Gotówka na poczcie dla posiadaczy kart PKO BP
PKO Bank Polski we współpracy z Pocztą Polską zaoferował nową usługę posiadaczom kart płatniczych wydanych przez bank – możliwość wypłaty gotówki na poczcie.

Współpraca pomiędzy PKO BP a Pocztą Polską ma duży potencjał, chcemy wykorzystać wszystkie atuty z niej wynikające, tak, by obie strony jak najbardziej na tym skorzystały. – powiedział Wojciech Kwiatkowski, wiceprezes Zarządu PKO BP nadzorujący Obszar Usług i Współpracy z Pocztą – Dostęp do sieci ośmiu tysięcy placówek pocztowych na terenie całego kraju otwiera przed nami wiele możliwości. Zaoferowanie posiadaczom kart PKO BP usługi wypłaty gotówki w okienkach pocztowych jest jednym z pierwszych odczuwalnych dla klientów efektów naszej współpracy.

Klienci PKO BP będą mogli skorzystać z usługi w wybranych urzędach pocztowych wyposażonych w terminale POS i oznaczonych znakiem akceptacji widniejącym na karcie – VISA i MasterCard. Terminale te instaluje i obsługuje Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService (Grupa Kapitałowa PKO BP).

W chwili obecnej wypłata gotówki na kartę dostępna jest w 1250 urzędach pocztowych w Katowicach, Kielcach, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. W lipcu br. usługa będzie uruchomiona w 500 placówkach w Poznaniu i 123 w Szczecinie. W kolejnych miesiącach „bankomaty w okienkach” pojawią się jeszcze w blisko tysiącu urzędów pocztowych w Rzeszowie, Olsztynie, ́odzi, Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku i Lublinie. W sumie do końca roku usługa będzie dostępna w 3 tysiącach urzędów pocztowych.

Maksymalna kwota operacji wynosi 5.000 zł, jednak nie więcej niż limit wypłaty gotówki dla konkretnej karty. Prowizja za wypłatę kartami PKO Graffiti i PKO Ekspres wynosi 1,1 zł, a w przypadku pozostałych kart równa jest opłacie za wypłatę gotówki w kraju.
Oprócz wypłaty gotówki, w urzędach pocztowych wyposażonych w terminale POS możliwe jest także doładowanie telefonu komórkowego wszystkich operatorów działających na naszym rynku.

PKO Bank Polski jest największym wydawcą kart bankowych w Polsce – wydał ich już ponad 7 milionów sztuk, w tym blisko 950 tys. kart kredytowych.

źródło: PKO BP
Dodano: 2007-07-07
Powiązane tagi
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 0)

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl