecie, wyłącznie w celu pomocy ubogim i ludziom z trudnościami finansowymi życia. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, skontaktuj się z nami pod poniższymi danymi: elenanino0007@gmail.com Imię: Wymagana kwota pożyczki: Czas trwania pożyczki: Numer telefonu komórkowego: Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi PEWNOŚĆ SIEBIE Elena
Elena [2019-02-04 03:15:59]
elenanino0007@gmail.com
Pamela Rosa Flores [2019-01-28 07:47:49]
Masz problemy ze zdobyciem Czy gubisz się w ofertach bankowych i innych instytucjach finansowych? Jeśli masz długi dłużników komorniczych, masz dość odzyskiwania długów, podejmij z nami działania. Nasza firma zapewnia pomoc dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Uproszczone procedury, formalności do minimum. Szybka gotówka na dowód i ten sam certyfikat z dobrą historią kredytową. Jesteśmy z klientem od początku współpracy do satysfakcjonującego finału. pamelarosaflores11@gmail.com
Charles Rita [2019-01-05 11:51:42]
Dzien dobry, kazdy, kto to czyta, jestem Charles Rita z nazwiska i jestem z Poland. Jestem tutaj, aby dac krótkie swiadectwo o tym, w jaki sposób udalo mi sie uzyskac prawdziwa i uzasadniona pozyczke od pani Jorge Grace, pozyczkodawcy, bylem w rozpaczliwej potrzebie pieniadze po tym, jak zostalem oszukany przez kilka firm pozyczkowych, które chcialy mi pomóc, ale nigdy tego nie zrobily, odebrali mi duzo pieniedzy i nie pozostalo mi nic, az do wiernego dnia rozmawialem z moja przyjaciólka, która wlasnie splacila swoja pozyczke od Firma pozyczkowa Jorge Grace, Moja przyjaciólka dala mi swoja poczte i wszystko, co potrzebne, aby sie z nia skontaktowac. Wiec pewnego dnia wyslalem maila do firmy z prosba o pozyczke w wysokosci 30000zl, by splacic swoje dlugi i zalozyc nowy biznes, dostalem odpowiedz od oni i powiedzieli mi, zebym sie nie martwil, ze mi pomoga, wiec dalem im spróbowac i prosze ich, aby przystapili do transakcji pozyczki, wiec ku mojemu najwiekszemu zaskoczeniu po wszystkim bylem tak zszokowany, ze pomogli mi pozyczka po tym, jak zgadzam sie na ich warunki pozyczki, jestem szczesliwy dzisiaj z moja rodzina i jestem równiez bardzo wdzieczny, ze otrzymalem od nich pozyczke bez obaw, nigdy nie wierzylem, ze nadal istnieje wiarygodny pozyczkodawca online, dopóki nie znajde pani Jorge Grace, która pomaga mi wszystkim dzieki niej, jestem wdzieczny, Prosze, jesli potrzebujesz jakiejkolwiek pozyczki on-line, prosze uwazaj na oszustów, w razie gdybys potrzebowal pozyczki, mozesz skontaktowac sie z pania Jorge Grace zaufanym wiarygodnym pozyczkodawca i wierze, ze ona pomoze ci tak, jak mi pomogla, jesli potrzebujesz pozyczki, aby szybko skontaktowac sie z nia przez e-mail {jorgegraceloanfirm@gmail.com} Pomoze ci, modle sie, aby Bóg ja dla mnie blogoslawil. Charles Rita
Stanislav Kovac [2018-12-07 10:18:50]
Czesc. Nazywam sie Stanislav Kovac z Warsaw. Otrzymalem pozyczke biznesowa w wysokosci 25 000 000 zl od pana Petera Krajcovica (senatorrpwalter@hotmail.com, http://spkinvestment.com/). Jest renomowanym pozyczkodawca.
Pamela Rosa Flores [2018-11-18 17:40:19]
Witam, jestem osobą, która oferuje pożyczki międzynarodowe. Z kapitałem, który będzie wykorzystywany do udzielania pożyczek między osobami w krótkim i długim okresie od 10 000 do 500 000 zł wszystkim poważnym osobom, które są w rzeczywistej potrzebie. Stopa procentowa wynosi 2% rocznie. Moja oferta jest szybka i uczciwa, a jeśli spełniasz warunki, możesz otrzymać pożyczkę w ciągu 24 godzin, więc jeśli wniosek o pożyczkę jest nadal ważny, podaj kwotę wniosku o pożyczkę i datę spłaty. a także skontaktować się z nami za pomocą tego adresu e-mail: pamelarosaflores11@gmail.com
Lenka Bolkova [2018-10-18 18:25:09]
Witam, Czy potrzebujesz szybkiej pozyczki na inwestycje w biznesie? Finansowanie Lenka Bolkova moze ci pomoc. oferujemy szeroki zakres pozyczek, takich jak; Pozyczki osobiste, kredyty mieszkaniowe, kredyty na dzialalnosc gospodarcza, kredyty konsolidacyjne, kredyty refinansowe, kredyty hipoteczne. Oferujemy zakresy od; 50000 Zloty do 5000000 Zloty. Aby zlozyc wniosek, wystarczy wypelnic ponizsze dane i wyslac je na nastepujacy adres e-mail: leni.bolkova01@gmail.com Nazwy: Kod pocztowy miasta: Kraj: Kwota kredytu: Czas trwania pozyczki: Numer telefonu: Zawod: Miesieczny przychod: Cel pozyczki: Jak tylko otrzymamy powyzsze dane, przeslemy Ci dobrze skalkulowane plany splaty pozyczki. Pomoglismy wielu osobom w przeszlosci, a twoja sprawa nie bedzie wyjatkiem. Pozdrowienia, Lenka Bolkova leni.bolkova01@gmail.com
Pamela Rosa Flores [2018-07-18 07:21:39]
Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pożyczkodawca. Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: pamelarosaflores11@gmail.com
Pamela Rosa Flores [2018-06-20 02:51:45]
Witam wszystkich potrzeb kredytu lub finansowanie projektu prosimy o kontakt Mauro Pana, który pomoże Ci tutaj są poczty pamelarosaflores11@gmail.com
Garcia Sacramento [2018-06-20 02:51:10]
Potrzebujesz pilnych pieniędzy? Możemy pomóc! Masz teraz kłopoty lub masz kłopoty? W ten sposób dajemy ci możliwość rozwoju nowych rozwiązań. Jako bogaty człowiek czuję się zobowiązany pomagać ludziom, którzy próbują dać im szansę. Każdy zasługuje na drugą szansę, a ponieważ rząd się nie powiedzie, będą musieli pochodzić od innych. Żadna kwota nie jest dla nas zbyt duża, a dojrzałość ustalamy w drodze wzajemnego porozumienia. Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej. Nie czekaj i komentuj tego postu. Wpisz kwotę, o którą chcesz poprosić, a my skontaktujemy się z Tobą, korzystając ze wszystkich opcji. skontaktuj się z nami już dziś na garciajsacramento@gmail.com Potrzebujesz pilnych pieniędzy? Możemy pomóc!
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 473

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl