Kredyty Dla Firm - WASZE Opinie, Ranking
Kredyty firmowe to kredyty, udzielane firmom przez banki różne cele. Kredyty obrotowe i odnawialne dla firm przeznaczone są głównie do finansowania bieżących potrzeb, zwiększenia środków firmy na finansowanie majątku obrotowego. Natomiast kredyty hipoteczne i inwestycyjne dla firm służą finansowaniu nakładów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, których celem jest stworzenie nowego lub powiększenie istniejącego majątku trwałego. Oprócz kredytów dla firm ciekawym rozwiazaniem pozwalającym na finansowanie potrzeb firmy jest także leasing.

Jaki bank wybrać, który kredyt jest najlepszy dla mojej firmy?

Nie ma na to jednej odpowiedzi gdyż, każdy firma jest w innej kondycji finansowej. Najwięcej zależy od zdolności kredytowej Twojej firmy tzn. czy jej dochody są wystarczające, by pokryć koszty związane z jej bieżącą działalnością oraz regularną spłatę raty kredytu i innych ewentualnych zobowiązań. Inne istotne rzeczy to: forma prawna firmy, długość okresu istnienia firmy (prowadzenia działalności), branża itp. Ważny jest też jaki jest cel twojego kredytu (np. obrotowy na poprawę płynności finansowe, hipoteczno - inwestycyjny). 

Dlatego też najlepsze wyjście to kontakt z przedstawicielami poszczególnych banków (przedstawienie im szczegółów odnośnie działalności Twojej firmy i jej finansów) poprzez formularze kontaktowy. Złożenie takiego wniosku nie wymaga jakichkolwiek zobowiązań. Natomiast doradcy kredytowi banków oddzwonią w dogodnym dla Ciebie terminie, wyliczą Ci zdolność kredytową, dowiesz się jak duży kredyt otrzymasz przedstawią Ci symulację spłat rat kredytu - oczywiście wszystko bezpłatnie.

RANKING - Najpopularniejsze kredyty dla firm.


FM Bank
Kredyt ekspresowy

 • Wysokość kredytu: do 7000 zł
 • Okres spłaty kredytu: do 2 lat
 • Atuty oferty:
  Bez poręczycieli i zabezpieczeń. Bez konieczności przedstawiania zaświadczeń. Bez konieczności wykazywania dochodu. Szybka decyzja kredytowa podejmowana w oparciu o zeznanie podatkowe za zeszły rok finansowy. Kredyt również dla firm na karcie podatkowej.

Więcej informacji: Kredyt ekspresowy FM Bank
FM Bank
Kredyty dla firm

 • Wysokość kredytu: do 300 000 zł (do 60 000 zł bez zabezpieczeń)
 • Okres spłaty kredytu: do 5 lat
 • Atuty oferty:
  Bogate doświadczenie w finansowaniu małych przedsiębiorstw. Do 60 000 zł bez konieczności wykazywania dochodu. Unikatowa forma oceny zdolności i wiarygodności klienta.

Więcej informacji: Oferta kredytowa dla firm
mBank
mBank
Limit kredytowy (waluta: PLN)

 • Wysokość kredytu: do 10 000 zł na karcie kredytowej lub kredycie w rachunku - udzielany jest na rachunku mBiznes Konto
 • Okres spłaty: -
 • Atuty oferty:W chwili składania wniosku o konto możesz wnioskować o przyznanie limitu kredytowego do 10 000 PLN, niezależnie od okresu prowadzania przez Ciebie działalności! Limit zostanie przyznany bez konieczności przesyłania dokumentów finansowych firmy, po dopełnieniu wszelkich formalności związanych z otwarciem rachunku bieżącego mBIZNES konto.

Więcej informacji: Limit kredytowy w mBiznes Koncie
mBank
mBank
Kredyt hipoteczny dla mikrofirm (waluta: PLN, CHF, EUR ,USD)

 • Wysokość kredytu: do 4 000 000 zł, na dowolny cel
 • Okres spłaty: do 20 lat
 • Atuty oferty:z mechanizmem bilansującym w PLN (sam zdecydujesz o wysokości oprocentowania Twojego kredytu), ratę kredytu wliczysz w koszty prowadzenia działalności

Więcej informacji: Kredyt dla mikrofirm mBank
Getin Bank
Getin Bank
Kredyt hipoteczny dla firm (waluta: PLN)

 • Wysokość kredytu:  do 50% wartości nieruchomości, stanowiącej zabezpieczanie
 • Okres spłaty: do 20 lat
 • Atuty oferty: Uproszczona forma badania zdolności kredytowej - minimum formalności - wystarczy oświadczenie o wysokości uzyskiwanego dochodu, możliwość zabezpieczenia na kilku nieruchomościach

Więcej informacji: Kredyt hipoteczny dla firm GetinBank

Zobacz także ofertę leasingu dla firm.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 24)
dobry kredyt online [2019-04-29 13:00:59]
Polecam tylko dobre kredyty. http://dobrykredyt.online
Doradca Kredytmarket [2018-11-02 13:41:27]
Dzień dobry, rozwój działalności gospodarczej często idzie w parze z koniecznością skorzystania z zewnętrznych źródeł finansowania biznesu. Nie musi to jednak oznaczać wysokich kosztów związanych z uruchomieniem pożyczki. Oferowane przez nas kredyty dla firm są finansowane prosto od inwestorów, dlatego wszystko przebiega sprawnie i przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Możliwa kwota uzyskania pożyczki w Kredytmarket to od 10 do 50 tys. zł, a oprocentowanie wynosi jedynie 9,9% w skali roku. Nie wymagamy zakupu żadnych produktów dodatkowych, ubezpieczeń ani konieczności otwierania konta bankowego. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na naszą stronę https://kredytmarket.com/.
gionna [2018-05-18 04:59:45]
Witam wszystkich potrzeb kredytu lub finansowanie projektu prosimy o kontakt Mauro Pana, który pomoże Ci tutaj są poczty Sara.mauro61@gmail.com Sara.mauro61@gmail.com
́ukasz [2011-06-05 11:47:55]
uwazajcie na idea bank,zloylem u nich wniosek o kredyt mam dzialanosc 17 misiecy ale po dwoch dniach okazało sie ze pani z tax care ktory nalezy do idea bank powiedziala mi ze mam komornika,tylko ja jej mowilem ze ja zakladam firme komornicza zle uslyszala i wmawiala mi ze mam kom porazka OMIJAJCIE IDEA BANK I TAX CARE Pozdrawiam ́ukasz Katowice
Fines [2011-05-01 11:07:34]
Jeżeli szukasz kredytu dla firm to najlepiej uzyskać informację u pośrednika, który może zaoferować oferty kilku banków. Często jest tak, że tacy mają lepsze warunki niż w okienku bankowym. Ja polecam Fines (http://www.fines.pl/?p=85&lang=pl), wystarczy wysać sms o treści "k" na numer 601 464 701 - oddzwonią. Pozdrawiam!
Anna55 [2011-02-24 11:23:04]
Nie polecam Kredytu dla firm w Polbanku.W trakcie spłaty doszły nowe opłaty: Pierwsza to kara za brak obrotów na koncie. Biorąc kredyt nikt nie wymagał przeprowadzania obrotów przez konto. Doradcy informowali że, otwierane konto, to taki martwy twór i należy go traktować jako dodatek. Jednak Bank wpadł na pomysł, skąd pozyskać depozyt i nagle postawił wymóg przeprowadzania obrotów na kontach firmowych. Niedawno zmienili też, tabelę opłat i prowizji. Nikogo nie informując. Tym samym, jeżeli się spóźnisz choć jeden dzień z ratą lub masz niedopłatę- pobierają opłatę 100zł. A jak wpłacasz u nich w oddziale ratę pobierają opłatę za wpłatę. Dodam iż, te zmiany wprowadzili w takcie splaty. Powiem tak: Ten Bank szuka kasy za wszelką cenę i greckim sposobem oszukuje i kłamie swoich Klientów, wyłudzając dodatkowe opłaty.
doradca [2011-01-24 12:23:32]
Pożyczka hipoteczna na oświadczenie do 50% wartości nieruchomości. Minimum 2 lata prowadzenia działalności.
Ewa [2011-01-18 17:21:43]
Zapraszam po kredyt do Polbanku
tom3k [2011-01-17 22:39:43]
Zapraszam po kredyt firmowy na Plac Górnośląski 13 w Gdyni. Dla specjalistów - kredyt nawet w pierwszym dniu prowadzenia działalności.
ewa [2011-01-09 12:44:32]
witam-przeżywam teraz to samo BZ WBK z krdeytem odnwialnym 200,0 tyś - jestem ich partnerem od 18 lat - mam u nich wszystkie konta, pozyczki inwestycyjne i lisingi - w roku 2010 spozniałam się ca po 14 dni ze spłata za lising maszyny / opózniały mi się wpłaty z dotacji unii/ i w związku z tym nie moge dostać kredytu odnawialnego - poratujcie gdzie mam szansę mam dochód 150,00 tyś za rok ubiegłu i mogę na hipoteke bo znacznie przekracza wartość, mam wszystkie zaswiadczenia o niezaleganiu - pordzcie jaki bank może szybko zalatwić pozdrawiam- prosze o odpowiedz na e-maila
Strona opinii:   [1] 2 3 »
Wszystkich opinii: 24

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl