Kredyt w FM Banku - Wasze Opinie?? Warto??


FM Bank to pierwsza w Polsce instytucja finansowa dedykowana do obsługi mikro i małych firm.Ideą przyświecającą jego utworzeniu było przybliżenie mikro i małym firmom nowoczesnych usług bankowych oraz umożliwienie im dostępu do środków finansowych na rozwój i inwestycje.


Kredyty FM Banku
- Aktualna Oferta:
FM Bank
Kredyt ekspresowy

  • Wysokość kredytu: do 60000 zł
  • Okres spłaty kredytu: do 5 lat
  • Atuty oferty:
    Bez poręczycieli i zabezpieczeń. Bez konieczności przedstawiania zaświadczeń. Bez konieczności wykazywania dochodu. Szybka decyzja kredytowa podejmowana w oparciu o zeznanie podatkowe za zeszły rok finansowy. Kredyt również dla firm na karcie podatkowej.

Więcej informacji: Kredyt ekspresowy FM Bank
FM Bank
Kredyty dla firm

  • Wysokość kredytu: do 300 000 zł (do 60 000 zł bez zabezpieczeń)
  • Okres spłaty kredytu: do 5 lat
  • Atuty oferty:
    Bogate doświadczenie w finansowaniu małych przedsiębiorstw. Do 60 000 zł bez konieczności wykazywania dochodu. Unikatowa forma oceny zdolności i wiarygodności klienta.

Więcej informacji: Oferta kredytowa dla firm
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 21)
Troche o banku [2010-08-12 13:03:12]
FM Bank oferuje kompleksową i zindywidualizowaną obsługę podmiotom z sektora Małych i średnich Przedsiębiorstw, a jego podstawową grupę klientów stanowią przedsiębiorstwa osiągające obroty do 10 mln zł. Bank powstał na bazie piętnastoletniego doświadczenia Funduszu Mikro, eksperta w finansowaniu tej grupy klientów. Nowością na rynku jest system weryfikacji kredytowej stworzony z myślą o ułatwieniu mikro i małym firmom dostępu do środków finansowych. Jest to autorski pomysł FM Banku, który opiera się na własnym scoringu, weryfikacji biznes planu przez bankowego doradcę oraz wizycie w siedzibie klienta. Uproszczona procedura pozwala na wydanie wstępnej decyzji kredytowej w ciągu kilku minut. W FM Banku dostępnych jest 5 rodzajów kredytów, każdy przygotowany z myślą o innych potrzebach mikro i małych firm: FM Biznes Kredyt (i jego wariant FM Kredyt Partnerski – dla stałych klientów) na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej, FM Kredyt Promocyjny na refinansowanie pożyczki w Funduszu Mikro, FM Kredyt Odnawialny w firmowym rachunku bieżącym, a także FM Kredyt Inwestycyjny na zwiększanie majątku i rozwój firmy.
Strona opinii:   « 1 2 [3]
Wszystkich opinii: 21

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2017 Portal-Kredytowy.pl