Kredyt Konsolidacyjny - RANKING 07.2017, Wasze Opinie
Kredyt konsolidacyjny służy do spłacenia innych drogich kredytów – gotówkowych, samochodowych, ratalnych itp. Dzięki niemu można też pozbyć się drogiego kredytu mieszkaniowego (kredyt refinansowy) czy zadłużenia w karcie kredytowej. Zaciągając kredyt konsolidacyjny można znacznie obniżyć swoje koszty zadłużenia i miesięczne obciążenia z tytułu zaciągnietych kredytów. Kredytobiorca zyskuje także wygodę – spłaca tylko jedną ratę w miesiącu, zamiast kilku.

RANKING - Najczęściej wybierane kredyty konsolidacyjne

Z naszego rankingu dowiesz się, do których banków i doradców kredytowych, w ostatnich 30 dniach, nasi użytkownicy wysłali najwięcej wniosków o konsolidację swoich kredytów w jeden kredyt konsolidacyjny.

Bieżace wyniki:
 1. Open Finance (Pomoc doradcy w wyborze kredytu konsolidacyjnego) - 18.4%,
 2. Alior Bank - (Kredyt konsolidacyjny bez hipoteki (gotówkowy) - 18.2%,
 3. Millenium Bank (Kredyt konsolidacyjny) - 14.2%,
 4. Citi Handlowy (kredyt konsolidacyjny gotówkowy do 120 000 zł) - 10.9%,
 5. Inne banki - 38.5%
Kredyt konsolidacyjny hipoteczny (z zabezpieczeniem hipotecznym) czy kredyt konsolidacyjny gotówkowy (bez zabezpieczenia hipotecznego) ?

Gotówkowy kredyt konsolidacyjny bez hipoteki  to często jedyne wyjście dla osób nie posiadającyh nieruchomości. Jest on zazwyczaj wyżej oprocentowany (droższy) niż kredyt konsolidacyjny z zabezpieczeniem hipotecznym, a okres spłaty tego kredytu na ogół jest stosunkowo krótki (poniżej 15 lat). Także maksymalne kwoty kredytu konsolidacyjnego bez hipoteki są niższe.

PORÓWNANIE -  gdzie najłatwiej otrzymać  gotówkowy kredyt konsolidacyjny?
 1. Alior Bank - Konsolidacyjna pożyczka gotówkowa - (kredyt do 150 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń, bardzo długi okres spłaty aż do 10 lat, dzięki temu wysokość raty mozna ograniczyć do minimum; GWARANCJA NAJNIŻSZEJ RATY; Prowizja 0%;)
 2. DB Kredyt - Gotówkowy kredyt konsolidacyjny (kredyt do 150 000 zł, Oprocentowanie już od 9,5%; okres spłaty do 7 lat, bez poręczycieli i zabezpieczeń, dodatkowa gotówka na dowolne wydatki),
 3. Citi Handlowy - Pozyczka konsolidacyjna- (minimum formalności przy zawieraniu umowy, kredyt do 120 000 zł, okres spłaty do 7 lat, możliwość otrzymania dodatkowych pieniędzy do dyspozycji)

Hipoteczny kredytu konsolidacyjny to kredyt, którego zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości. Nie musi ona jednak koniecznie należeć do kredytobiorcy. Mając tak dobre zabezpieczenie bank może zaoferować dużo niższe oprocentowanie i długi okres spłaty (nawet 40 lat)Jest to na pewno dużo tańszy sposób na pozyskanie pieniądza niż dostępne na rynku szybkie konsolidacyjne kredyty gotówkowe.

PORÓWNANIE -  gdzie najłatwiej otrzymać  hipoteczny kredyt konsolidacyjny?
 1. Open Finance - Kredyt konsolidacyjny -refinansowy (do 80% wartości nieruchomości; możliwość skorzystania z uproszczonych zasad dokumentowania dochodu; okres spłaty do 40 lat;
 2. Millenium Bank - Kredyt konsolidacyjny (do 90% wartości nieruchomości, akceptacja wielu źródeł dochodów; atrakcyjny poziom marż i oprocentowania; ) ,
 3. Getin Bank - Kredyt konsolidacyjny - (bardzo szybka decyzja kredytowa, Akceptacja wszystkich źródeł dochodów, uproszczone badanie zdolności kredytowej dla osób zaufania publicznego)

U dołu strony zobaczysz dyskusje na temat kredytów konsolidacyjnych.
Poniżej zostały zebrane linki do formularzy kontaktowych z doradcami kredytowymi czołowych banków zajmujących się konsolidacja kredytów :
alior
Alior Bank
Kredyt konsolidacyjny


 • Wysokość kredytu: do 150 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń
 • Okres spłaty kredytu: do 10 lat
 • Atuty oferty:
  Wyjątkowo niska rata, bo maksymalny okres spłaty wynosi 10 lat. Minimum formalności.
  Pożyczkę można wykorzystać na dowolny cel lub na spłatę innych kredytów (gotówkowych, na samochód, kart kredytowych) i dzięki temu płacić jedną, niższą ratę.
 • PROMOCJA: Gwarancja Najniższej Raty - Alior Bank gwarantuje, rata kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku będzie niższa od oferowanej przez inne banki.


Więcej informacji: Kredyt konsolidacyjny Alior Bank
Deutsche Bank
Deutsche Bank
Kredyt Konsolidacyjny gotówkowy

 • Cel: spłata zobowiązań finansowych w innych bankach
 • Wysokość kredytu: do 150 000 zł
 • Okres spłaty kredytu: do 7 lat
 • Atuty oferty: Oprocentowanie już od 9,5%, szybka decyzja kredytowa, brak zbędnych formalności.

Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny Deutsche Bank

Bank Millenium
Millenium Bank
Kredyt Konsolidacyjny:

 • Cel: dowolny, spłata zobowiązań finansowych
 • Wysokość kredytu: od 20 000 zł do 90% wartości nieruchomości nieruchomości (jeśli jednym z konsolidowanych zobowiązań jest kredyt mieszkaniowy) lub do 70% wartości nieruchomości (w przypadku spłaty wyłącznie kredytów i pożyczek na cele konsumpcyjne)
 • Okres spłaty kredytu: do 30 lat
 • Atuty oferty: minimum formalności, szybka decyzja kredytowa, atrakcyjne oprocentowanie
 • PROMOCJA: Możliwość obniżki marży o 0,3 pkt. proc.

Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny Millenium Bank

Dom Bank
Getin Bank
Kredyt konsolidacyjny (waluty: PLN, EURO)

 • Cel: spłata zobowiązań finansowych, istnieje możliwość powiększenia kredytu o środki na dodatkowe cele
 • Wysokość kredytu: do 60% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty kredytu: do 20 lat
 • Atuty oferty: akceptacja wszystkich źródeł dochodów, uproszczone badanie zdolności kredytowej, szybka procedura


Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny Getin Bank

ING Bank
ING Bank Śląski
Kredyt Konsolidacyjny (Waluty: PLN):

 • Cel: spłata zobowiązań finansowych
 • Wysokość kredytu: od 20 000 zł do 90% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty kredytu: do 40 lat

Więcej informacji: Konsolidacyjny kredyt hipoteczny ING

mBank
mBank
Kredyt Konsolidacyjny w mPLANie:

 • Cel: spłata zobowiązań w innych bankach
 • Wysokość kredytu: od 80 100 zł do 85% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty kredytu: do 30 lat

Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny mBank

PKO BP
PKO Bank Polski
Kredyt Konsolidacyjny:

 • Cel: spłata kredytów, spłata debetów, do 40% kredytu można przeznaczyć na inne dowolne cele
 • Wysokość kredytu: do 80% wartości nieruchomości w PLN
 • Okres spłaty kredytu: do 25 lat
 • Atuty oferty: brak minimalnej kwoty kredytu; możliwość zawieszenia spłaty 1 raty w ciągu roku;

Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny PKO BP


Uwaga. Jeśli nie masz czasu i chcesz się szybko dowiedzieć, jaki bank ma najlepszą ofertę i czy jest w ogóle możliwe by został przyznany Ci kredyt skorzystaj z pomocy eksperta - niezależnego Doradcy Kredytowego Open Finance. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa.

Doradca kredytowy Open Finance:
 • Bezpłatnie porówna oferty wszystkich banków, posłuży Ci fachową pomocą, radą, wskazówkami jak uzyskać najtańszy kredyt konsolidacyjny i czy jest to wogóle możliwe,
 • Bezpłatnie pomoże Ci załatwić wszelkie formalności,
 • Open Finance ma oddziały w całej Polsce, doradcy Expandera są mobilni i otwarci na oczekiwania klienta
 • Prosty przykład:Autor zestawienia: Ania Solska
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 457)
ja [2017-09-01 08:23:59]
jeśli chodzi o kredyt to polecam BGŻ lub Mbank. Nie atakują człowieka kiedy opóźnia się ze spłatą o dzień lub nawet tydzień. Najgorszy pod tym względem jest Alior. Przypominają się dzień przed terminem, w dniu terminu... nie mówiąc o opóźnieniach do tygodnia czasu od terminu spłaty. Alior potrafi też wypowiedzieć umowę kredytową z dnia na dzień. Mam to za sobą- wtedy pomógł mi MBank. Bez kłopotu tam dostałem kredyt na spłatę wypowiedzianego kredytu przez Alior.
pankierownik [2017-08-16 18:27:26]
Witam,czy jest szansa na kredyt konsolidacyjny gdy sie pracuje od 6 miesiecy na własnej działalności? Przychód miesieczny na poziomie 10 tys zł
Marko [2013-11-26 13:53:05]
Szukającym możliwości skonsolidowania wszystkich swoich kredytów w jeden a nie posiadającym hipoteki, zdecydowanie polecam Alior Bank, maja teraz ciekawa promocje Gwarancja Najniższej Raty więc konsolidację można tam zrobić na naprawdę dobrych warunkach.
szok [2013-10-31 20:25:19]
Kredyt konsolidacyjny. Co z ubezpieczeniem? porażająće-kwota ok. 4o tyś, to skałdka ubezpieczenia przy kwocie 70 tyś zł kredytu, to jakaś paranoja. Do spłaty ok. 1100 tyś plus odsetki. Szok
Asia [2013-10-16 21:21:06]
Witam, jestem w trakcie załątwiana kredytu konsolidacyjnego w alior banku, czy może ktoś już taki ma i moze sie podzielic ze mna swoja opinia na temat %? mam konto od dawna w millennium, ale tam nie chce mi udzielic kredytu konsolidacyjnego na podstawie zarobkow, tylko pod hipoteke...a moze znacie banki z niskim oprocentowaniem takiego kredytu?
Prosty [2013-09-04 10:48:51]
Hahaha nie bądzcie śmieszni.Komu banki przydzielają kredytów to wszyscy dobrze wiemy.Tym co zarabiają grubą kasę i nie liczcie na względy bo ich nie znajdziecie.Apropo.. to większość z tych gangów ma swoich ludzi,którzy na wypadek twojej niewypłacalności przyjadę
lukas [2013-08-14 19:12:39]
witam mam pytanie czy jezeli posiadam kredyt pod hipoteke itrzy inne kredyty czy moge wszystko skonsolidowac na te sama hipoteke
pracownik Banku [2011-07-16 11:39:58]
Konsolidacja to połączenie całego zadłużenia w jedno. Raczej bank się nie zgodzi żeby klient sobie wybrał które kredyty chce połączyć.Wszystko zależy także od tego jak długie są te zaległości. Może byłaby szansa zrobić konsolidacje pod zastaw hipoteki.
daga [2011-05-13 02:22:12]
Mam spore zadłużenie: kredyt hipoteczny (1200 zł-rata), Kredyty gotówkowe AIG (245 zł rata) i DB (347 zł rata. Zarobki 3000 zł z umowy o pracę i 600 umowy o dzieło. Potrzebuję około 5 tyś. zł Kosolidacja byłaby chyba najlepszym rozwiązaniem , ale nie chcę ruszać kr. hipotecznego. Jak to zrobić?
ołówek [2011-05-03 19:26:25]
Witam doradco Potrzebuje zrobić konsolidację Dwie karty kredytowe po 12 tyś plus dwa kredyty gotówkowe na kwotę 28 tyś W sumie 52 tyś Potrzebuje jeszcze około 13 tyś gotówki Zarobki moje i żony to w sumie około 4 tyś netto miesięcznie Jest gdzieś jakaś szansa ??? Z góry dzięki za info
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 457

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl