Kalkulator kosztów zakupu nieruchomości
Kalkulator ten jest narzędziem, które w szybki sposób pozwoli Ci oszacować koszty zakupu nieruchomości. Dzięki niemu obliczysz wysokość opłat jakie trzeba ponieść u notariusza tzw. opłat notarialnych: podatek od czynności cywilnoprawnych, taksa notarialna, VAT od taksy, opłata za wypisy aktu notarialnego, opłata sądowa za wniosek o wpis własności do księgi wieczystej oraz u pośrednika: prowizja agencji nieruchomości.

Pamiętaj: Jeśli spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego ma założoną księgę wieczystą, to opłata sądowa występuje! Możesz ją wyliczyć zaznaczając przedmiot sprzedaży jako "Nieruchomość gruntowa / nieruchomość lokalowa".
Co będzie przedmiotem sprzedaży?

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego (bez założonej Księgi Wieczystej)
Nieruchomość gruntowa / nieruchomość lokalowa
Cena transakcyjna:
Podatek od czynności cywilnoprawnych: PLN
Taksa notarialna (opłata notarialna): PLN
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej): PLN
Opłata sądowa: PLN
Wniosek do wydziału Ksiąg Wieczystych oraz wypisy aktu notarialnego - około: PLN
Prowizja agencji nieruchomości: % PLN
Suma opłat dodatkowych: PLN
RAZEM (cena + opłaty): PLN
Wysokość miesięcznych rat kredytu mieszkaniowego możesz policzyć za pomocą kalkulatora kredytu mieszkaniowego.
Wasze komentarze (3) :
Norah [2020-05-30 00:31:47]
Witam Panie i Panowie Czy naprawdę potrzebujesz pożyczki? Czy wpływa na ciebie gospodarka? Chcesz poprawić swój biznes? Potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć projekt? Czy jesteś rolnikiem i potrzebujesz pożyczki na sfinansowanie gospodarstwa? Czy potrzebujesz wsparcia finansowego na budowę domu lub zakup nieruchomości? Potrzebujesz pożyczki na inny cel? Możemy Ci pomóc, oferujemy pożyczki dla firm i osób prywatnych. Oferujemy różne opcje pożyczek każdemu, kto potrzebuje pomocy finansowej, a ze względu na to, co dzieje się na całym świecie, postanowiliśmy udzielić pożyczki o oprocentowaniu 2,50% rocznie, a także możesz zdecydować, ile chcesz pożyczać. Aby dowiedzieć się więcej o naszej wyjątkowej ofercie pożyczki, wyślij e-mail za pośrednictwem || novicapfinancialservices@gmail.com || lub Napisz do nas na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819 Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie we własnym dogodnym miejscu, używając telefonu lub laptopa.
Mateusz [2010-12-27 22:37:05]
Warto skorzystać z kalkulatora, by być świadomym wszystkich kosztów związanych z zakupem mieszkania.
Wojtek [2007-08-02 13:14:46]
Bardzo przydatny kalkulator do obliczenia kosztów zakupu mieszkania.

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl