Kalkulator kredytu

KALKULATOR KREDYTU HIPOTECZNEGO Poniższy kalkulator kredytu służy do obliczenia wysokości miesięcznej raty kredytu mieszkaniowego przy założonym poziomie oprocentowania nominalnego, okresie na jaki kredyt został zaciągnięty oraz sposobie spłat rat kredytu (raty równe lub tez raty malejące).
Dane:
Kwota kredytu: PLN
Ilość miesięcznych rat:
Oprocentowanie roczne: %
Wynik:
Wysokość miesięcznych rat kredytu
dla spłat wg rat równych:
PLN
Wysokość miesięcznych rat kredytu
dla spłat wg rat malejących:
PLN
(pierwsza rata kredytu)

PLN
(ostatnia rata kredytu)

Pamiętaj, o tym że powyższy kalkulator kredytowy, to narzędzie odpowiednie do przeliczenia podstawowych parametrów każdego rodzaju kredytu, gdy posiadasz podstawowe dane dotyczące wysokości kredytu, długości okresu spłaty i poziomu oprocentowania. Pamietać należy również, że powyższy kalkulator kredytowy nie jest podstawą do określenia jak będzie wyglądać ostatecznie Twój kredyt i jego harmonogram spłat. Dane te ustalane są każdorazowo przez bank w zapisach umowy kredytowej.

Pamiętaj, że jeżeli tylko Twoja sytuacja finansowa na to pozwala, staraj się zaciągać kredyty spłacane w systemie rat malejących, gdyż zapłacisz wtedy znacznie mniej odsetek kredytu. Zobacz poniższy kalkulator rat
Specyficzny kalkulator kredytów dla danego banku, określający nie tylko wysokość poszczególnych miesięcznych rat kredytu hipotecznego , ale także np. Twoją zdolność kredytową, znajdziesz na stronach ofert poszczególnych banków.

Zobacz także inne przydatne kalkulatory:
Jeśli szukasz kalkulatora kredytu gotówkowego,  możesz wykorzystać kalkulator gotówkowy PKO BP (po klknięciu w poniższy link przejdź do zakładki "kalkulator"):
Wasze komentarze (15) :
mariusz [2010-08-28 21:14:36]
Kalkulator kredytowy -do czego jest nam potrzebny? Każdego z nas kiedys dopada "dziura budżetowa" i wtedy zastanawiamy się nad kredytem. Wielkie reklamy na każdym kroku zachęcają nas a może nawet wrecz prowokują do wzięcia kredytu. W reklamie wilekimi literami napisane jest 0% ale czy rzeczywiście tak jest. Aby się tego dowiedziec tak naprawdę trzeba poznać dokładne szczególy oferty, a z rególy tak jest że jak już porozmawiamy z konsultantem to podpisujemy umowę nie zwracając uwagi na "drobne szczególy " jakimi jest oprocentowanie. Tu własnie pomoże nam kalkulator kredytowy. Dzieki temu prostemu narzędziu możemy obliczyć przybliżone koszty kredytu, przeprowadzić symulacje splat, a także przygotowac się do rozmowy z konsultantem przed podpisaniem umowy kredytowej. Kalkulator kredytowy to narzedzie dzieki któremu zaoszczędzimy czas i pieniądze, bo nie popełnimy błędnej szybkiej ,podjetej pod wpływem impulsu decyzji. Kalkulator kredytowy
Angi [2010-07-11 10:52:53]
Lukas Bank ma tylko w pln i zrezygnował z obcych walut.. Marże ma teraz od 1,4%!! A prowizję od 0%!! To jest oferta - i do te4go rodzina na swoim - czego więcej chcieć.
Ewa [2010-05-20 08:20:20]
Z resztą jak coś się psuje w opcji złotówek zawsze można się przewalutować
Ewa [2010-05-20 08:18:46]
Ja uważam,że przy zadłużeniach na połowę życia najbezpieczniej jest brać w swojej walucie.Mam w złotówkach na 24lata i absolutnie nie narzekam.
agnieszka [2010-04-22 09:03:59]
rok temu wzięłam pożyczkę, oczywiście pani w banku tak pięknie zachęcała do tego żeby ją ubezpieczyć w razie utraty pracy....... Ubezpieczyłam. Pół roku później straciłam pracę, poszłam do banku i co? Powiedzieli mi że ubezpieczenie nie obejmuje takiej sytuacji. Oni tam tylko ludzi naciągają i nic więcej
Axell [2010-04-07 20:43:06]
Ludzie - OSTROŻNIE z kredytami w obcej walucie! Z własnej autopcji mogę powiedzieć, że kredyt który wziąłem na 5 lat we frankach do udupiony interes! Zdecydowanie lepiej wyszedłbym w złotówkach. Przynajmniej wiedziałbym na czym stoję i ile muszę m-cznie płacić. We frankach rozpoczęło się z ratą 100% a kończyłem spłacać kredyt z ratą 195% i gdyby nie to iż spłaciłem go w 2,5 roku to miałbym jeszcze większą ratę-patrząc na obecny stan. A pomyślcie jakby było gdyby X-siński wziął na 30 lat...
www.epdf.pl [2009-05-18 10:34:34]
Niestety to prawda, że marże poszły ostro w górę. Czy warto wziąć kredyt w CHF? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Zależy od indywidualnej sytuacji klienta (nie chodzi tylko o zdolność kredytową).
Marek [2009-02-17 02:17:55]
To chyba ostatnia chwila by zaciagnac kredyt na w miare rozsadnych warunkach. Od marca powyzki marz np. w Pekao
kulka [2008-09-10 16:44:40]
słyszłam,że w PLN nie opłaca się brać kredytu-we CHF najlepiej i płaci się o połowę mniejsze raty!
paula [2008-09-06 23:12:05]
trzeba było wziąść kredyt w CHF , płaciłabyś 1300nie 1800 dzisiaj
Strona komentarzy:   [1] 2 »
Wszystkich komentarzy: 15

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl