PKO BP - Aktualna Oferta


PKOBP
jest największym, a zarazem jednym z najstarszych polskich banków. Prestiż marki budowany był przez wiele dziesięcioleci, a z usług Banku skorzystało już kilka pokoleń Polaków. Chociaż konkurencja na rynku bankowym w Polsce jest bardzo silna, Bank od lat pozostaje liderem - zarówno pod względem osiągnięć na polu działalności biznesowej, jak i wyników finansowych. Pozycję tę umacnia największa sieć sprzedaży. Bank jest także liderem jeśli chodzi o liczbę udzielonych kredytów mieszkaniowych. Pakiet kontrolny w PKO BP posiada Skarb Państwa, więc jest to w pełni "polski" bank.

Kredyty PKOBP - Aktualna Oferta. Poniżej zostały zebrane linki do formularzy kontaktowych z doradcami kredytowymi PKO:

PKO BP
Max Pożyczka Mini Ratka (na dowolny cel, na spłatę innych kredytów)

  • Wysokość kredytu: od 1000 do 150 000 zł (do 20 000 zł bez zgody współmałżonka) na dowolny cel lub spłątę innych kredytów
  • Okres spłaty kredytu: do 8 lat (do 10 lat w przypadku konsolidacji)
  • Atuty oferty: obniżone oprocentowanie – dla kwot już od 5 000 zł; bez zaświadczeń – jeśli Twoje dochody wpływają na rachunek w PKO BP wystarczy oświadczenie o dochodach; szybka decyzja;

Więcej informacji: Kalkulator Kredytowy - oblicz raty pożyczki w PKO
PKO BP
Kredyt Hipoteczny (waluty: PLN)

  • Wysokość kredytu: do 100% wartości nieruchomości w PLN
  • Okres spłaty kredytu: do 40 lat
  • Atuty oferty: kredyt do 100% wartości nieruchomości (bez wkładu własnego), do 20% do wykorzystania na dowolny cel; mechanizm bilansowania (dostępne środki na rachunku pomniejszają aktualne saldo zadłużenia) ;

Więcej informacji: Kredyt mieszkaniowy PKOBP
PKO BP
Pożyczka Hipoteczna (waluta: PLN)

  • Wysokość pożyczki: do 60% wartości nieruchomości na dowolny cel
  • Okres spłaty pożyczki: do 20 lat
  • Atuty oferty: mechanizm bilansowania (dostępne środki na rachunku pomniejszają aktualne saldo zadłużenia)

Więcej informacji: Pożyczka hipoteczna PKOBP
Powiązane tagi
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 197)
m.m.w. [2018-04-17 17:43:36]
Po złożeniu wniosku weszłam na tą stronę i się przeraziłam. Zaczęłam spodziewać się najgorszego - A JEDNAK BYŁO ZUPEŁNIE INACZEJ. W 2 tyg decyzja pozytywna. Po 3 dniach od decyzji umowa podpisana. Z racji tego, by pozostać przy niskiej marży, która była przy wycenie - zgodziliśmy się, by w trakcie budowy przed ostatnią transzą włożyć 15tys w budowę (do tego wartość działki i wkład własny wyniósł 20% wiec nizsza marza). Ale Pani z banku sama powiedziała, że nawet może nie będziemy musieli wkładać tych pieniążków, bo wiadomo, że kosztorys zawsze jest trochę zawyżony. Nie rozliczają z rachunkow, tylko ich kontroler sprawdza czy jest wszystko wykonane. Nie zmuszano nas do karty kredytowej - pani z banku powiedziała, że jakbyśmy kiedyś chcieli to dostaniemy. I tyle. Jestem w szoku. Żadnych problemów :)
sebastian [2018-03-19 14:54:11]
dobry bank dla staruszków, którzy są dojeni drogimi i niepotrzebnymi usługami... chciałem kredyt gotówkowy ( sam pracuje w bankowości ), zdolność była, BIK bardzo dobry - decyzja? Negat.. Na pytanie dlaczego Pani odpowiedziała, że dla banku zbyt duże ryzyko bo jestem młody... ( mam 29 lat ) dotychczasowe zobowiązania pospłacałem także w biku było czyściutko, potrzebowałem kasy na zakup działki i nie chciałem się bawić w hipotekę bo i kwota nieduża a tu co? Zbyt duże ryzyko... Bank może i dobry, ale dla kogoś kto chce kilka tys zł kredytu i to najlepiej z ubezpieczeniem...
rose20 [2018-02-07 18:42:12]
Witam pani i pan Szczególne Irlandia, Szwajcaria, Kanada, Belgia , Francja ,Włochy, Gwadelupa, Gujana , Martynika, Spotkanie Majotta, na całym świecie oferuję państwu pożyczki od 5000€ do 15.000 .000€ do wszystkich osób w stanie spłacić z odsetkami w wysokości zainteresowanie wynosi 3% dla wszystkich kwoty prosił .Robię to w zakresie -Pożyczki finansowe - Kredyt na zakup nieruchomości - Kredyt inwestycyjny - Auto kredyt - Konsolidacja zadłużenia - Spłatę kredytu - Osobisty kredyt -Fichés Jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki próbują się ze mną skontaktować. jestem do państwa dyspozycji dla wszystkich twoich problemów finansowych. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami na nasz adres e-mail: rosefernandez969@gmail.com Dziękuję za odpowiedź .
rose20 [2018-02-07 18:40:10]
Witam pani i pan Szczególne Irlandia, Szwajcaria, Kanada, Belgia , Francja ,Włochy, Gwadelupa, Gujana , Martynika, Spotkanie Majotta, na całym świecie oferuję państwu pożyczki od 5000€ do 15.000 .000€ do wszystkich osób w stanie spłacić z odsetkami w wysokości zainteresowanie wynosi 3% dla wszystkich kwoty prosił .Robię to w zakresie -Pożyczki finansowe - Kredyt na zakup nieruchomości - Kredyt inwestycyjny - Auto kredyt - Konsolidacja zadłużenia - Spłatę kredytu - Osobisty kredyt -Fichés Jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki próbują się ze mną skontaktować. jestem do państwa dyspozycji dla wszystkich twoich problemów finansowych. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami na nasz adres e-mail: Dziękuję za odpowiedź . OFERTA PRET za darmo W 24 GODZINY polskiego forum wniosku o kredyt .
zuzinka12 [2017-11-09 14:37:14]
Bank nie jest nastawiony pozytywnie do klienta.Nie chce iść na rękę klientom i zmienić jednego nie mającego wpływu na udzielenie kredytu zapisu w podpisanej umowie kredytowej. Przez ten zapis będzie opóźnienie w wypłacie kredytu (bez winy klienta)co wpływa na zmianę terminu przelania pieniędzy deweloperowi i skutkuje zmianą umowy deweloperskiej i opóźnieniem w odbiorze mieszkania. Totalny brak zaufania do klienów- nadmieniam, ze jestm klientem od 1999 i wszystkie zobowiązania moje były regulowane terminowy ani razu nie było zaległości a mimo to bank jest nieufny. Żałuję, że skorzystałam z ich usług i nie mogę już wycofać się z umowy. Przez nich nie odbiorę mieszkania i nie wykończę w terminie i muszę na 1 m-c wynająć mieszkanie gdyż obecne jest sprzedane i mimo 2 m-cy na wyprowadzkę przez bank będę mieć nie tylko problem z dwoma przeprowadzkami ale także - ciekawe kto mi wynajmie mieszkanie na 1 m-c jak zawsze jest min. 6 m-cy czy rok ale banku to nie interesuje. Procedury a gdzie człowiek i uczciwy klient?
bea [2014-01-27 22:56:43]
Bank tragiczny pracownicy nie wiedzą do końca co sprzedają (mowa o kredytach), albo specjalnie udają że nie wiedzą co maja w ofercie. Zero informacji dla klienta przy kredytach a potem wychodzi spłata 130% i człowiek wychodzi na głupka. Białe koszule obsługi niech zmienią na czarne żałobne.
barbara [2014-01-21 22:03:36]
spłacam kredyt hipoteczny frank szw już 13 lat,w ostatnim roku przeszłam operację straciłam pracę,niezapłaciłam jednej raty w terminie i dostałam jedno zawiadomienie o nieterminowej spłacie opłata 40 zł,nst za wysłanie monitu też 40 zł,dla mnie to najwięksi złodzieje,pracowałam kiedyś w banku i nie wyszłam z pracy jak wszystko nie było zaksięgowane na kontach,w tej chwili przelewy księgują 3 dni i obracają naszą gotówką,zgroza.
kasia [2014-01-13 13:58:31]
KREDYT HIPOTECZNY W PKO BP WYPŁACAJĄ DOPIERO PO WYKREŚLENIU HIPOTEKI SPRZEDAJĄCEGO. !!!! CZYLI 2-6 MC, ALE MÓWIĄ O TYM DOPIERO KIEDY NASZ PODPISAĆ UMOWĘ !!! SKANDAL !!!!
Angela [2014-01-13 03:24:19]
PKO BP udziela 1/3 rynku kredytów hipotecznych, wiec mysle ze nie trzeba tu dodawać większego wyjaśnienia, gdyby ludzie nie chcieli to by nie wybierali tego banku
Krystian [2014-01-10 21:50:40]
Witam. Mam 18lat i chciałem wziąć pożyczkę (1000zł). Wypełniłem wniosek przez internet, po krótkim czasie zadzwoniła do mnie pani. Z rozmowy wynikło że bezproblemowo powinienem dostać pożyczkę na dowód (gdzyż nie mam pracy), bez zaświadczeń. Powiedziała że do 24h zadzwoni do mnie ktoś z oddziału baku w niejscowości w której mieszkam i umówi się na wizytę. Zadzwonił po ok 32h, nie mogłem odebrać bo byłem w szkole i więcej już nie dzwonił. Zaszedłem do banku po południu i po 2 minutach wyszedłem. Okazało się ze fakt iż pożyczka jest bez zaświadczeń okazał się kitem i potrzebowałem zaświadczenia o prace. Nie wierzcie temu bankowi że pożyczka jest bez zaświadczeń - to tylko kit !
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 197

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl