Open Finance - Oferta


Open Finance S.A. jest firmą pośrednictwa finansowego, pomagającą klientom indywidualnym znaleźć optymalne rozwiązania finansowe. Pracownicy Open Finance to doskonale przeszkoleni specjaliści w zakresie finansów osobistych. Posiadają doświadczenie wyniesione z najlepszych polskich instytucji finansowych, banków oraz towarzystw funduszy inwestycyjnych. Eksperci Open Finance oferują bezpłatną pomoc w uzyskaniu optymalnej oferty kredytowej. Towarzyszą klientowi od momentu wyboru oferty do finalizacji umowy z bankiem. Cały proces kredytowy odbywa się szybko i sprawnie.


Open Finance
- Aktualna Oferta:
openfinance
Open Finance

Kredyt mieszkaniowy


 • Open Finance bezpłatnie:
 • Porówna oferty 14 banków
 • Wybierze najkorzystniejszą walutę i oprocentowanie
 • Wytłumaczy Ci w jaki sposób oferty bankowe różnią się od siebie
 • W prosty sposób pomoże Ci załatwić wszystkie formalności
 • Pomoże podpisać umowę kredytową z bankiem

Więcej informacji: Pomoc eksperta Open Finance w wyborze kredytu mieszkaniowego

openfinance
Open Finance

Kredyt konsolidacyjny


 • Open Finance bezpłatnie pomoże Ci w zamianie kilku dotychczasowych kredytów na jeden tańszy!
 • Możesz obniżyć wysokość swoich rat nawet o 50%
 • Ekspert wybierze najkorzystniejszą ofertę kredytową
 • W prosty sposób pomoże pozałatwiać wszystkie formalności

Więcej informacji: Pomoc eksperta Open Finance w wyborze kredytu konsolidacyjnego

openfinance
Open Finance

Pożyczka hipoteczna


 • Pożyczka hipoteczna daje Ci możliwość uzyskania taniej gotówki, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel
 • Dzięki zabezpieczeniu w postaci hipoteki ustanawianej na nieruchomości otrzymujesz ofertę oprocentowaną tak nisko, jak kredyt mieszkaniowy
 • Open Finance zaoferuje Ci pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty pożyczki hipotecznej
 • Dopasujesz ratę pożyczki do Twoich możliwości
 • W prosty sposób pomoże pozałatwiać wszystkie formalności

Więcej informacji: Pomoc eksperta Open Finance w wyborze pozyczki hipotecznej

Wasze Opinie (liczba komentarzy: 179)
Oszukany [2018-12-24 14:45:30]
zdecydowanie odradzam Kielce. Podstępnie z premedytacją wcisnięto mi dziesieciokrotke. Omijać zdaleka tych naciągaczy.
PPati [2018-11-01 19:36:26]
Skorzystałam z pomocy przy konsolidacji kilku starych kredytów, do tej pory dostawałam same odmowy, nie miałam zdolności. A tutaj bardzo duża pomoc w oddziale w W-wie przy Złotych tarasach, p. Andrzej stanął na głowie, powalczył w kilku bankach i udało się, mam spokój na lata :):):)
znawca23 [2018-10-14 20:50:54]
witam zdecydowanie nie polecam ,brak rzetelnej wiedzy wprowadzanie klientów w błąd ,nigdy więcej nieskorzystałbym z pomocy openfinance w Grudziądz
Aneta [2018-09-27 11:46:28]
Zdecydowanie ODRADZAM. Korzystaliśmy z usług Pana Pasturczaka z Open FInance Narutowicza ŁÓdź, niestetu doradca kłamie oszukuje, mówi że złożył dokumenty a tego nie zrobił. Złożyliśmy reklamację do firmy na postępowanie doradcy, niestety firma nie widzi problemu. Lepiej pofatygować się samemu, zaoszczędzicie Państwo nerwy i czas.
karmar [2018-09-18 08:12:07]
Zdecydowanie nie polecam! W tym roku zdecydowaliśmy się skorzystać z ich usług, jeśli chodzi o kredyt hipoteczny. Wniosek został złożony pod koniec lipca, a kredytu...jak nie ma, tak nie ma...Żadnych gwarancji, ze sprawa w ogóle się zakończy. Pan doradca za top uspokaja i z uporem twierdzi, ze dwumiesięczne oczekiwanie na decyzję kredytową jest ok. Mija się z prawda i za każdym razem daje inne, niepoparte niczym informacje.
Antoni [2018-07-13 13:59:49]
Zdecydowanie nie polecam. Produkty inwestycyjne są tak skonstruowane,że zawsze przynosza straty.Prowizje wysoką pobierają z góry.A ZYSKI nie pokrywają kosztów obsługiNierentowną inwestycję nie można zamknąć bo opłaty są równowarte wielkości wkladu.ROZBÓJ W BIAŁYCH REKAWICZKACH!
anonim [2018-06-22 23:32:35]
Ja korzystalam ale trafilam na niekompetentna osobę. Jestem bardzo zawiedziona zmarnowalam czas . Pani z Bielska Bialej powiedziala na dzien dobry " w zasadzie to ja jestem juz spozniona powinnam z pracy juz wyjsc " to po co sie umawia ? Nie umiala zdolnosci obliczyc ani zadnej raty nawet nie sprawdzila ktory bank jaka postada oferte. Masakra
Paul Moritz [2018-05-01 10:12:14]
Cześć, jestem Paul Moritz, legalny i rzetelny pożyczkodawca. Udzielam pożyczek na jasnych i zrozumiałych warunkach z oprocentowaniem 3%. Podaję kredyty biznesowe, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki, aby spłacić rachunki. Jeśli potrzebujesz pożyczki, musisz się ze mną skontaktować bezpośrednio teraz: paulhelpfund@yahoo.com Niech cię Bóg błogosławi. Pozdrowienia, Pan Paul Moritz Email: paulhelpfund@yahoo.com Whatsapp: +91 733 787 3110
Dave [2018-01-15 13:35:26]
Banda złodziei, nie polecam, chyba że chcecie zasilić konta prezesów. Nic tu nie zyskacie oprócz rozczarowania i wielkich nerwów.
Dave [2018-01-15 13:35:11]
Banda złodziei, nie polecam, chyba że chcecie zasilić konta prezesów. Nic tu nie zyskacie oprócz rozczarowania i wielkich nerwów.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 179

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl