Tańsze kredyty hipoteczne w bankach: BGŻ, Lukas Bank, BNP Paribas Fortis
Bank BGŻ

Od 1-go lutego Bank BGŻ zmniejsza marże kredytów mieszkaniowych oraz budowlanych, w tym kredytów preferencyjnych udzielanych w ramach programu z dopłatami Rodzina na swoim.

Obecnie wielkość marży zaczyna się od 1,05procent, ale pod warunkiem kupna bądź posiadania innych produktów banku. W zależności od wysokości środków własnych kredytobiorcy opłata przygotowawcza może wynosić teraz 2-2,5 proc. Inne zmiany dotyczą dodania nowego progu różnorodności marży w zależności od wysokości wkładu własnego wniesionego przez klienta w inwestycję. Do tego momentu niższe marże oferowane były osobom, które posiadały 50% bądź wyższy wkład własny. W chwili obecnej wprowadzono dodatkowo przedział do 20procent środków własnych.

Prosto do mieszkania z Lukas Bankiem

Ofertą specjalną 3x0 Lukas Bank zachęca do kredytu mieszkaniowego w programie Rodzina na swoim. Klienci mogą z niej skorzystać do 4 marca br.

Dla tych, którzy chcą skorzystać ze starych zasad programu jeszcze przed zmianami, Lukas Bank przygotował ofertę specjalną 3x 0. Bank nie pobierze prowizji, opłaty za wycenę nieruchomości a także nie będzie domagał się wkładu własnego. Dzięki promocji można zatem zmniejszyć koszty, które są związane z zakupem pierwszego mieszkania a także przeznaczyć zaoszczędzoną w ten sposób kwotę np. na umeblowanie mieszkania.

Niższa marża dla Rodziny na Swoim w BNP Paribas Fortis


Od początku roku bank obniża cenę kredytu Rodzina na Swoim. Tym, którzy podejmą decyzję o wzięciu kredytu mieszkaniowego z dopłatami bank proponuje teraz niższą marżę w wysokości 1,5 p.p. i gwarantuje brak prowizji.

Na niższą marżę – niezależnie od kwoty kredytu oraz poziomu LTV – mogą liczyć kredytobiorcy, którzy otworzą w banku konto bankowe, będą je zasilać miesięcznymi wpływami w wysokości 2500 zł a także wykonywać pięć transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Największa wysokość kredytu z dopłatami z budżetu państwa w BNP Paribas Fortis to 100 proc. wartości finansowanej nieruchomości, a najdłuższy okres kredytowania to 40 lat.
Dodano: 2011-02-02
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 1)
Miras [2011-02-02 22:44:11]
Oferta bnp paribas fortis na rodzine na swoim jest naprawde jedna z lepszych obecnie

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl