Dom Bank - Aktualna Oferta


Dom Bank to Hipoteczny Oddział GETIN Banku SA i jeden z najważniejszych obecnie kredytodawców hipotecznych w Polsce. Rozpoczął swoją działalność w sierpniu 2004 roku. Już po kilku miesiącach Dom Bank na stałe wszedł do czołówki polskich banków hipotecznych. Stało się tak za sprawą elastycznej oferty kredytów sprzedawanych pod marką „hipoteki po prostu”. W ciągu 4 lat Dom Bank udzielił kredytów o łącznej wartości 9 mld zł, zdobył zaufanie ponad 80 tys. klientów z Polski i z zagranicy oraz wprowadził liczne innowacje zarówno produktowe, jak i dotyczące procesu kredytowego.Od dnia 4 stycznia 2010 r. w związku z prawnym połączeniem Getin Bank SA oraz Noble Bank SA ulega zmianie nazwa DomBanku na Getin Noble Bank SA – Oddział Hipoteczny. U dołu strony moża przeczytać opinie klientów o Dom Banku.


Kredyty Dom Bank
- Aktualna Oferta
dombank
Getin Noble Bank (DomBank)
Kredyt Hipoteczny i Mieszkaniowy (waluty: PLN, EURO)

 • Wysokość kredytu:  do 100% wartości nieruchomości w PLN (również należącej do osoby trzeciej); do 80% wartości nieruchomości dla kredytów w EURO
 • Okres spłaty kredytu: do 50 lat
 • Atuty oferty: Honorowanie wszelkich regularnych dochodów, także kontraktów i dochodów zagranicznych. Kwota kredytu uzależniona od wartości nieruchomości, a nie od źródła dochodów. Uproszczone badanie zdolności kredytowej, szansa na kredyt dla tych, którzy mają gorszą historię kredytową np. przez opóźnienia w BIK. Szybka decyzja kredytowa. W ofercie również kredyt mieszkaniowy z dopłatą Państwa (program "Rodzina na swoim")

Więcej informacji: Kredyt mieszkaniowy DomBank

dombank
Getin Noble Bank (DomBank)
Kredyt Konsolidacyjny (waluty: PLN, EURO)

 • Wysokość kredytu:  do 60% wartości nieruchomości (również należącej do osoby trzeciej)
 • Okres spłaty kredytu: do 20 lat
 • Atuty oferty: Honorowanie wszystkich regularnie uzyskiwanych dochodów, także z działalności gospodarczej, umów zlecenia i o dzieło, kontraktów menadżerskich, uzyskiwanych za granicą i innych. Szansa na kredyt dla tych, którzy mają gorszą historię kredytową np. przez opóźnienia w BIK.  Szybka konsolidacja - Uproszczona forma badania zdolności - nie musisz przedstawiać dokumentów finansowych, wystarczy, że regularnie spłacasz swoje kredyty

Więcej informacji: Kredyt konsolidacyjny Dom BankPożyczka hipoteczna Getin Noble Bank (DomBank):
 • brak opłaty wcześniejszą spłatę kredytu
 • akceptowane wszelkie regularne dochody - także z działalności gospodarczej, umów zlecenia i o dzieło, kontraktów menadżerskich, uzyskiwane z pracy za granicą i inne
 • szansa dla tych, którzy mają złą historię w rejestrze dłużników
 • okres kredytowania - do 20 lat

Więcej informacji: Pożyczka hipoteczna Dom Bank

Dom Bank
Getin Noble Bank (DomBank)
Kredyt hipoteczny dla firm (waluta: PLN)

 • Wysokość kredytu: do 50% wartości nieruchomości, stanowiącej zabezpieczanie
 • Okres spłaty: do 20 lat
 • Atuty oferty: Uproszczona forma badania zdolności kredytowej - minimum formalności - wystarczy oświadczenie o wysokości uzyskiwanego dochodu, możliwość zabezpieczenia na kilku nieruchomościach, również na lokalach uzytkowych

Więcej informacji: Kredyt hipoteczny dla firmy DomBank
Powiązane tagi
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 203)
ja [2010-06-24 20:23:27]
witajcie , BGŻ ma do końca roku kredyt 0% prowizji na hipotekę. rodzina na swoim też. decyzja do 150 tys na oddziałach dla hipoteki bez rodziny na swoim, co przyśpiesza decyzję,którą jak wszystko gra z naszej strony odnośnie dokumentów weryfikują i uruchamiają kredyt w 5 dni. Wiem, bo skorzystałem, polecam. Obsługa fachowa, rzetelna. Nic nie wciskają. Ja skorzystałem w oddziale olkusz, bo mam najbliżej i nie żałuję:) profesjonalizm 100%, potrafią doradzić. Miałem starą księgę to Pani powiedziała, że sama sprawdzi.zaoszczędziłem kasę.
Jartis [2010-06-17 14:25:18]
Dramat! Dodatkowo przestali utrzymywać stały kurs CHF na przełomie m-ca i wysyłają informację o wysokości raty w walucie. Trzeba samemu przeliczyć ratę wg kursu z danego dnia. Niestety rata przez nich jest przeliczana po kursie z dnia księgowania. Na moje pytanie do konsultanta, czy mam przewidywac kurs na następny dzień, usłyszałem: "Nie musi Pan, wystarczy, że zrobi Pan nadpłatę". Kiedy spytałem: "A co jesli nadplata będzie zbyt niska i bedzie to ostatni dizeń m-ca?" Odpowiedź w skrócie "Karne odsetki". To jest skandal przez duże S!!!
artbank [2010-06-10 17:27:33]
ten bank to tragedia wywalilem go z oferty niemoglem juz ludziom doradzac tej katastrofy raty kurs kosmiczne bzdura potrzebuja mnostwa papierkow a wyceny wartosci nieruchomosci robia ich analitycy sa smieszne odradzam
Adam [2010-06-01 11:32:18]
Serdecznie odradzam ten tzw. "Bank". Mam konta w 3 innych to mogę porównać ale niestety kredyt wziąłem w tym w CHF w 2007. Tragedia - od grudnia 2009 zmienili kwotę za możliwość spłacania w CHF - kwota prowizji to lichwa, kurs franka z kosmosu, powiadomienia i harmonogramy na ostatnią chwilę nigdy nie można na infolinii niczego się dowiedzieć. Polec Bank swoim wrogom ja po 3 latach mam go dość a najgorsze że nie mam mozliwości sie na razie od niego uwolnić.
Polima [2010-05-10 19:03:03]
Odradzam DomBank. 3,5 miesiąca załatwiają mi kredyt hipoteczny. Na początku złożyłem wszystkie wymagane dokumenty. Po ok. dwóch tygodniach zażądali zaświadczenia o konsolidowanym kredycie. I dopiero się zaczęło. Średnio co dwa tygodnie żądali ode mnie to zaświadczenia o zarobkach ( bo się przedawniło ) to ponownie zaświadczenia o konsolidowanych kredytach. Na końcu jak zacząłem już wydzwaniać na ostro to powiedzieli mi, że za mała wartość nieruchomości.
PIK [2010-03-25 23:06:27]
Jestem posiadaczem kredytu w DOM BANKU - okres trzydzieści lat. Niestety nie jestem zadowolony z tego poniewą Bnak nie liczy Franka po kursie NBP tylko po swoim. Może są szybcy i mniej wymagający ale odbija się to niestety na naszych kieszeniach.
aneta [2010-03-14 20:29:38]
witam ile trzeba miec dzialnosc zeby otrzymac tu pozyczke hipoteczna?w dom banku
komandos [2010-03-07 13:07:02]
Czy w Dombanku ( GNB ) robią problem w przypadku kredytowania remontu na wsi ?
Marek [2010-03-02 12:46:25]
Dla tych ktorzy otrzymali propozycje z DB na NBP przypomne ze jezeli nie splacicie kredytu przed wejsciem Polski do strefy Euro najprawdopodobniej ponownie zaplacicie za aneks do umowy ze zmiany z PLN na EUR w wysokosci 1%.
Piotr [2010-03-01 12:38:43]
Marek Ja mam propozycję zmiany kursu DB na NBP. I raczej go podpiszę tylko w par.3 jest zapis, który proponowany procent zmienia o 0,27% w górę. Moim zdaniem to jest specjalnie żeby widziec X a doliczą X+coś tam. Spradwdź to. Napisałem im, że z par.3 w takim brzmieniu nie podpiszę. Ogólnie z kredytu jestem zadowolony, na dziś do spłaty 75 kCHF - rata mimo wszystko nie zabija, ostatnia 855 zł. Kredyt w 2006 roku dostałem szybko, sprawnie i tanio, a wtedy spread był chyba 13 gr. czyli tyle co wszędzie i kto sie mógł spodziwać dzisiejszego na poziomie 36 gr. Reszta OK.
Strona opinii:   « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 »
Wszystkich opinii: 203

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl