Deutche Bank - Kredyty - Aktualna Oferta


Grupa Deutsche Bank jest jedną z wiodących instytucji finansowych na świecie. Zatrudnia ponad 98 tysięcy pracowników, oferuje swoje usługi ponad 12 milionom klientów w ponad 70 krajach na świecie, posiada 1400 placówek w Niemczech i 2300 na świecie. Rodzimym rynkiem dla Deutche Bank jest Europa, w której poza Niemcami, obecna jest również we Włoszech, Hiszpanii, Francji, Belgii i w Polsce. U dołu strony zobaczysz opinie o DeutcheBank.


 


Wasze Opinie (liczba komentarzy: 123)
PHILIP JAMES [2020-11-02 22:13:21]
Nazywam się Stacey Buckley, jestem prywatnym zarejestrowanym pożyczkodawcą, który jest upoważniony do udzielania pożyczek gwarancyjnych osobom fizycznym i firmom na całym świecie oraz każdemu podmiotowi, który potrzebuje finansowania. Wsparcie. Udzielam pożyczki w przedziale od 5000,00 USD --- 100 000,00 USD, aby uzyskać więcej informacji na temat mojej pożyczki E-: accessloan122@gmail.com WYMAGANE INFORMACJE Pożyczkodawca: Imię i nazwisko: ........... ...... Kraj: ............... Wiek: .................... brus: ... ...... ......... Wymagana kwota: .............. Okres kredytowania: ............... .. Numer telefonu .. ......... Pozdrowienia. E-mailem: (accessloan122@gmail.com) lub (Whatsapp: +393510651312) Skontaktujemy się z Tobą, aby uzyskać więcej informacji.
linda moore [2018-09-27 04:33:38]
Jak mogłem zabezpieczyć pożyczkę w wysokości 68 000 USD. Witaj! Nazywam się Mirabel Myrick z Rosji. Po wielu odrzuceniach z mojego banku i po scammed, byłem w stanie zabezpieczyć pożyczkę w wysokości 108 000 $ na 27/6/2018 od firmy pożyczkowej, która finansuje ofertę pożyczki o nazwie Linda Moore Investments Limited w ciągu 48 godzin z pomocą pani Lindy Moore po pomyślnym zakończeniu procesu udzielania pożyczki. Początkowo nie wierzyłem, że udzielą mi pożyczki, ale moja ciekawość zmusiła mnie do ponownej próby i wreszcie otrzymałem pożyczkę, która była moim wyjściem z tej ślepej uliczki, w której mieszkałem. Dla każdego, kto czyta to, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, tutaj jest adres e-mail do kontaktu: lindamooreloans@gmail.com lub WHATSAPP: +19292227999
fredix [2014-01-21 21:23:13]
Deutche Bank to jakiś absurd. DB robi łachę, że da nam kredyt.Jak jeden z nielicznych banków żąda opłaty za rzeczoznawcę (300zl) a dopiero potem opowiada się, że kwota o która wnioskujemy jest za duza i udziela nam kredytu o 50 tys mniejszego. Czas to druga sprawa. Wszystko się ciągnie jak flaki z olejem. a NA KONIEC WCISKA WSZYSTKO CO SIE DA (ubezpieczenia, karty kredytowe to to to siamto - to tyle a to tyle) I w koncu z szacowanej raty 1500 robi się 1900 :) ŻENUŁA
joanna [2012-05-11 08:36:43]
Witam staralismy sie o kredyt w dwóch bankach polskim i db .Jesteśmy bardzo rozczarowni postawą db to wszystko co pisza w reklamach to słodkie cukiereczki i chwyty reklamowe nie sa przyjażni klientowi.Jezeli panstwo sie decydujecie na ten bank to rownoczesnie złózcie dokumenty w innym bo pomimo ze decyzje bedziecie mieli pozytywna to jeszcze bedzie na was czekała cała sterta dokumentów do dostarczenia.W tym banku trzeba byc bardzo zdeterminowanym zeby te "przyjazne procedury wytrzymac", nie ma równiez współpracy na lini doradca analityk .Doradca nie ma prawa do rozmowy i konsultacji z analitykiem bo mu przeszkadza.Chorosć.
Daniel [2011-07-14 01:43:45]
Pytaliśmy z żoną o kredyt gotówkowy w tym banku jak i w innych bankach. Powiem tak: wszędzie tak samo, aż dziw bierze, że tyle banków a warunki i oferta prawie taka sama. Gdzie ta konkurencja między nimi ?
Mariusz [2011-01-23 06:56:59]
Jak to na budowie bywa zabrakło mi 20 tys. Zarabiam sam ponad 10 tys/mies. No i jestem jednym z profesjonalistów ze niby tylko na dyplom. W rozmowie telefonicznej - oczywiście obiecywali pałace. W placówce nie było już tak wesoło. Właściwie od złożenia wniosku - a mijają 2 tygodnie - nie wiem, czy dostanę czy nie. I tak już nie potrzebuję bo ze złości złożyłem w 2 bankach - w Millenium i w Reiffaisen i w każdym odpowiedź była pozytywna (oczywiście z jednego musiałem zrezygnować). A dlaczego złość - przez telefon obiecywali góry i zero formalności, w środku wymyślanie kolejnych papierków a w końcu nawet nikt nie raczył oddzwonić. Stracone kilka godzin mojego cennego czasu i paliwo.
Monika [2011-01-13 15:30:48]
A ja nie jestem żadnym pracownikiem banku. Czytając poniższe negatywne opinie podchodziłam bardzo ostrożnie składając wnioski kredytowe w sumie w 4 bankach: Multibank, Kredyt Bank, Mbank i Deutsche Bank. Spędziłam w każdym z nich przynajmniej po 3 godziny. Samo wypełnienie wniosku w niektórych bankach jest żmudne i czasochłonne, masakra jednym słowem. Deutsche Bank był ostatni w kolejce, w zasadzie to już miałam dosyć po poprzednich, ale ponieważ mieliśmy już przygotowane dokumenty złożyliśmy wniosek i tam. I co się okazało. Najszybciej, najsprawniej, pieniądze były szybko (braliśmy kredyt na budowę domu) niska marża, brak wkładu własnego, naprawdę duże ukłony dla pani z Płocka, która wykazała się pełnym profesjonalizmem. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni, mam nadzieję że tak będzie dalej:)
Darek [2011-01-04 16:22:16]
Db kredyt-stanowcze nie. Wpisy na + piszą ludzie pracujący dla banku albo osoby dopiero zaczynające historię kredytową. Do mojego kredytu gotówkowego, który pozytywnie zweryfikowali pracownicy db/oczywiście obydwie kopie zostały wysłane do podpisu centrali/, zostało dołączone opcjonalne ubezpieczenie kredytu o którym dowiedziłem sie po 2miesiącach płacenia rat. /tyle czasu zajeło odesłanie umowy/Prosze o kontakt osoby które mają podobną sytację. Spłacam pożyczkę terminowo już ponad 2 lata, dokończyłem budowę i wszystko byłoby ok, gdyby nie dobrowolna opcja wrzód z której moge?, nie mogę! w trakcie zrezygnować. Bo nie można przez telefon trzeba do oddziału, bo nie ma pracownika uprawnionego w oddziale, bo jak jest to nie może zweryfikować w centrali ./ a czas i raty lecą///ubezpieczenie to około 20%wartości pożyczki ///. wreszcie sukces, udało się wysłać wniosek i po 2 tyg oczekiwania na zmianę opcji z umowy tzn rezygnacja z ubezpieczenia i podwyższenie oprocentowania o 2%, wreszcie odpowiedź: Najjaśniejszy Bank nie chce i nie może, a jak masz czas i pytania to infolinia albo do oddziału na spacer cdn
Alon [2011-01-02 12:43:40]
Wszystkie wpisy na + to wpisy sponsorowane. Bank ten to nieporozumienie na rynku polskim. Wszystkie działania są bezprawne ze szkodą dla konsumentów. Nie ma osób kompetentnych. Dyrekcja ukryta pod skrytką pocztową. A jak bardzo chcesz dojść swoich praw to przekazują twoje dane jednostce obcej i masz telefony kilkanaście razy dziennie o różnych porach, oczywiście nic nie wyjaśniające.
adam34 [2010-12-15 16:48:05]
Nowa propozycja Deutsche Banku PBC naprawde robi wrażenie. Przy kredytach od 61 do 90 proc. wartości nieruchomości i skorzystaniu z dodatkowych produktów banku, klient może dostać już kredyt złotowy z marżą 1,1 pkt proc. i prowizją 3 proc., może też w zamian za wzrost marży do 1,3 pkt proc. nie płacić prowizji. Warunkiem jest otworzenie konta db Life i korzystanie z karty kredytowej. Dodatkowo za uczestnictwo w programie inwestycyjnym z min. składką miesięczną 200 zł, można zyskać obniżkę marży o 0,1 pkt proc. czyli zejść nawet do 1 pkt proc. Bank przestał też przy sprzedaży kredytów złotowych faworyzować w warunkach cenowych bardziej zamożnych klientów.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 123

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl