Top10 Serwisu GEpard - Cztero- i pięciolatki na czele
Nasycenie rynku aut używanych, a co za tym idzie bardzo korzystne ceny sprawiają, iż najłatwiej dziś sprzedać auto kilkuletnie. Potwierdzają to też statystyki serwisu aut używanych GEpard, gdzie
w marcu najczęściej poszukiwanymi samochodami były modele z rocznika 2003.


Nieco ponad 13,5% wszystkich zainteresowanych samochodem używanym poszukiwało go pośród modeli wyprodukowanych w 2003 r. Wśród nich dominowały Ford Focus, Opel Vectra oraz Opel Astra drugiej generacji. Kolejnymi na liście najbardziej popularnych w marcu były roczniki 2002, 1998 i 1999, z bardzo podobnym udziałem wynoszącym prawie 9,4%. Najczęściej wyszukiwanymi modelami z tych lat były odpowiednio Toyota Corolla, Volkswagen Passat i Opel Vectra. Nieznacznie tylko mniejszym zainteresowaniem, ok. 8,7% poszukujących osób, cieszyły się auta z lat 2000, 2001 i 2004.

W porównaniu do roku ubiegłego (marzec 2006) widać wyraźny wzrost zainteresowania autami
4-5 letnimi. Przed rokiem na czele podobnego zestawienia znalazły się auta 7-9 letnie – kolejno roczniki 1999, 1998 oraz 1997. Marginalne znaczenie odgrywają też auta najstarsze, ponad piętnastoletnie. W marcu zaledwie 0,6% zainteresowanym osób poszukiwało dla siebie auto
z rocznika 1990 lub starszego.

W marcu na czele rankingu Top 10 Serwisu GEpard zaszły kosmetyczne tylko zmiany. Nieprzerwanie na pierwszej pozycji znajduje się Volkswagen Passat, za którego plecami uplasowały się Opel Vectra, Volkswagen Golf czwartej generacji oraz Audi A4.

Top 10 Serwisu GEpard – najczęściej oglądane modele samochodów używanych w marcu 2007
1) Volkswagen Passat (bz)
2) Opel Vectra (+ 1)
3)Volkswagen Golf IV (+ 2)
4) Audi A4 (- 2)
5) Ford Focus (- 1)
6) Opel Corsa (bz)
7) Ford Mondeo (+ 1)
8) Toyota Corolla (+ 1)
9) Opel Astra (- 2)
10) Volkswagen Golf III (bz)


Raporty powstają w oparciu o statystyki oglądalności ofert w Serwisie GEpard. Na stronach serwisu www.gepardauto.pl znajduje się codziennie kilka tysięcy ofert. Celem raportów jest wyłonienie najbardziej popularnych modeli samochodów używanych. Raporty ukazują się w cyklu miesięcznym.
Raporty prezentowane są na stronach serwisu GEpard (www.gepardauto.pl) oraz na stronach Platformy motoryzacyjnej mojeauto.pl (www.mojeauto.pl).

GEpard to pierwsza w Polsce sieć dealerów samochodów używanych. Działa od grudnia 2003r. i zrzesza 200 najlepszych punktów sprzedaży autoryzowanych przez GE Money Bank. Klienci punktów GEpard mogą na miejscu załatwić wszelkie formalności związane z uzyskaniem kredytu. W ramach Programu „Auto z Gwarancją” kupując samochód używany na kredyt otrzymują dodatkowo ubezpieczenie kosztów napraw. Punkty sieci GEpard zapewniają wysoki standard obsługi oraz służą fachową pomocą przy wyborze auta.

Firma InterNet Service S.A. powstała w 2000 r. Jest twórcą serwisu motoryzacyjnego mojeauto.pl. W latach 2000 - 2002 za jego pośrednictwem sprzedano niemal 3000 samochodów nowych o łącznej wartości ponad 95 milionów złotych. Od października 2002 roku do listopada 2003 roku przeprowadzony został proces przekształcenia serwisu mojeauto.pl z platformy transakcyjnej na informacyjną, w efekcie czego powstały nowe podserwisy: Auta Nowe, Auta Używane, Motofinanse, Motogazeta, Autogaleria. Wśród najważniejszych partnerów mojeauto.pl wymienić należy kilkanaście instytucji finansowych, kilkadziesiąt firm z sektora motoryzacyjnego w tym Polską Izbę Motoryzacji, kilkaset salonów dealerskich i komisów samochodowych, firmy szkoleniowe i wydawnicze, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych

źródło: GE Money
Dodano: 2007-07-07
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 0)

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl