Lukas Bank - Aktualna Oferta


LUKAS Bank SA to nowoczesny bank detaliczny, ukierunkowany na obsługę klientów indywidualnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.  Lukas jest jednym z liderów na rynku kredytów konsumenckich udzielającym kredytów ratalnych na zakup towarów i usług dla klientów indywidualnych, pożyczek gotówkowych i kredytów samochodowych oraz hipotecznych.  Wysokie oceny i opinie Lukas Bank otrzymuje nie tylko od specjalistów, ale również od swoich Klientów. Od 2001 roku strategicznym akcjonariuszem LUKAS Banku SA, jest francuski bank Crédit Agricole. Tym samym LUKAS Bank jest częścią jednej z największych instytucji finansowych świata.

Credit Agricole - Aktualna Oferta:

Wasze Opinie (liczba komentarzy: 205)
Tomekzlublina [2014-02-21 11:40:09]
A ja Też się nie zgodzę z opiniami na temat tego banku. Bo jak coś się bierze to trzeba spłacać w terminie, a nie płakać większość banków credytowych nie chce dawać rencistom socjalnym na stałe kredytu, a ty bez problemu kupiłem laptopa na raty zadowolony. Wziąłem 700 zł bo potrzebowałem na wyjazd spłacam zostalo mi i jeszcze 4 raty i jestem z tego Banku zadowolony więc nie mówcie że są złodziejami
sylwia3117 [2014-02-05 12:45:00]
Po pierwsze ubezpieczenie wybiera klient a nie bank za niego decyduje.powiem szczerze to jest naj gorszy bank na rynku polskim ja wzięła kredyt na 10000ty.a ma od oddania 19000ty.oprocentowanie wynosi w skali rzeczywistej 39,8% w ciągu roku.a pracownik nie umiał mi ODP na zadane pytanie dlaczego nie mogę zrezygnować z ubezpieczenia a on ze do tej pory nikt o to go nie pytał.wiec ludzie zacznijcie walczyć z bankie o swoje prawa.
bożena [2014-01-30 20:25:17]
Ja miło oceniam współpracę z tym bankiem- pierwszy raz zostałam przez bank potraktowana jak Klient a nie jak potencjalny złodziej. Pewnie ma z tym coś wspólnego umowa na stałe i ładny BIK ale sama go sobie wypracowałam... Spłacając zawsze wszystko na czas. Tak czy inaczej, minimum formalności, szybka decyzja i pieniądze na koncie w pół godziny. Ja polecam. Pozdrawiam Panie z CA:)
Grzegorz Wałbrzych [2013-12-19 06:56:48]
Za czasów Lukas Banku polecałem innym otwarcie konta. E-konto i jedna tylko opłata za token. W tej chwili płaci się za wszystko. W poniedziałek przelałem pieniądze na spłatę kredytu gotówkowego. Po dwóch dniach dzwonię i okazuje sie że kredyt się jeszcze nie zamknął-mimo 2 tys wpłaconych wiecej niz wyliczone przez infolinie. System ma dwie doby by rozliczyc kredyt ( wiadomo kwota to 50 tys) wiec odsetki policza sie i zwrot ubezpieczenia sie zmniejszy, a najlepsze jest to ze jak chce potwierdzenie na pismie to po 21 dniach otrzymam ale 50 zł opłata.Uciekam od nich po 10 latach.
wkurzony [2013-12-12 12:34:11]
W październiku brałem kredyt,zanim jednak zgłosiłem się do placówki po pożyczkę,zadzwoniłem na infolinię,żeby dowiedzieć się o szczegółach.Pan w tel.sprawdził moją zdolność kredytową i stwierdził,że mogę wziąć pożyczkę,po czym podliczył mi wysokość każdej raty (585zł)Gdy pojechałem do placówki Credit Agricole pani wyliczyła mi już spłatę w wysokości 600zł.Poiwiedziała mi,że raty mogę płacić w placówce w swojej miejscowości,bo brałem w innej i żeby nie płącić dodatkowych opłat to właśnie tam,a nie na poczcie.Gdy przyszło mi do spłacenia 1-ej raty,pani doliczyła 2.4zł.prowizji.Ja pytam jakim prawem?Przecież nie płaciłem przez pośredników,tylko na miejscu?!!!
Marek [2013-12-02 10:58:41]
Mam tam kredyt. Koszmar. Nikt nic nie wie, nic nie działa. Wizyty i wizyty w banku i ciągle jest nie tak. Pragne już tylko szybko spłacić i zapomnieć o tym banku.
pat [2013-11-30 23:47:48]
Witam Ja też załuje że nie wzięłam sobie do serca opinii o tym banku. Dwa miesiące mielil wniosek wszystko wydawało się ok, doradca nas zapełniał że jesteśmy dobrymi klientami. Po czym odmowili kredytu, zmarnowali nasz czas...
zaja [2013-11-30 14:53:42]
Nie polecam tego banku! Nie mam ochoty się rozpisywać, jak inni, ale mam podobne doświadczenie. Najpierw :"gruszki na wierzbie" a potem ignorancja i olewka. Czasami warto uwierzyć w to, co na necie piszą, a przynajmniej dobrze sprawdzić. Nigdy więcej nie wejdę do tego banku;
johny bravo [2013-11-25 22:34:51]
Jestem zadowolony z Credit Agricole. Udało mi się zakupić wymarzone mieszkanie jeszcze w tym roku. Nie było łatwo w załatwieniu kredytu, wymagania spore, ale z pomocą doradcy udało mi się to załatwić. Polecam osobę z Gdańsk - Wrzeszcz.
anonim [2013-10-16 11:45:26]
NIE POLECAM. Oferta kredytu mieszkaniowego: dość dobra. Opieka doradcy: Gdańsk, Grunwaldzka 99/101 Tel. Doradcy Hipotecznego: 512 191 467 – ładne słówka na początku, potem brak kompetencji i ignorancja. W pewnym momencie przestał się kontaktować (ostatnie wiadomości 1,5 miesiąca od złożenia wniosku „Proszę o 2 dni. Walczę w centrali o Państwa warunki”, „jestem na spotkaniu, oddzwonię” nie oddzwonił już nigdy (może przestał pracować). Żeby być dobrym doradcą trzeba mieć trochę doświadczenia życiowego – kredyt mieszkaniowy to nie zakup lodówki. Kontakt z centralą: po dwóch miesiącach od złożenia wniosku napisałem reklamacje . Po trzech miesiącach od złożenia wniosku nie wydano formalnej decyzji. Miesiąc czekałem na odpowiedź w spawie reklamacji. Bank umył ręce: napisano, że to maja wina, bo postawiłem warunek. Oczywiście, którego bank nie miał ochoty zaakceptować. Chciałem być ich klientem – nigdy nie będę i odradzam innym. Są jeszcze inne banki. Zachowałem zdrowy rozsądek i złożyłem wnioski jeszcze w trzech innych bankach – oba PKO i BZ wydały decyzje w ciągu dwóch tygodni. PODSUMOWYJĄC: jeżelibym zaufał tylko dość dobrej ofercie, dziś musiałbym ponosić konsekwencje za przekroczenie terminów umowy przedwstępnej.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 205

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl