Open Finance - Oferta


Open Finance S.A. jest firmą pośrednictwa finansowego, pomagającą klientom indywidualnym znaleźć optymalne rozwiązania finansowe. Pracownicy Open Finance to doskonale przeszkoleni specjaliści w zakresie finansów osobistych. Posiadają doświadczenie wyniesione z najlepszych polskich instytucji finansowych, banków oraz towarzystw funduszy inwestycyjnych. Eksperci Open Finance oferują bezpłatną pomoc w uzyskaniu optymalnej oferty kredytowej. Towarzyszą klientowi od momentu wyboru oferty do finalizacji umowy z bankiem. Cały proces kredytowy odbywa się szybko i sprawnie.


Open Finance
- Aktualna Oferta:
openfinance
Open Finance

Kredyt mieszkaniowy


 • Open Finance bezpłatnie:
 • Porówna oferty 14 banków
 • Wybierze najkorzystniejszą walutę i oprocentowanie
 • Wytłumaczy Ci w jaki sposób oferty bankowe różnią się od siebie
 • W prosty sposób pomoże Ci załatwić wszystkie formalności
 • Pomoże podpisać umowę kredytową z bankiem

Więcej informacji: Pomoc eksperta Open Finance w wyborze kredytu mieszkaniowego

openfinance
Open Finance

Kredyt konsolidacyjny


 • Open Finance bezpłatnie pomoże Ci w zamianie kilku dotychczasowych kredytów na jeden tańszy!
 • Możesz obniżyć wysokość swoich rat nawet o 50%
 • Ekspert wybierze najkorzystniejszą ofertę kredytową
 • W prosty sposób pomoże pozałatwiać wszystkie formalności

Więcej informacji: Pomoc eksperta Open Finance w wyborze kredytu konsolidacyjnego

openfinance
Open Finance

Pożyczka hipoteczna


 • Pożyczka hipoteczna daje Ci możliwość uzyskania taniej gotówki, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel
 • Dzięki zabezpieczeniu w postaci hipoteki ustanawianej na nieruchomości otrzymujesz ofertę oprocentowaną tak nisko, jak kredyt mieszkaniowy
 • Open Finance zaoferuje Ci pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty pożyczki hipotecznej
 • Dopasujesz ratę pożyczki do Twoich możliwości
 • W prosty sposób pomoże pozałatwiać wszystkie formalności

Więcej informacji: Pomoc eksperta Open Finance w wyborze pozyczki hipotecznej

Wasze Opinie (liczba komentarzy: 171)
Dave [2018-01-15 13:35:26]
Banda złodziei, nie polecam, chyba że chcecie zasilić konta prezesów. Nic tu nie zyskacie oprócz rozczarowania i wielkich nerwów.
Dave [2018-01-15 13:35:11]
Banda złodziei, nie polecam, chyba że chcecie zasilić konta prezesów. Nic tu nie zyskacie oprócz rozczarowania i wielkich nerwów.
Dorota [2017-12-08 16:24:38]
W roku 2008 skorzystałam z pomocy Open Finanse przy kredycie hipotecznym. Doradca open przy okazji zaproponował mi produkt inwestycyjny 1.Multi PIN AEGON 2008 PLUS- Sumienie odprowadzałam składki które wyniosły 17372,40.Z moich comiesięcznych wpływów były opłacane składki za zarządzanie. Rok temu chciałam zlikwidować konto. Przelał mi na konto AEGON część pieniędzy w kwocie 12 tyś. Do wypłaty rok temu pozostało 5 tyś .Na dzień dzisiejszy moje pieniądze pozostawione na 2-funduszach topnieją. 2 fundusze są w likwidacji .Po przeliczeniu jednostek zostało 1500 zł.(nie mogę ich nadal wypłacić ) 2.Umowa lokaty Inwestycyjnej NOBLE BANK-zawarta 2010 roku. Wpłaciłam 20390zł.Przez 4 lata nie miałam dostępu do tych pieniędzy nie otrzymałam żadnego loginu do konta. Nie przychodziły żadne listy z saldem konta . 3.Absolutna Stopa Zwrotu-założona 2012 roku. Wpłaciłam 20370zł.Dzisiaj mój rachunek jest ujemny i wynosi około 17 tys. Nie mogę nic z tymi pieniędzmi zrobić bo za wyjście jest opłata. Patrzę tylko jak pieniądze topnieją. Skorzystałam za jego namową z produktu,który przyniósł same straty. Doradca nie sprawdził mojego dotychczasowego doświadczenia z inwestycjami. Jestem pewna ,że jego interes (prowizja)był ważniejszy niż mój zysk i bezpieczeństwo moich pieniędzy.Doradca nie zapytał się o moje doświadczenie inwestycyjne wykorzystując w ten sposób moją niewiedzę .Nigdy wcześniej nie korzystałam z tego typu produktu. -wypracowany zysk miał być na ewentualną nadpłatę mojego kredytu hipotecznego ztw."poduszka finansowa" .Doradca kilkakrotnie zapewniał mnie że jest w stanie przewidzieć zyski i że z pewnością nadpłacę kredyt.Pokazywał mi fikcyjne wykresy pokazujące fikcyjne zyski.Pośrednik podkreślał profesjonalizm zarządzających funduszem i co najważniejsze doradca nie podkreślił że tak samo jak mogę zarobić mogę stracić. .Celowo zachęcił mnie do zainwestowania dużo wyższej kwoty niż zamierzałam ,argumentując to wyższymi zyskami. Ja skorzystałam pod wpływem nacisku Doradcy z produktu ,który nie był adekwatny do mojego doświadczenia inwestycyjnego.Dzisiaj 08.12.2017r byłam w open finanse zlikwidować fundusz ABSOLUTNA STOPA ZWROTU.wpłaciłam 21 tyś dzisiaj do wypłaty mam 17600.STRATA 3400 zł.Jest to moja trzecia inwestycja z której wychodzę z minusem.NIKOMU NIE POLECAM OPEN FINANSE.UWAŻAJCIE
oszukana [2014-02-12 12:14:32]
Zdecydowanie NIE POLECAM "oszczędzania " z OPEN FINANCE szczególnie z oddziałem przy RONDZIE ONZ w Warszawie. Doradzają ale NA PEWNO nie tym którzy do nich przychodzą. Ich klientami są BANKI I FIRMY UBEZPIECZENIOWE.
arek [2014-01-27 15:55:51]
korzystaliśmy z żoną z usług open finance przy kredycie hipotecznym, byliśmy zadowoleni z doradcy, wypytał o naszą sytuację finansową przedstawił nam oferty najodpowiedniejszych banków dla nas, pomógł w zebraniu dokumentów, wszystko profesjonalnie i dosc szybk - zależało nam na czasie, przed końcem roku, bo niee mieliśmy wkładu własnego, ja polecam
magda [2014-01-02 14:52:21]
korzystałam z usług open finance przy kredycie hipotecznym i jestem bardzo zadowolona,doradca porównał mi oferty różnych banków, odpowiedział wyczerpująco na pytania, był dostępny na każdy mój telefon, co jest ważne, gdy podejmujemy decyzję na pół życia, polecam!
Justyna [2013-12-05 15:05:26]
Ja mam pozytywne doświadczenia z doradcą Open Finance, dostaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na nasze pytania. Spotkanie było naprawdę pomocne, nie wiem czy sami dalibyśmy radę wybrać kredyt i załatwić wszystkie formalności.
Doradca [2013-11-22 21:48:16]
Kredyt hipoteczny dopasujesz ratę kredytu do swoich możliwości wybierzesz najkorzystniejszą walutę i oprocentowanie w prosty sposób załatwisz wszystkie formalności Bezpłatne porównywanie kredytów hipotecznych.. Nie bądź skazany na porażkę lub popełnienie gafy..
klient [2013-11-16 11:11:49]
Wreszcie Getin Bank pokazał prawdziwe oblicze i to dobrowolnie sam od siebie pokazując reklamę swojego nowego produktu i powołując się na nowelę Stevensona pt. Doktor Jekyl i mister Hyde Ludzie wiedzą o czym jest ta nowela przypomnę O mordercy. , oszuście , pedofilu, i który wszystkie te przestępstwa kamufluje pod postacią szlachetnego człowieka , lepszej reklamy Getin Bank nie mógł wymyślić i TERAZ NIE MÓWCIE ŻE NIE WIEDZIELIŚCIE Z KIM MIELIŚCIE DO CZYNIENIA
artur [2013-09-20 15:44:59]
skorzystałem z usług doradcy open finance przy Domaniewskiej w Warszawie, musze powiedzieć, ze bardzo profesjonalna usługa, nie wyobrażam sobie biegania po wszystkich bankach i porównywania samemu ofert, Pan odpowiedział na wszystkie moje pytania, sam wypytał o moją sytuację finansową, porównał oferty kilku banków, powiedział, gdzie mam największe szanse dostać kredyt, gdzie wymagają jakich dokumentów, bardzo profesjonalnie, polecam!
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 171

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl