Kredyt hipoteczny GE Money Banku - 10 lat niższych rat
W kwietniu GE Money Bank wprowadza nowy kredyt hipoteczny z możliwością odroczenia spłaty kapitału o 10 lat od momentu uruchomienia kredytu. Jest to najdłuższy okres karencji dostępny w Polsce.

Nowo wprowadzona oferta umożliwia odroczenie spłaty o 10 lat od momentu uruchomienia kredytu, dzięki czemu rata kredytu hipotecznego może być w tym okresie niższa nawet o 30%.

Oferta jest dostępna dla kredytów udzielanych w PLN i skierowana jest do osób, które chcą przeznaczyć kredyt na realizację swoich planów mieszkaniowych lub na spłatę innych zobowiązań finansowych. Klienci mogą wybrać dogodny dla siebie okres odroczenia spłaty kapitału oraz mają możliwość modyfikowania go podczas jego trwania.

Oferta kredytów hipotecznych GE Money Banku jest szczególnie atrakcyjna dla osób, którym zależy na maksymalnym obniżeniu rat w pierwszym okresie kredytowania - znacząco niższe miesięczne raty pozwalają na większą swobodę finansową i np. na lepsze wyposażenie nowo kupionego mieszkania.

Oferta kredytów hipotecznych GE Money Banku pozwala ponadto na precyzyjne dopasowanie parametrów kredytu hipotecznego do indywidualnych potrzeb klientów, dzięki możliwości wyboru spośród kilku opcji: Kredyt Perspektywa Plus (niskie oprocentowanie), Kredyt Start Plus (niskie opłaty: m.in. brak opłaty z tytułu niskiego wkładu własnego w ciągu pierwszych trzech lat spłaty kredytu oraz niższe koszty z tytułu braku zabezpieczenia hipotecznego
w okresie przejściowym), Kredyt Równowaga Plus (zapewnia równowagę pomiędzy niskim oprocentowaniem i niskimi opłatami).

Inne atuty kredytów hipotecznych GE Money Banku to:
szybka decyzja kredytowa
finansowanie do 100% wartości nieruchomości
atrakcyjna oferta kredytów w walutach obcych
0 zł za przewalutowanie oraz za podwyższenie kwoty kredytu
0 zł za wycenę nieruchomości przeprowadzaną przez pracownika Banku
długi okres kredytowania – nawet do 40 lat w PLN

Nowa oferta będzie szeroko reklamowana w mediach - telewizji, dziennikach ogólnopolskich
i regionalnych, miesięcznikach oraz w Internecie. Kampania reklamowa rozpoczęła się
14 kwietnia i potrwa przez kilka tygodni. Kampanię przygotowała Gruppa66 Ogilvy, natomiast wyboru i zakupu mediów dokonał Dom Mediowy Media Direction OMD.
Hasło kampanii brzmi: „10 lat niższych rat - Dobry pomysł na mieszkanie bez wyrzeczeń”.

Bohaterem nowej kampanii reklamowej kredytów hipotecznych GE Money Banku został rozpoznawany i lubiany przez większość dorosłych Polaków Pomysłowy Dobromir. Ta swego rodzaju „osobowość medialna” dobrze oddaje najważniejsze cechy marki i produktów
GE Money - działanie z wyobraźnią, postawę na „TAK” oraz tworzenie rozwiązań korzystnych
z perspektywy Klientów.

Kredyty hipoteczne należą do strategicznych produktów GE Money Banku. W ubiegłym roku bank znacząco zwiększył sprzedaż i awansował na trzecie miejscu wśród największych kredytodawców hipotecznych w Polsce. Od stycznia do grudnia 2006 r. bank udzielił 17,7 tysięcy kredytów na łączną kwotę 3,4 mld złotych, co stanowi ponad dwukrotny wzrost w stosunku do roku 2005, gdy zwarto umowy o wartości 1,6 mld złotych (wzrost o 112%).

Sprzedaż kredytów hipotecznych GE Money Banku w I kwartale 2007 była o 62% wyższa w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego.

***

GE Money Bank działa w Polsce od stycznia 2005 roku. Powstał w wyniku połączenia GE Capital Banku i GE Banku Mieszkaniowego. Bank oferuje m.in. kredyty hipoteczne na cele mieszkaniowe i konsumpcyjne, kredyty na zakup towarów i usług w systemie sprzedaży ratalnej, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, program finansowania sprzedaży samochodów używanych (GEpard), karty kredytowe. Centrala Banku znajduje się w Gdańsku, a jego produkty oferowane są zarówno w sieci biur kredytowych jak i u współpracujących z bankiem pośredników kredytowych, dealerów, developerów i w sieciach sprzedaży detalicznej. Misją GE Money Banku jest zaspokajanie finansowych potrzeb ludności i małych przedsiębiorstw poprzez świadczenie usług o najwyższej jakości i szybkość działania. Bank zatrudnia ponad 3500 osób na terenie całego kraju.

GE Money, oddział General Electric Company, posiadający aktywa wartości ponad 190 miliardów USD, jest wiodącym dostawcą usług kredytowych dla klientów, sprzedawców detalicznych i dealerów samochodów w 47 krajach na całym świecie. GE Money, z siedzibą w Stamford, Connecticut (USA), oferuje szereg produktów finansowych, w tym karty kredytowe prywatnych marek, kredyty dla osób fizycznych, karty bankowe, kredyty i leasing samochodów, kredyty hipoteczne, firmowe karty podróżne i zakupowe, usługi konsolidacji długów i ubezpieczenie kredytów. Więcej informacji na stronie www.gemoney.com .

Firma GE (NYSE: GE) - Imagination at Work - firma obecna w różnorodnych branżach technologii, mediów i usług finansowych, koncentruje swoje działania na rozwiązywaniu najważniejszych problemów cywilizacji. Jej produkty i usługi obejmują silniki lotnicze, wytwarzanie energii, przetwarzanie wody, technologie zabezpieczeń, obrazowanie w medycynie, finansowanie firm i klientów indywidualnych, media i materiały zaawansowane technologicznie. Firma GE obsługuje klientów w ponad 100 krajach i zatrudnia ponad 300000 pracowników na całym świecie. Więcej informacji na stronie internetowej firmy http://www.ge.com.

źródło: GE Money Bank
Dodano: 2007-07-07
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 0)

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl