Toyota Bank - Aktualna Oferta


Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność od 2000 roku. W 2002 bank uruchomił działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Usługi banku skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Wszystkie usługi banku Toyota są dostępne przez nowoczesny system bankowości internetowej. Bezpłatne konto osobiste Toyota banku, które zwycięża w rankingach, jest korzystnie oprocentowane i umożliwia bezpłatne wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Wszystkie karty kredytowe i debetowe są wyposażone w mikroprocesor. W ofercie banku znajdują się też atrakcyjne pożyczki, lokaty i kredyty samochodowe.


Aktualna Oferta:

Tojota bank
Toyota Bank
Karty kredytowe

  • Wysokość limitu kredytowego: od 5000
  • Okres bezodsetkowy: do 56 dni
  • Atuty oferty:  bezpłatne wydanie; bezpieczna: mikroprocesor + indywidualne limity transakcji; przyjazny system internetowy
Aktualna oferta kont Toyota Bank: https://www.toyotabank.pl/
Opinie konto Jedyne Toyota Bank: http://www.tanie-konto.pl/toyota-bank/konto-jedyne/
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 22)
anonim [2013-12-18 11:20:16]
Toyota- totalna katastrofa, bałagan w dokumentach, bezsensowne przypomnienia o wpłacie raty i monity po 50zł, kiedy kredyt spłacany jest regularnie. Za wcześniejsze spłacenie kredytu wyliczą Wam tak, że okaże się, że jeszcze i tak sporo macie dopłacić. I na pewno to nie bank straci, a Wy. NIE POLECAM!
paweł [2013-09-20 14:33:45]
Kończę spłacać u nich drugi kredyt.Dostałem już dwie opłaty po 50 zł za niedostarczenie dokumentów bez żadnego przypomnienia. To jest mój drugi i ostatni kredyt w tym banku. Nie polecam!
jon [2013-08-29 17:19:05]
kupilem u nich sam toyota na raty splacalem przez 4 lata potem stracilem prace i bylem zmuszony oddac samochod po pol roku przyslali mi pismo ze musze zaplacic 20000 to poprostu niedoopisania dla mnie to zlodzieje
obolobol 1 [2011-02-15 19:00:04]
Mam fatalną opinię o tym Banku tzn.Toyota Bank.Skrajna pazerność,generalnie nikt nic nie wie,tylko opłaty karne i tak ciągle.Odradzam,żadnych kontaktów.Wypowiedzi wcześniejsze absolutnie prawdziwe i grzecznie delikatne.
AVE [2010-06-18 22:55:30]
Po co im ubezpieczenie:( to jest absurd ja im nie wysylam :) logiczne,ze bez oc nie można jeździc:( wystarczy,że oplacam! zawsze można to udowodnic,a kara to jest pretekst,zeby zarobic, co do rat to się zgodze,mnie też podnosili raty.
krukrzys [2010-04-20 21:23:36]
Otrzymalem monit za 50,- za " nie dostarczenie w terminie"dokumentow OC iAC. Z tym, ze ani w umowie ani w warunkach OWKK (tak, sa takie) nie ma mowy jaki to jest termin. W reklamacji poprosilem o wskazanie "terminu" w dokumentach. Otrzymalem, odpowiedz, ze "zaszły wszelkie przesłanki do pobrania opłaty", nic natomiast gdzie jest i jaki jest termin dostarczenia.!!! Widze, ze nie tylko ja jestem ofiarą "dojenia" przez TB i mysle,że jest to dzialanie stosowane wobec wszystkich klientów. Myślę, że zachodzą wszelkie przesłanki, aby złożyć skarge do UOKIK na takie działanie banku. Prosze o podpowiedz, czy się mylę, czy mam racje? Jesli są inne ofiary wyludzania przez TB prosze o kontakt. Moj adres krukrzys@wp.pl P.S. O podnoszonych ratach przez Bank z litosci nawet nie wspomnę ( a jaka pokręcona argumentacja banku, typu: w Stanach jest kryzys....)
Darek [2010-04-13 00:33:24]
Potwierdzenia ubezpieczenia auta w kredycie wysyłajcie tylko listem poleconym i koniecznie trzymajcie potwierdzenia nadania.Ja miałem podobnie jak art ,wysłałem faxem w salonie w kwietniu a oni po 11 miesiącach dowalili mi karę za to że zgubili ten dokument (akurat gdy kredyt mi sie kończył).
spetula [2010-04-01 17:53:22]
Ja też o oprocentowaniu. Potwierdzam wszystko co piszą moi przedmówcy. Chciałem dodać tylko, że na moje pytanie czemu nie obniżają oprocentowania skoro WIBOR spada, beztalencie z Toyoty Bank napisało mi, że koszt piniądza wzrasta. Zapraszam pracowników TB na szkolenie z cyklu definicja WIBOR. Chociaż to może być zbyt skomplikowane nawet dla zarządu TB.
art [2010-03-10 08:25:28]
Wysylaja wezwania bez jakichkolwiek wczesniej informacji dla klienta. Jedno wezwanie 50zł. Moje tyczylo braku faxu polisy ubezpieczeniowej. Jakos przez ponad 3 lata nie bylo im to potrzebne a teraz gdy kredyt sie konczy i nie chce nastepnego wysylaja wezwanie. Poprostu chamstwo i dranstwo dobrze ze koncze juz splate, ale nigdy wiecej toyota bank.
ewszek [2010-03-07 11:13:36]
4 lata temu kupiłem w oparciu o kredyt z Toyota bank samochód.Co roku ubezpieczałem samochód w salonie dilera. Aktualnie bank poinformował mnie pisemnie iż nie otrzymali do tej pory dokumentów odnośnie ubezpieczenia. Doliczyli do kredytu 50 zł za wezwanie. Bałagan jaki mają iż po 4 latach się przebudzają odnośnie braku polis świadczy tylko o takiej instytucji finansowej w samych minusach. Kilka miesięcy temu założyłem tam konto i naprawdę zaczynam się bać o moje pieniądze.
Strona opinii:   [1] 2 3 »
Wszystkich opinii: 22

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl