Bank Zachodni WBK - Aktualna Oferta


Bank Zachodni WBK S.A. jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, oferującym szeroki zakres usług bankowych. Bank należy do największych polskich banków - jego fundusze własne przekraczają 2 miliardy złotych, a aktywa wynoszą 25 miliardów złotych. Największym akcjonariuszem Banku Zachodniego WBK jest Grupa Allied Irish Banks, posiadająca 70,5 procenta akcji. BZ WBK S.A. jest jednym z pięciu największych w Polsce emitentów kart płatniczych. Do tej pory wydaliśmy ponad 1,1 miliona kart, co oznacza, że mamy blisko 7,5 procentowy udział w tym rynku.


Bank Zachodni WBK
- Aktualna Oferta
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 64)
ludzik [2010-12-02 09:22:37]
Ludzie idzie do banku po kredyt i narzekacie że trzeba go spłacać;)mówicie że tu nie dostaliście a poszliście i w innym dostaliście,znam to z doświadczenia a jak jeszcze powiesz że byłeś już w tym i w tym banku to napewno dostaniesz;)i sorki ale każdy bank gdy już złapie klienta to po jakimś czasie zaczyna dla niego robić schody.Jestem w bz wbk od lutego mam też konto w innym banku i historie kredytowe w kilku innych bankach i powiem szczerze każdy bank z którym współpracowałem na początku był rewelacyjny ale jak tylko zacząłem chodzić po bankach żeby zrobić konsolidację kilku kredytów żeby mieć wszystkie raty w jednym banku to odmówiono mi we wszystkich bankach bez wyjątku.a na pytanie skoro moja zdolność finansowa pozwalała mi na zaciągnięcie kredytów to dlaczego nie pozwala mi na zaciągnięcie jednego na spłatę wszystkich odpowiedziano mi że to by była za wysoko rata to wyliczyłem że miesięcznie po podsumowaniu wszystkich rat płacę więcej niż gdybym miał jedną ale spotkało się to z milczeniem.Odwiedziłem wtedy praktycznie wszystkie banki jakie znam i powiem szczerze wszystkie w pewnych kwestiach są do d. bo wystarczyło tylko że spłaciłem jeden z kredytów to zaraz rozdzwonił się telefon ze wszystkich banków w których zostawiłem swoje dane kontaktowe z propozycją kredytu.a w bzwbk podoba mi się to że obsługa umiała się przyznać to porażki systemu
dzikus [2010-10-27 09:32:33]
ja mam kredyt gotowkowy w tym banku place raty juz 2 lata ani dnia poslizgu regularne wplaty chcialem zawiesic jedna rate bo szkola opal itp no i co sie okazalo nie mozna zawiesic raty pisalem pisma i odpowiedz negatywna za kazdym razem dla mnie to nie jest bank to banda jagodek ktorzy nie rozumieja potrzeb klijentow jak jestes w opalach to licz tylko na siebie
anulka [2010-10-25 16:37:30]
a teraz jak dlugo czeka sie na decyzje z WBK??
bikker [2010-10-04 23:03:39]
miałem kredyt w BZ WBK. Spłaciłem w terminie i byłko wszystko ok, więc bank zaproponował mi ponownie kredyt. Była mi potrzebna gotówka, więc wziąłem. Spłaciłem zgodnie z terminem i znowu było ok. Otrzymałem od banku kartę kredytową z limitem 2 000 zł. I tu się zaczeło. Na początku jakoś jeszcze było znośnie, ale potem okazało się, że bank nie poinformował mnie o coraz to większych odsetkach pomimo reguralnie spłacanych kwot minimalnych z karty, gdzie po zapłaceniu całej kwoty z zadłużenia, bank nie poinformował o widniejących odsetkach. Dodam jeszce, że spłatę karty zawsze dokonywałem w oddziale banku, gdzie zawsze uśmiechnięte panie nie poinformoałe o jakiś dodatkowych odsetkach. Po spłaceniu karty, po jakimś czasie (nie pamiętam dokładnie po ilu miesiącach) przyszło do mnie pismo z firmy windykacyjnej z informacją o zadłużeniu na karcie. Po napisaniu pisma do banku, nikt nie odpowiedział dokładnie dlaczego pomimo spłacanych kwot minimalnych (żądanych przez bank) narosły jeszcze dodatkowo odsetki, ale skoro są to trzeba zapłacić. Pomimo korespondencji z bankiem, sprzedali mó dług firmie zewnętrznej, jak również wpisali do BIK jako odzyskany dług. Co ciekawostka, to w BIK widnieje tylko karta, natomiast dwa wcześniejszc kredyty (była już baza BIK) nie są podane. Wysłałem pismo do banku z prośbą o zweryfikowanie, lub usunięcie z bazy BIK. W odpowiedzi banku (co się bardzo zdziwiłem, bo wysłałem niejedno już do nich pismo z tą prośbą) otrzymałem odpowiedz, że nigdy nie wysyłali moich danych do BIK. A ja nadal widnieję, że tam jestem z wisem jak poprzednio. Znowu napisałem pismo i zobaczymy co będzie dalej.
anka [2010-10-01 11:29:27]
Polecam w wbk kredyt mieszkaniowy w PLN z marżą 1,35% i prowizją za udzielnie w wys. 3,5%. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie wkładu własnego w wysokości minimum 20% oraz założenie konta w banku BZWBK.
Agnieszka [2010-09-27 11:16:28]
Wraz z narzeczonym mamy konto w banku,raz mieliśmy zamiar wziąć kredyt i się udało. Za drugim razem gdy już mielismy wszystko spłacone niestety nie dostaliśmy kredytu,i tez juz nie pamiętam z jakiej przyczyny...ale za to dostaliśmy wtedy kredyt w innym banku bez zadnych problemów!
danuta [2010-09-16 15:00:10]
z mężem mieliśmy konto w banku zachodnim 10lat nigdy nie mogłam dostać pożyczki zawsze było coś nie tak korzystałam z usług w innych bankach gdzie zawsze mogłam liczyć na pomoc i nic nie stało na przeszkodzie i zawsze dostałam pożyczkę ale w innym banku dwa miesiące czekałam na zlikwidowanie konta
darek [2010-09-10 22:28:55]
Żona chciała wziąść kredyt w BZ WBK dziesieć tysiecy dostała odmowę i nikt nie chce podać przyczyny(podobno tak orzekł analityk banku).Od kilku lat ma tam konto na które wpływa co miesiąc połowa w/w sumy.Nie ma żadnych zobowiązań płatniczych.Ma stała pracę.Namawiam żonę aby zrezygnowała z usług BZ WBK, bo jak mają takich analityków to im źle wróży.Chociaż przy takich prowizjach i oprocentowaniu może dadzą radę.
D. [2010-08-12 23:40:51]
mam dochody na poziomie ponad 5 tys. netto, żadnych innych długów, pracę na stanowisku i w dobrej branży, w BIK jest OK... a zrobili mi tzw. scoring i im wyszło, że nie mam szans na kredyt w tym banku w wysokości ok. 150 tys. zł bo... jestem singlem - to było głównie wytłumaczenie faceta przez telefon
marian [2010-07-28 10:04:38]
Ja uważam, iż ten bank zasługuję na pochwałę - miła i kompetentna obsługa. Nie wprowadzają Ciebie w przysłowiowe maliny. Pieniądze trzeba spłacać jak w każdym banku.
Strona opinii:   « 1 [2] 3 4 5 6 7 »
Wszystkich opinii: 64

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl