Niższe marże kredytów hipotecznych w mBanku
Wszyscy, którzy wraz z nadejściem wiosny poczują wiatr zmian i zamarzą o własnym mieszkaniu, będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty kredytów hipotecznych. mBank obniżył stawki marż w złotych i w euro, w tym także dla kredytów do 110 proc. LTV.

Nowa oferta kredytów hipotecznych w mBanku nie jest oparta o siatkę marż tak, jak do tej pory, ale o stałe, niezmienne stawki - 2 proc. dla kredytów w złotych i 2,5 proc. dla euro. Wysokość stawek jest niezależna od LTV (stosunek kwoty kredytu do wartości nieruchomości) oraz kwoty kredytu. Dodatkowo, bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. Dzięki temu oferta mBanku jest obecnie jedną z najlepszych na rynku.

Promocyjne stawki marż obowiązują w połączeniu z atrakcyjną ofertą ubezpieczeń (ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie na wypdek choroby „Pewna Spłata") i przeznaczone są dla aktywnych Klientów.

Filarem nowej oferty kredytowej mBanku są kredyty w złotych i w euro, bo cieszą się one dużą popularnością. Zainteresowanie na rynku kredytami w rodzimej walucie jest dzisiaj większe, także wśród naszych Klientów. Jednocześnie cały czas dostrzegamy dużą popularność kredytów walutowych. Wprowadzając promocyjne, niższe stawki, dajemy Klientom wybór pomiędzy walutą a złotym - mówi Andrzej Fluderski, naczelnik wydziału linii biznesowej planów finansowych mBanku.

Wprowadzana obniżka z pewnością wpłynie pozytywnie na dostępność produktów hipotecznych mBanku. Niższe ceny kredytów obok mniejszych rat oznaczają też większą zdolność kredytową Klientów.

źródło: mbank

Zobacz szczegółową ofertę kredytu hipotecznego mbanku
Dodano: 2010-03-24
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 1)
Ibizka [2010-07-29 18:25:28]
Oferta moze i atrakcyjna,ale zeby uzyskac taki kredyt na atrakcyjnych warunkach to trzeba sie niezle nagimnastykowac i miec anielska cierpliwoesc do pseudo doradcow. Ja walcze z bankiem od dwoch miesiecy i nie wiem czy to juz koniec czy jeszcze bedzie mnie bank przeciasgac.

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl