MultiBank - Aktualna Oferta


MultiBank powstał w 2001 jako część detaliczna BRE Bank S.A. Jest to bardzo szybko rozwijający się bank, opierający się na solidnym fundamencie. BRE Bank zaliczany jest do grona najważniejszych instytucji finansowych w Polsce pod względem posiadanego kapitału, rozmiarów działalności, tempa rozwoju, różnorodności oferowanych produktów oraz wysokiego poziomu technologii bankowej.W ostatnim czasie BRE Bank stał się jednym z 5 największych banków w Polsce.

 
MultiBank - Aktualna Oferta:
multi
MultiBank
Kredyt Hipoteczny  (waluty: PLN, EUR ,USD, GBP)

 • Wysokość kredytu: od 80 000 zł do 110% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty kredytu: do 45 lat
 • Atuty oferty:
  Finansowanie do 110% wartości inwestycji (bez wkładu własnego);
  Dla kredytów walutowych (szcególnie w EURO) bardzo atrakcyjne warunki, w tym niski poziom marż i oprocentowania;
  Bezpłatna wcześniejsza spłata w dowolnym momencie oraz brak opłat za przewalutowanie;

Więcej informacji: Kredyt Hipoteczny MultiBankmulti
MultiBank
Karty kredytowe

 • Wysokość limitu kredytowego: do 100 000 zł
 • Okres bezodsetkowy: do 53 dni
 • Atuty oferty: przenieś kartę - oprocentowanie 9,90% i nawet o 20% wyższy limit kredytowy

Więcej informacji: Karty Multibanku

Wasze Opinie (liczba komentarzy: 101)
Camilla Karlsen [2020-12-06 22:48:05]
Złóż wniosek o pożyczkę w NOVA GLOBAL FINANCE z oprocentowaniem 3% Niezależnie od tego, czy chcesz ożywić swój styl życia, czy też masz nieoczekiwany wydatek, z którym musisz sobie poradzić, pożyczka od NOVA GLOBAL FINANCE jest opłacalnym sposobem na osiągnięcie tego celu. Nova Global Finances jest elastyczna: możesz pożyczyć od tysiąca (1000) do 20 milionów euro, z odpowiednim okresem spłaty od 1 roku do 30 lat. Oferujemy szeroką gamę pożyczek osobistych, biznesowych, mieszkaniowych i konsolidacyjnych, które można dostosować do zmieniających się potrzeb i okoliczności z oprocentowaniem 3%. Co dostałeś:  Natychmiastowy dostęp do środków po zatwierdzeniu  Konkurencyjne stopy procentowe  Elastyczne warunki spłaty  Możliwość szybszej spłaty kredytu (dodatkowe wpłaty zmniejszają wysokość kredytu)  Łatwe zatwierdzenie, jeśli potrzebujesz dodatkowych funduszy  Możesz ubiegać się o pożyczkę w dogodnym dla siebie miejscu i czasie Jak aplikować: Złożenie wniosku o pożyczkę jest szybkie i proste! Firmy lub osoby zainteresowane ubieganiem się o pożyczkę w Nova Global Finances i potrzebują więcej informacji na temat JAK ZŁOŻYĆ APLIKACJĘ, powinny WYSŁAĆ E-MAIL na adres (novaglobalfinances@gmail.com) aby uzyskać więcej informacji i ustne spotkania informacyjne. OWU mają zastosowanie. Camilla Karlsen Starszy menedżer ds. Kredytów
Julieta Anderson [2018-11-19 23:52:34]
OFERUJEMY PRZYSTĘPNĄ BIZNES / FIRMĘ / PROJEKT / OSOBISTE KREDYTY NA CAŁYM ŚWIECIE EWhatsApp: +19292227999 Email: lindamooreloans@gmail.com XMAS JUŻ ZNOWU TAM, NIE BĄDŹ POZOSTAWIONY, NALEŻY STOSOWAĆ SIĘ DO WSZYSTKICH RODZAJÓW POŻYCZKI XMAS Z NAMI DZISIAJ! BEZPŁATNY PAKIET DOTYCZĄCY PAKIETU XMAS DOSTĘPNY DLA KLIENTÓW ZAINTERESOWANYCH Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na sfinansowanie swojej firmy lub w jakimkolwiek celu? jesteśmy licencjonowanym, legalnym i międzynarodowym licencjonowanym pożyczkodawcą Oferujemy kredyty dla firm, firm i osób prywatnych po przystępnej stopie procentowej w wysokości 2% procent, Może to być krótko- lub długoterminowa pożyczka lub nawet jeśli masz słaby kredyt, Przetworzymy Twoja pożyczka, gdy tylko otrzymamy Twoją aplikację. jesteśmy niezależną instytucją finansową. Zbudowaliśmy doskonałą reputację przez lata w udzielaniu różnych rodzajów pożyczek tysiącom naszych klientów. Oferujemy gwarantowaną pożyczkę usługi dowolnej kwoty dla obywateli i osób niebędących obywatelami, oferujemy proste pożyczki osobiste, kredyty komercyjne / biznesowe, kredyty samochodowe, leasing / sprzęt, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki mieszkaniowe, pożyczki Xmass itp. dla wszystkich obywateli i osób niebędących obywatelami dobra lub zła historia kredytowa. Jeśli potrzebujesz naszej firmy e-mail (lindamooreloans@gmail.com) lub Whatsapp +19292227999 możesz wysłać do nas e-mail z informacją Prześlij mi dzisiaj e-mail, a będziesz zadowolony zrobiłeś. lindamooreloans@gmail.com Pozdrawiam. Z poważaniem Pani Linda Moore WhatsApp: +19292227999 E-mail: lindamooreloans@gmail.com
Peter Jackson Loan Company Ltd. [2018-09-23 17:52:30]
Hej, jesteś mężczyzną czy kobietą? Czy masz stres finansowy? musisz go mieć? Pożyczka na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? do ureguluj swój dług lub spłacaj rachunki lub potrzebujesz pieniędzy rozpocząć zabawę? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno ci go zdobyć kapitał / pożyczka od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Zrobić potrzebujesz pożyczki lub finansowania z jakiegokolwiek powodu? Oferujemy niskie oprocentowanie 3% i bez kontroli kredytowej, my oferta Pożyczki osobiste Kredyty konsolidacyjne zadłużenia Kapitał podwyższonego ryzyka pożyczki biznesowe kredyty edukacyjne I więcej.. zakres od 5 000,00 EURO do 800 000 000 000 000 USD. Jeśli jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami dziś po informacji, Skontaktuj się z naszą firmową pocztą e-mail: peterjacksonloanhelp144@gmail.com Pozdrowienia. Pan Peter Jackson
Nowy klient Warszawa [2011-03-09 14:42:41]
Ja nie mogę narzekać. Rozpatrzenie wniosku 1,5 tygodnia, umowa kredytowa w 3 dni. Obsługa w porządku, nastawieni na rozwiązywanie problemów a nie ich tworzenie. Jak na razie polecam. Getin - decyzja w expresowym tempie 3 dni, ale słabsze dużo warunki. załatwiane przez open finance więc może dlatego. Doradcy mocno naciskają na wzięcie kredytu w getinie - trzeba być asertywnym bo jeżeli chodzi o doradztwo, to na pewno nie zachwalają obiektywnie najlepszej oferty względem potrzeb.
Różyczka [2011-01-22 13:36:24]
Wydaje mi się ze to jak odbieracie bank zależy od pracowników i słusznie. Ja np. w ́odzi nie mogę narzekać na obsługę :)
adunio [2011-01-18 13:48:24]
generalnie jest OK jeśli chodzi o oddział, analitycy w centrali to zupełnie inna historia - moją nieruchomość, kótrą chciałem kupić analizowali 6 miesięcy (tak, tak) - ja się nie spieszyłem, developerowi też się nie spieszyło - ale 6 miesięcy od wniosku do podpisania umowy to taki mały rekord
Mirek [2011-01-12 23:18:47]
Polecam teraz naprawde warto w Multi brac kredyt. Do końca stycznia potrwa promocja kredytów i pożyczek hipotecznych w MultiBanku i mBanku. W jej ramach stawki marż w obu bankach grupy BRE rozpoczynają się już od 1,1 proc. dla kredytów w PLN i 1,5 proc. dla zobowiązań w EUR.
GalAnonim [2010-11-21 02:39:02]
GORĄCO PRZESTRZEGAM PRZED MULTIBAKIEM Przytoczę swoja historię (podejrzewam że zbliona do waszej). Mialem kredyt w banku X (ja miałem w GE), gdzie spłacałem kredyt różnie nawet z opóźnieniem 2 tygodniowym. Bank traktował mnie zawsze tak samo. Nic sie nie stało. Odsetki rzędu 3zl doliczone i jedziemy dalej. Podkusil mnie los, by przenieść kredyt do innego banku. Doradzono mi Multibank. Przenosiny przebiegły bez zająknięcia. Do tego banku podszedłem tak samo jak do poprzedniego i tu moje zdziwienie. Po 3-ledniej sumiennej splacie zdazylo sie opoznienie 1 tygodniowe. Jakiez bylo moje zdziwienie, gdy zamiast owego banku dajacego mi kredyt zadzwonila firma kruk. ZAZNACZE ZE 1 TYDZIEN OPOZNIENIA DLA OSOB PROWADZACYCH DZIALANOSC GOSPODARCZA TO NIC, ZAS TEN BANK POTRAKTOWAL MNIE JAK GODNEGO WINDYKACJI. Oczywiscie zobowiazanie uregulowalem, lecz przekazanie doswiadczenie sprzedania dlugu pozostalo. Wszystkich prowadzacych dzialanosc gospodacza uprzedzam przed tym bankiem. Juz po tygodniu opóźnienia zadzwoni do Ciebie niesławna firma kruczek.
Były Klient MultiBanku [2010-10-12 15:34:48]
Ja właśnie podziękowałem temu Bankowi za współpracę. Byłem ich klientem w klubie AQUARIUS przez 6 lat. Wziąłem krydyt hipoteczny w EURO z marżą 1,6% w DNB NORD i aktualnie przenoszę rachunek. MultiBank swoją ofertą nawet nie dorównuje DNB NORD. A pozatym chyba wszyscy pamiętają jak MultiBank potraktował swoich Klientów z kredytami hipotecznymi podnosząc marże w trakcie trwania umowy. Obecnie mają sprawy w sądzie. Wszystko to złożyło się na moją decyzję.
klient [2010-10-01 19:18:45]
Kredyt załatwiam 2 miesiące, ciągle donoszę nowy papierek, który przypomniał się właśnie analitykowi. Właśnie czekam na podpisanie umowy i ciągle termin podpisania jest odkładany, bo umowa się generuje w systemie (generuje się 3 dzień).
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 101

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl