Najlepiej jest przenieść kredyt hipoteczny do mBanku

Dzięki ofercie refinansowej w mBanku, Klienci mogą znacznie obniżyć wysokość miesięcznej raty zaciągniętego w innym banku kredytu hipotecznego.

W rankingu opublikowanym przez Gazetę Prawną (GP, 3.08.2007, „Przeniesienie kredytu do innego banku nie zawsze się opłaca"), opracowanym przy współpracy z firmą Goldenegg, kredyt refinansowy mBanku został uznany za najkorzystniejszy.


Według autorów rankingu refinasując kredyt hipoteczny należy przede wszystkim zwrócić uwagę na nowe oprocentowanie. mBank oferuje najniższe oprocentowanie i dzięki temu najwyższą różnicę między starą a nową ratą. W przypadku przenoszenia kredytu zaciągniętego w wys. 450 tys. PLN (wartość nieruchomości 500 tys. PLN) na okres 25 lat, w CHF, spłacanego w ratach równych, z marżą 2,2 (czyli obecnie oprocentowanie na poziomie 4,9%) - w pierwszym roku po przeniesieniu Klient zaoszczędzi miesięcznie aż 444 PLN (a w kolejnych 346 PLN). Co więcej mBank, nie pobiera dodatkowych opłat za ubezpieczenie pomostowe, ubezpieczenie niskiego wkładu własnego oraz za wpis nowej hipoteki.

Kredyt refinansowy w mBanku to oferta przeznaczona na spłatę kredytu mieszkaniowego lub na spłatę kredytu hipotecznego w ramach kredytu konsolidacyjnego.


Szanując czas naszych Klientów cały proces przyznania kredytu refinansowego trwa w mBanku 24h - a to dzięki minimum formalności, jakie musi spełnić Klient, aby skorzystać z naszej oferty. Uruchomienie zobowiązania następuje w ciągu maksymalnie 3 dni. Staramy się, aby wszystkie procesy w mBanku były przejrzyste i przyjazne Klientowi
- mówi Przemysław Sieradzki, kierujący Wydziałem Planów Finansowych mBanku.

Zalety kredytu refinansowego

  • korzystne oprocentowanie 3,60% w CHF, 5,71% w PLN,  
  • brak opłat związanych z prowizją bankową, ubezpieczeniem pomostowym oraz ubezpieczeniem niskiego wkładu,
  • minimum formalności,
  • brak wymaganego wkładu własnego - kredytowanie do 100% wartości zabezpieczenia hipotecznego,
  • możliwość refinansowania kwoty pierwotnie zaciągniętego kredytu,
  • szybki proces - decyzja kredytowa wydawana jest w przeciągu 24h, a uruchomienie środków będzie mogło nastąpić w 4 dni robocze od złożenia kompletnego wniosku kredytowego,
źródło: mBank
Dodano: 2007-09-12
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 0)

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl