Pożyczka gotówkowa mBanku na szkolną wyprawkę
Dla rodziców, których w najbliższym czasie czekają wydatki dotyczące skompletowania szkolnej wyprawki dla swych dzieci, mBank przyszykował dwie korzystne propozycje pożyczki gotówkowej z mniejszym oprocentowaniem i bez żadnej prowizji.

Końcówka wakacji i rozpoczęcie szkoły zazwyczaj może okazać się okresem trudnym nie tylko dla dzieci, ale i dla ich rodziców. Po wyjeździe wakacyjnym, rodzicielski budżet może bowiem świecić pustkami. Ponieważ wyprawka do szkoły związana jest najczęściej z dużymi wydatkami, mBank dwie propozycje pożyczki gotówkowej, z których można skorzystać do 15 października tego roku

Pierwsza z nich, „Gotówka na mały procent", skierowana jest zarówno do stałych klientów, jak i osób, które nie korzystają jeszcze z usług mBanku. Żeby skorzystać z obniżonego do 8,59 oprocentowania należy złożyć łatwy w wypełnieniu wniosek on-line za pomocą strony WWW, mLinii czy też odwiedzając jeden z wielu punktów sprzedaży: Centrum Finansowe bądź mKiosk. Promocyjna oferta obejmuje kredyty gotówkowe w wysokości do 4 tys. zł z czasem spłaty rat do 24 miesięcy.

Następna promocja, „Ekspresowa gotówka bez prowizji" skierowana jest do dotychczasowych klientów mBanku, którzy przed dniem rozpoczęcia promocji (16 sierpnia) przystąpili do Otwartej Umowy Produktowej - zapewniającej zawieranie kolejnych umów z mBankiem bez wymogu podpisywania odrębnych dokumentów. W ramach tej akcji pożyczka proponowana jest bez żadnej prowizji za udzielenie. Propozycja tyczy się wszystkich kredytów gotówkowych, bez względu na ich wielkość i czas kredytowania.
Dodano: 2010-09-23
Powiązane tagi
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 0)

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl