Pożyczka on-line w 15 minut w MultiBanku
Po zalogowaniu do systemu transakcyjnego aktywni klienci MuliBanku poznają kwotę, jaką bank może im pożyczyć, nawet w ciągu 15 minut.

MultiBank wdraża nowy bieg obsługi aktywnych użytkowników. Na podstawie aktualnej historii współpracy zaoferuje im gotówkę w postaci: karty kredytowej, kredytu gotówkowego lub kredytu odnawialnego. Proponowana przez Multibank kwota dostępna jest po zalogowaniu do systemu transakcyjnego, pod nazwą „Oferta dla Ciebie”. Wysokość limitu sprawdzana jest na bieżąco, na podstawie aktywności klienta.

W pomyślnych warunkach, aby skorzystać z oferty wystarczy 15 minut. Tak szybko limit może otrzymać osoba posiadająca podpisaną Umowę Ramową i wnioskująca o kredyt gotówkowy w dni powszednie.

By skorzystać z oferty klient powinien wysłać wniosek kredytowy na uproszczonym formularzu on-line. Decyzja zostanie orzeczona przez MultiBank w ciągu kilku minut. Jeśli klient podpisał wcześniej Umowę Ramową proces kredytowy kończy jednym kliknięciem w serwisie bankowości internetowej. A środki w ramach kredytu gotówkowego przekazywane są na jego ROR w ciągu kilku minut. W innych przypadkach, w celu podpisania umowy bank zaprosi na wizytę w Centrum Usług Finansowych lub wyśle dokumenty za pośrednictwem.
Dodano: 2010-08-18
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 3)
Paula Sergio [2020-09-22 01:01:02]
Witam, pożycz od 1 500 € do 250 000 € i spłacaj od 100 €/miesiąc, co jest łatwe do zarządzania. Jest on dostępny w każdej chwili na Twoje wydatki i nieprzewidziane zdarzenia. Wybierasz kwotę, której potrzebujesz, a także miesięczną płatność, która najlepiej odpowiada Twojemu budżetowi. Twoja miesięczna płatność pozostaje stała niezależnie od wykorzystanej kwoty. Twoja rezerwa pieniężna jest dostępna bez dowodu wykorzystania przy oprocentowaniu od 2 do 5% w skali roku. Wszystkie zapytania prosimy kierować na adres: sergio.paula_assuncao2016@aol.com/creditorapido.dasilvaassuncao@gmail.com
Rozkoszny [2018-11-06 13:42:09]
Nie miałem nigdy konta w tym banku i chyba się nie skuszę. Wolę bardziej znane firmy. Jakie konto wybiorę, to jeszcze nie wiem, ale słyszałem, że pomóc mo może doradca z firmy http://polskikredyteu.pl/ . Muszę spróbować, tym bardziej że pewnie oni wiedzą, co teraz jest korzystne, a także co będzie korzystne za jakiś czas. Chyba doświadczenie im to podpowiada, prawda?
Irka [2018-11-06 13:39:37]
Fajny wpis, dzięki.

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl