Open Finance - Oferta


Open Finance S.A. jest firmą doradztwa finansowego, pomagającą klientom indywidualnym znaleźć optymalne rozwiązania finansowe. Firmę tworzą ludzie, którzy zbudowali w Polsce kategorię doradztwa finansowego. Doradcy Finansowi Open Finance to doskonale przeszkoleni specjaliści w zakresie finansów osobistych. Posiadają doświadczenie wyniesione z najlepszych polskich instytucji doradztwa finansowego, banków oraz towarzystw funduszy inwestycyjnych. Doradcy Open Finance oferują bezpłatną pomoc w uzyskaniu optymalnej oferty kredytowej. Towarzyszą klientowi od momentu wyboru oferty do finalizacji umowy z bankiem. Cały proces kredytowy odbywa się szybko i sprawnie.


Open Finance
- Aktualna Oferta:
openfinance
Open Finance

Kredyt mieszkaniowy


 • Doradca Open Finance bezpłatnie:
 • Porówna oferty 24 banków
 • Wybierze najkorzystniejszą walutę i oprocentowanie
 • Wytłumaczy Ci w jaki sposób oferty bankowe różnią się od siebie
 • W prosty sposób pomoże Ci załatwić wszystkie formalności
 • Pomoże podpisać umowę kredytową z bankiem

Więcej informacji: Pomoc doradcy Open Finance w wyborze kredytu mieszkaniowego

openfinance
Open Finance

Kredyt konsolidacyjny


 • Doradca Open Finance bezpłatnie pomoże Ci w zamianie kilku dotychczasowych kredytów na jeden tańszy!
 • Możesz obniżyć wysokość swoich rat nawet o 50%
 • Doradca wybierze najkorzystniejszą ofertę kredytową
 • W prosty sposób pomoże pozałatwiać wszystkie formalności

Więcej informacji: Pomoc doradcy Open Finance w wyborze kredytu konsolidacyjnego

openfinance
Open Finance

Pożyczka hipoteczna


 • Pożyczka hipoteczna daje Ci możliwość uzyskania taniej gotówki, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel
 • Dzięki zabezpieczeniu w postaci hipoteki ustanawianej na nieruchomości otrzymujesz ofertę oprocentowaną tak nisko, jak kredyt mieszkaniowy
 • Doradca Open Finance zaoferuje Ci pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty pożyczki hipotecznej
 • Dopasujesz ratę pożyczki do Twoich możliwości
 • W prosty sposób pomoże pozałatwiać wszystkie formalności

Więcej informacji: Pomoc doradcy Open Finance w wyborze pozyczki hipotecznej

Wasze Opinie (liczba komentarzy: 168)
oszukana [2014-02-12 12:14:32]
Zdecydowanie NIE POLECAM "oszczędzania " z OPEN FINANCE szczególnie z oddziałem przy RONDZIE ONZ w Warszawie. Doradzają ale NA PEWNO nie tym którzy do nich przychodzą. Ich klientami są BANKI I FIRMY UBEZPIECZENIOWE.
arek [2014-01-27 15:55:51]
korzystaliśmy z żoną z usług open finance przy kredycie hipotecznym, byliśmy zadowoleni z doradcy, wypytał o naszą sytuację finansową przedstawił nam oferty najodpowiedniejszych banków dla nas, pomógł w zebraniu dokumentów, wszystko profesjonalnie i dosc szybk - zależało nam na czasie, przed końcem roku, bo niee mieliśmy wkładu własnego, ja polecam
magda [2014-01-02 14:52:21]
korzystałam z usług open finance przy kredycie hipotecznym i jestem bardzo zadowolona,doradca porównał mi oferty różnych banków, odpowiedział wyczerpująco na pytania, był dostępny na każdy mój telefon, co jest ważne, gdy podejmujemy decyzję na pół życia, polecam!
Justyna [2013-12-05 15:05:26]
Ja mam pozytywne doświadczenia z doradcą Open Finance, dostaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na nasze pytania. Spotkanie było naprawdę pomocne, nie wiem czy sami dalibyśmy radę wybrać kredyt i załatwić wszystkie formalności.
Doradca [2013-11-22 21:48:16]
Kredyt hipoteczny dopasujesz ratę kredytu do swoich możliwości wybierzesz najkorzystniejszą walutę i oprocentowanie w prosty sposób załatwisz wszystkie formalności Bezpłatne porównywanie kredytów hipotecznych.. Nie bądź skazany na porażkę lub popełnienie gafy..
klient [2013-11-16 11:11:49]
Wreszcie Getin Bank pokazał prawdziwe oblicze i to dobrowolnie sam od siebie pokazując reklamę swojego nowego produktu i powołując się na nowelę Stevensona pt. Doktor Jekyl i mister Hyde Ludzie wiedzą o czym jest ta nowela przypomnę O mordercy. , oszuście , pedofilu, i który wszystkie te przestępstwa kamufluje pod postacią szlachetnego człowieka , lepszej reklamy Getin Bank nie mógł wymyślić i TERAZ NIE MÓWCIE ŻE NIE WIEDZIELIŚCIE Z KIM MIELIŚCIE DO CZYNIENIA
artur [2013-09-20 15:44:59]
skorzystałem z usług doradcy open finance przy Domaniewskiej w Warszawie, musze powiedzieć, ze bardzo profesjonalna usługa, nie wyobrażam sobie biegania po wszystkich bankach i porównywania samemu ofert, Pan odpowiedział na wszystkie moje pytania, sam wypytał o moją sytuację finansową, porównał oferty kilku banków, powiedział, gdzie mam największe szanse dostać kredyt, gdzie wymagają jakich dokumentów, bardzo profesjonalnie, polecam!
magda [2013-09-09 11:32:17]
pracuje w Open Finance od 5 lat, praca jest ciężka i czasami stresująca, ale nie narzekam, lubię wyzwania i czas jaki tu pracuję świadczy o tym, ze jest dobrze :) atmosfera w pracy jest super, a do tego lubię pracę z ludźmi, no i można nieźle zarobić
Tomek [2013-09-03 19:11:52]
Open Finance mogę ocenić w kontekście innych doradców kredytowych, z którymi miałem do czyniania przed sprawdzaniem zdolności kredytowj. W każdym razie, opinie mam umiarkowaną. Mam działalność gospodarczą od niecałego roku i wiedziałem, że tylko GNB da mi kredyt i PKO. To samo potwierdzili mi w openie. Złożyłem wniosek do PKO, a w tam nagla zmieniły się warunki i mnie osesłali z kwitkiem. W GNB mam oprocentowanie 3,5% plus ubezpieczenie. Nie jest źle. Niezależny doradca przedstawił mi podbne warunki. Może kluczem po prostu jest konsultowanie z różnymi podmiotami swoich finansów.
nol [2013-07-30 19:33:01]
Open=Getin
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 168

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl